někdy na volnoběh zhasne

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
sedlaček petr
Junior member
Příspěvky: 137
Registrován: stř bře 05, 2008 11:52
Bydliště: zlobice

někdy na volnoběh zhasne

Příspěvek od sedlaček petr » pát lis 30, 2012 23:53

dobrý den mám espace lll 20i 8v na sekvenční LPG za jízdy někdy ne často zhasne motor a na palubce sčervená dysplej kde je čas a teplota .je to celkem nepříjemná věc. nevíte někdo co to muže být na foru jsem to nenašel .díky

Uživatelský avatar
uzzy
Starting member
Příspěvky: 47
Registrován: pon kvě 10, 2010 17:09

Re: někdy na volnoběh zhasne

Příspěvek od uzzy » úte pro 25, 2012 19:03

Mrkni se do fóra Kolísání chodu studeného motoru - volnoběh, tam bys mohl něco najít.
Renault Espace III 2.0 8V, 84 kW, 1997 + LPG AG Autogas systems, Opel Vectra 1.6i 8V, Ford fiesta 1.4, Škoda 120 GLS

Uživatelský avatar
benisek josef
Senior member
Příspěvky: 1084
Registrován: úte bře 23, 2010 20:31
Bydliště: Hostouň u Horšovského Týna

Re: někdy na volnoběh zhasne

Příspěvek od benisek josef » sob pro 29, 2012 10:35

kazdopadne si procti tema kolisani ale dulezity je dela ti to na plyn ci na benzin nebo na oboji?a pri zahratem motoru nebo pri prepinani lpg?
Grand Espace III (konecne poradnej rodinej kocar se sportovnim duchem)3l V6 24v automat a LPG solaris obd V3(sesti papinak s 24ventylkama o obsahu sesti velkych pivaku :-D )rok01 vybava E3 kuze alakandr a krom proskleny strechy, sedaku v elektrice a v plne kuzi a napisu initalia asi komplet vybava...

Drive:citroen xm 2.5td musketier(pro me nejvic nej nej auto panove) a jine francouzke supliky :-D

japa
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: sob čer 25, 2011 06:45

Re: někdy na volnoběh zhasne

Příspěvek od japa » pon pro 09, 2013 20:04

Zdravím vás. Mám taky Espace III 2.0, 8V 83 kw vč. LPG a stejný problém, jako pan Sedláček. Nastartuju, chci nechat trochu zahřát motor a cca do 2 až 3 minut chodu na volnoběh motor občas zhasne. Co je horší, že mi zhasne motor i za jízdy, pokud se rozjedu, dřív, než je dobře zahřátej. Stane se to, když vyšlápnu spojku při řazení, nebo na křižovatce a to náhodně před i po přepnutí na plyn. Po ujetí cca 4 kilometrů už motor nezhasíná. Máte někdo nějakou radu, kde hledat nejdřív? Díky.
Renault Grand Espace III 2.0 8V, LPG STAG-4, Reduktor Tomasetto AT 07, nádrž STAKO 55l

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: někdy na volnoběh zhasne

Příspěvek od Míča_2.2DT » úte pro 10, 2013 23:20

Tohle dělá motorek volnobehu asi?

japa
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: sob čer 25, 2011 06:45

Re: někdy na volnoběh zhasne

Příspěvek od japa » sob bře 08, 2014 18:33

Tak snad mám problém se zhasínáním studeného motoru vyřešenej. Tři tejdny byl Espík na hospitalizaci u pana doktora a ten nakonec našel problém ve ventilech. Zabroušení, seřízení a bylo hotovo. Pak mi ještě pan opravář vyměnil poměrně nové svíčky Champion AN9YC za nějaký Bosch - prej jsou pro LPG výrazně lepší - a jede to jako drak. Klepu na dřevo, snad se závada nevrátí!
Renault Grand Espace III 2.0 8V, LPG STAG-4, Reduktor Tomasetto AT 07, nádrž STAKO 55l

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů