Elektricke otváranie predneho okna spolujazdec problem

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
RofliXuS
Starting member
Příspěvky: 28
Registrován: pon pro 27, 2010 18:41

Elektricke otváranie predneho okna spolujazdec problem

Příspěvek od RofliXuS » sob bře 02, 2013 13:26

Zdravim páni... včera sa mi stala nemilá vec... začalo mi blbnúť sťahovanie okien... ale len na jednom okne... stahovať dole ide ale hore nie... je to v elektrike pretože ak prepolujem konektor na motore tak to ide hore ale už zasa nie dole... ale pritom musia ísť obidve žily pretože su tam iba dva káble a dole to ide... nechápem :/ som stoho jeleň
Renault Espace III r.v. 2001 95kW 2,2 dCi
Obrázek

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: Elektricke otváranie predneho okna spolujazdec problem

Příspěvek od Míča_2.2DT » sob bře 02, 2013 21:03

Ahoj zkus kabel ve dveřích tam co je napojenej u Pantu dveří občas se tam překroutí musíš sundat ten plast ve tvaru hranatého písmena (U) tahem na horu a pak odpojíš-vytáhneš ten kabel je na něm moooc konektorů chyba může být pod tou bužírkou tu stáhni a koukni na ty dráty mě se jeden (šedivej překroutil a něšlo to vůbec)Pokud tam bude vše ok tak je prostříkej kontaky a zas to půjde-bude tam špatnej dotek

RofliXuS
Starting member
Příspěvky: 28
Registrován: pon pro 27, 2010 18:41

Re: Elektricke otváranie predneho okna spolujazdec problem

Příspěvek od RofliXuS » ned bře 03, 2013 11:07

Tak som sa dnes na to v robote vrhol :) nakoniec to bol ulomeny kabel v husiom krku vodicovych dveri.... skoro ma *eblo kym som dosiel na to co je... no problem
vyrieseny a akurat ked prislo teplucko... :rolling:
Renault Espace III r.v. 2001 95kW 2,2 dCi
Obrázek

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: Elektricke otváranie predneho okna spolujazdec problem

Příspěvek od Míča_2.2DT » pon bře 04, 2013 19:42

RofliXuS píše:Tak som sa dnes na to v robote vrhol :) nakoniec to bol ulomeny kabel v husiom krku vodicovych dveri.... skoro ma *eblo kym som dosiel na to co je... no problem
vyrieseny a akurat ked prislo teplucko... :rolling:
No tak to bylo ono co jsem psal to samé co se stalo mě.

Jiří Z.
Starting member
Příspěvky: 30
Registrován: pát srp 20, 2010 15:27
Bydliště: K. VaRY

Re: Elektricke otváranie predneho okna spolujazdec problem

Příspěvek od Jiří Z. » ned čer 09, 2013 22:06

Dnes se mi stalo to samé, nešlo zavřít okno u spolujezdce a díky tomuto fóru jsem to opravil a nenapršelo mi do auta. Nenapadlo by mně, že to budou dveře u řidiče...
Takže Díky!

espace3
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: pát úno 03, 2017 20:55

Re: Elektricke otváranie predneho okna spolujazdec problem

Příspěvek od espace3 » sob bře 25, 2017 17:31

po koupi vozidla ho dávám pomalu dohromady, nefunguje mi spolujezdcovo stahování okna motorek jsem napojil na přímo a funguje, dráty v od dveří k motorku pořádku, ale nemohu naměřit proud ve sloupku kontrola drátů až po tlustý svazek co leží na prahu dráty jsou dobrý dál nevím kde hledat chybu děkuji za info jak napojit aby okno fungovalo,

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů