výměna - záměna - automat, manuál převodovka

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
lacina
Starting member
Příspěvky: 73
Registrován: úte říj 07, 2008 23:26

výměna - záměna - automat, manuál převodovka

Příspěvek od lacina » stř zář 14, 2011 19:57

zdravim muze me nekdo poradit jestli jde u espace 2.0 8v r.v.99 vymenit automaticka prevodovka za manual a co vse se musi vymenit jetli muze zustat motor atd.cim vice informaci tim lepe. nebo nekdo kdo to predela.diky

Uživatelský avatar
benisek josef
Senior member
Příspěvky: 1084
Registrován: úte bře 23, 2010 20:31
Bydliště: Hostouň u Horšovského Týna

Re: prevodovka

Příspěvek od benisek josef » stř zář 14, 2011 21:42

Predelat to jde.motor je stejnej a jediny co je jiny jsou poloosy a samotnej automat a samo mechanismus fofrpaky v tunelu.ale horsi to je s rj.bud tam nechas rj automatu tusim s dvouma cidlama aby ti to nehlasilo nic na displeji nebo prekopat komplet elektriku tudiz vymenit cely svazek...no ale nejde to zlegalizovat pac ve tp budes mit stale automat tudiz zadna technicka a pokud si toho vsimnou prti prohlidce benga jdes pesky a neni zpusob jak to zmenit v tp...
Grand Espace III (konecne poradnej rodinej kocar se sportovnim duchem)3l V6 24v automat a LPG solaris obd V3(sesti papinak s 24ventylkama o obsahu sesti velkych pivaku :-D )rok01 vybava E3 kuze alakandr a krom proskleny strechy, sedaku v elektrice a v plne kuzi a napisu initalia asi komplet vybava...

Drive:citroen xm 2.5td musketier(pro me nejvic nej nej auto panove) a jine francouzke supliky :-D

lacina
Starting member
Příspěvky: 73
Registrován: úte říj 07, 2008 23:26

Re: prevodovka

Příspěvek od lacina » pát zář 16, 2011 20:55

no to me teda stve.myslel jsem ze to neni problem protoze jsem nekde na foru cetl ze to nekdo menil tak jsem myslel ze to jde.a neda se to nejak obejit treba jiny papiry nebo tak neco.preci tady jde vse ale ja nevim tak poradte.

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: prevodovka

Příspěvek od Míča_2.2DT » pon říj 31, 2011 06:47

lacina píše:no to me teda stve.myslel jsem ze to neni problem protoze jsem nekde na foru cetl ze to nekdo menil tak jsem myslel ze to jde.a neda se to nejak obejit treba jiny papiry nebo tak neco.preci tady jde vse ale ja nevim tak poradte.
Papíry by určitě přepsat šly ale musel by jsi koupit papíry zEspíka manuálu(cenu papírů nevím) a + to bude takovejch 5000kč protože tam bude převod-EKO daň-evidenčka nebo koupit Espíka manuál S motorem ko.a dát tam svůj motor.

Wáca
Starting member
Příspěvky: 52
Registrován: sob led 06, 2018 18:44

Re: výměna - záměna - automat, manuál převodovka

Příspěvek od Wáca » úte srp 13, 2019 22:13

Ahoj. Shanim funkcni prevodovku na 2.0 16v ta moje je total :-(

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů