Nelze nastartovat - Jednotka BII problémy

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: Nelze nastartovat - Jednotka BII problémy

Příspěvek od Míča_2.2DT » ned bře 12, 2017 09:57

Ahoj,měl jsem stejný problém na BII mi nenašel autoeletktrikar vůbec nic?Po nahrati a teplotach nad 10 st nad nulou vše ok pod 10st.ani ťuk.Koupil jsem jinou za 4 tis nechal za 1500 přehrát a zálohovat sowt.A vše bylo ok.Už to tak mám přes 3 roky zatim v poho ani na STK nebyl problém.

Uživatelský avatar
Sam Jr.
Junior member
Příspěvky: 144
Registrován: pon srp 10, 2009 08:54
Bydliště: Brno, Moravská Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Nelze nastartovat - Jednotka BII problémy

Příspěvek od Sam Jr. » pon črc 17, 2017 10:02

Už se mě dvakrát stalo, že jsem otočil klíčkem a všechno zhaslo, zvláštní rychlý pípání, zakódovaný rádio. za pár minut vše OK. Posledně otočím klíčkem a nic, úplný ticho - startér netočil, zhasli jen ledky na ovládání topení, jinak vše normální, žádná hláška, za pár minut start na brnk!
Poradíte někdo na co se podívat? díky
Grand Espace 2.0 8V (r.v. 1998) zvaný Pohřebák :)

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2447
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Re: Nelze nastartovat - Jednotka BII problémy

Příspěvek od Dawes » pon zář 18, 2017 17:16

Tak můj skřítek kurvík tentokrát (ne)pravidelně obsazuje vedení k palivovému čerpadlu.
Nemá tu někdo (Zefku?) schéma a popis relátek pro verzi JE0A? Je to ta s BII jednotkou, s palubkou v CANu. Nějak nemůžu nikde najít.
Nebo aspoň přesnou lokalizaci relátka pumpy?
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

chuvava
Starting member
Příspěvky: 9
Registrován: pát led 22, 2010 14:02
Bydliště: teď Praha

Re: Nelze nastartovat - Jednotka BII problémy

Příspěvek od chuvava » stř lis 27, 2019 14:13

Zdravím pánové, neposlal byste mi prosím někdo, kdo úspěšně absolvoval opravu jednotky BII, kontakt na šikovného a ochotného opraváře-elektrikáře-čipaře, který s tím má zkušenost v Praze a okolí? U mě bohužel stejný problém, jak už psalo několik lidí v tomhle vláknu : cca pod 10 st. Celsia z BII jednotky pod nohama spolujezce klapání relátka, čím chladněji, tím rychlejší. Přitom bliká v rytmu klapání displej. Podle dávných rad zde na fóru jsem jednotku vyndal z konektorů, pak z plastového krytu a dal znova na konektory. Potom jsem podržel prst na procesoru a ejhle, po malém ohřátí klapání přestalo a vše ok. Takže těď ráno startuju s fénem, po odemknutí auta blikání na displeji i na osvětlení vnitřku, po ohřátí krabice s BII vše ok, dokud vnitřek auta znova nevychladne (návrat z práce večer). Jsem z toho smutný, auto je jinak ve formě (Espace III 2.0i 16V r.v. 2001), před mrazy to musím vyřešit, asi to bude ten postup nahrání údajů ze starého procesoru, připájení nového, nahrání údajů do nového.

Díky moc!

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů