Doplňková světla - denní svícení, interiér

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

misve
Junior member
Příspěvky: 170
Registrován: sob srp 08, 2009 07:44
Bydliště: Domažlicko

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od misve » pát pro 23, 2011 12:17

benisek josef píše:... jenze to je kazdej dverni spinac prez to vedst a to je jeden kabel od cidla vedst k bii a tam to nak zpachat...tam uz sem se nedostal sem to vzdal a do ted nebyl cas ;-) ...
možná se pletu, ale nestačilo by to soumrakový čidlo zapojit za pojistku F28 - osvětlení interiéru ...??? BII se bude sice snažit spínat resp. kostřit (na základě stavu spínačů ve dveřích), ale do žárovek prostě nepůjde "+" - pokud to somrakový čidlo (v podstatě relé) nedovolí.
Espace III 16V 2.0i F4R E2 BIIB3 r.v.2000

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od Márty » pát pro 23, 2011 16:58

Dnes jsem vyndal obálku ze schránky a jsou tu.

Pak přidám foto jak svítí v interiéru.

10x "sufitek" vyšlo cca do 300kč, kdyby byl eventuálně zájem, neni problém se když tak domluvit a objednám jich najednou víc.
Přílohy
DSC_0039.JPG
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
benisek josef
Senior member
Příspěvky: 1084
Registrován: úte bře 23, 2010 20:31
Bydliště: Hostouň u Horšovského Týna

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od benisek josef » pát pro 23, 2011 18:20

misve píše:
benisek josef píše:... jenze to je kazdej dverni spinac prez to vedst a to je jeden kabel od cidla vedst k bii a tam to nak zpachat...tam uz sem se nedostal sem to vzdal a do ted nebyl cas ;-) ...
možná se pletu, ale nestačilo by to soumrakový čidlo zapojit za pojistku F28 - osvětlení interiéru ...??? BII se bude sice snažit spínat resp. kostřit (na základě stavu spínačů ve dveřích), ale do žárovek prostě nepůjde "+" - pokud to somrakový čidlo (v podstatě relé) nedovolí.
to mi nenapadlo...az bude cas vyzkousim to...no vic hlav vic vi :rolling: misve pasak :mrgreen:
Grand Espace III (konecne poradnej rodinej kocar se sportovnim duchem)3l V6 24v automat a LPG solaris obd V3(sesti papinak s 24ventylkama o obsahu sesti velkych pivaku :-D )rok01 vybava E3 kuze alakandr a krom proskleny strechy, sedaku v elektrice a v plne kuzi a napisu initalia asi komplet vybava...

Drive:citroen xm 2.5td musketier(pro me nejvic nej nej auto panove) a jine francouzke supliky :-D

Uživatelský avatar
volfik
Člen RCČR
Příspěvky: 313
Registrován: čtv lis 15, 2007 19:44
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od volfik » pát pro 23, 2011 19:58

Márty - udělej prosím t fotku když za tmy svítí všechny lampičky v autě.Ty žárovky mají ledky dokola,nebo jenom ze dvou stan na placatým tišťáku?
Renault Espace III,2,0i /8v r.v.97,7 míst,R19 Chamade 1,7 RXE r.v.92,ex-Clio 1,4i r.v.96

Uživatelský avatar
benisek josef
Senior member
Příspěvky: 1084
Registrován: úte bře 23, 2010 20:31
Bydliště: Hostouň u Horšovského Týna

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od benisek josef » čtv pro 29, 2011 11:38

Tak sem byl vcera u martyho doma na clipu a pekne sme si pokecali sem rad ze nejsem jedinej pacient pod sluncem co se tyka sveho auta :-)...a k veci.marty mi preprodal ty interierove led zarovky pac mu svitili modre tak si objednal bili a me naopak do modryho auta s modrym vnitrkem to prijde cool...dneska sem je vsechny vymenil co sly a jdou pouze tyto 6xnad dverma a jednou v kufru u stropu jinak jsou jiny v kufru a na stredovem panelu na strope jdou proste jen na stropnich svitilnach takze 7kousku staci...sviti jako prase!tak o 50% lepe osviti interier nez origo...jelikoz to sou diody tak jsou polarizovany a neni na nich oznaceno + a - a paradoxne se mi zadnou nepovedlo dat polarne zpravne :-D az mi to rezesmalo...jediny minus co by mohlo nekomu vadit je ze pri zavreni se u origo dostavi smivaci efekt az do zhasnuti kterej trva cca 3s a u diod se moc nedostavi pac pri poklesu napeti zhasnou tudiz lehce pohasnou a hned zhasnou cca po 1s coz je pro me hrozna zavada a bez tohoto efektu se rad obejdu jelikoz jsem zkousel merit odber a ten je odost menci tudiz jedno otevreni na origo se rovna zhruba 14,67x otevreni na diody ;-) takze parada...za tech par kacek doporucuju!!!
Grand Espace III (konecne poradnej rodinej kocar se sportovnim duchem)3l V6 24v automat a LPG solaris obd V3(sesti papinak s 24ventylkama o obsahu sesti velkych pivaku :-D )rok01 vybava E3 kuze alakandr a krom proskleny strechy, sedaku v elektrice a v plne kuzi a napisu initalia asi komplet vybava...

Drive:citroen xm 2.5td musketier(pro me nejvic nej nej auto panove) a jine francouzke supliky :-D

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

XXXX

Příspěvek od Márty » čtv pro 29, 2011 12:10

volfiku: omlouvám se, ale nestihl jsem to nafotit, Pepo naprav to prosím.
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
benisek josef
Senior member
Příspěvky: 1084
Registrován: úte bře 23, 2010 20:31
Bydliště: Hostouň u Horšovského Týna

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od benisek josef » čtv pro 29, 2011 20:35

tak fota jsou na svete....
Přílohy
P10902191.jpg
P10902171.jpg
P10902151.jpg
Grand Espace III (konecne poradnej rodinej kocar se sportovnim duchem)3l V6 24v automat a LPG solaris obd V3(sesti papinak s 24ventylkama o obsahu sesti velkych pivaku :-D )rok01 vybava E3 kuze alakandr a krom proskleny strechy, sedaku v elektrice a v plne kuzi a napisu initalia asi komplet vybava...

Drive:citroen xm 2.5td musketier(pro me nejvic nej nej auto panove) a jine francouzke supliky :-D

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od milanPf » čtv pro 29, 2011 21:10

Chlapy nic proti, vypada to na prvni pohled super, ale svetla se take pouzivaji nejen pri vystupovani ci natupovani, tedy pak nechapu proc tam cpete modry :?: :?:

Mozna na tinungovou show fajn, ale na realnej zivot?
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

Uživatelský avatar
benisek josef
Senior member
Příspěvky: 1084
Registrován: úte bře 23, 2010 20:31
Bydliště: Hostouň u Horšovského Týna

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od benisek josef » čtv pro 29, 2011 21:21

to je sice pravda milane proto sem lampicky na stredu na strope(ktere sem teprve dneska zkusil zda fungujou po cca roce) a v kufru nechal...jinak nad dverma opravdu pouzivam jen na nastupovani a vystupovani jelikoz jakmile se clovek snazi je prepnout do jine polohy nez byli ze sta procent se pak musi rozebrat a vycistit takze neni to rozhodne pro me zadny tuning :mrgreen: hlavne jak pisu nize byl to supr kup a neprijde mi to jako vrchol nevkusu dat do modrozelenyho auta s modrozelenym interierem modry ledky...tuning je pro me nesmyslne osviceni za jizdy diodama pro paradu a jeste se snima nechat osvicovat...tohle je jen stylovy :rolling: a hlavne by ste neverily jakej uspech to zklidilo u deti pac od martyho jsem odjizdel jen s dvema a deti se celou cestu cca 70km hadali jakto ze on ma modry a on zas ne... :lol: ...manzelku to sice neuchvatilo ale neprotestovala ani nejasala ale to se dalo cekat pac auta nejsou jeji konicek :wink:
Grand Espace III (konecne poradnej rodinej kocar se sportovnim duchem)3l V6 24v automat a LPG solaris obd V3(sesti papinak s 24ventylkama o obsahu sesti velkych pivaku :-D )rok01 vybava E3 kuze alakandr a krom proskleny strechy, sedaku v elektrice a v plne kuzi a napisu initalia asi komplet vybava...

Drive:citroen xm 2.5td musketier(pro me nejvic nej nej auto panove) a jine francouzke supliky :-D

Uživatelský avatar
volfik
Člen RCČR
Příspěvky: 313
Registrován: čtv lis 15, 2007 19:44
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od volfik » pát pro 30, 2011 08:01

LEDky dobrý,jelikož mám auto modrozelený,tak zkusím koupit zelený nad všechny dveře a všechny světýlka zprovozním.Já je totiž nepoužívám,protože si svítily kdy chtěly a to ještě jenom někdy. :-(
Renault Espace III,2,0i /8v r.v.97,7 míst,R19 Chamade 1,7 RXE r.v.92,ex-Clio 1,4i r.v.96

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od Márty » pát pro 30, 2011 17:15

Mě osobně ty modré nevyhovovali a tak je "vyfasoval" Pepa když u mě byl. Objednal jsem druhou várku, prý už budou bílé a také jsem objednal s diodami SMD do předních světel na obrysovky jedny z nejsilnějších a pokusím se "nasimulovat" denní svícení, abych v létě nemusel žhavit xenon... Tak jsem zvědav, jak to bude svítit.
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
volfik
Člen RCČR
Příspěvky: 313
Registrován: čtv lis 15, 2007 19:44
Bydliště: Kralupy nad Vltavou
Kontaktovat uživatele:

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od volfik » pát pro 30, 2011 22:32

Simulace denních světel nebude tak jednoduchá.Všichni cajti mají školení co je dovolené (homologované) umístit na auta hledat homologační značku trénují i na spec.softu. Mám tam švagrovou.Ale jinak denní svícení s homologací a s relátkem je už od 680 kaček.Už jsem nnějaký momtoval a v různých provedeních.A i ty malý jakoby led pásky co se dají namontovat pod světla mají na sobě homolog.značku myslím že tam bývá RL a někdy i nějaký ES... :-)
Renault Espace III,2,0i /8v r.v.97,7 míst,R19 Chamade 1,7 RXE r.v.92,ex-Clio 1,4i r.v.96

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od Márty » sob pro 31, 2011 09:49

Volfiku: vím vím, já sem v tomto dost konzervativní a mám rád jen "origo" doplňky, co jsou na auto "vytvořeny" pro daný model a je tím pádem počítáno s designem přímo toho daného auta. Jsem velkým zastáncem svícení přes den a mám xenony. Kdybych měl "normální" světla, vůbec nic neřeším a svítím (jako u jiných aut), jenže xenony se laicky řečeno "vysvěcují".
Vím, že policajti nemají rádi dodělávky a denní svícení od ťingťongů, ale už jsem měl v obrysovkách diodová světla a při několika kontrolách mě na to upozorňovali a říkali sami, že když mám xenony, chápou mě a jsou rádi, že nemám jakoukoli samodomo. Kdybych prý měl obyč světla, tak nic netolerují.
Osobně v létě jsem jel na ty silnější parkovačky hlavně při couračkách kolem baráku, když vjedu na dálnici, nebo delšícestu, automaticky rozsvěcím ať je slunečno sebevíc.
Chápu, že na toleranci policie nejde spoléhat, ale měl jsem štěstí.

Když nad tím tak přemýšlím, za deset let origo xenonů jsou tam stále původní, tak kdybych měl koupit pár nových a vydrží dalších deset let, asi není co řešit...

Uvidím co mi pošlou za diody jak moc budou ještě silnější než ty co mám do teď a pak uvidíme.
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: Světla pro denní svícení

Příspěvek od Márty » sob pro 31, 2011 09:58

Sloučeno s tématem o "světýlkách". OT z "velkého klidového odběru"
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Re: velký klidový odběr

Příspěvek od milanPf » sob pro 31, 2011 14:00

Márty píše:Volfiku: vím vím, já sem v tomto dost konzervativní a mám rád jen "origo" doplňky, co jsou na auto "vytvořeny" pro daný model a je tím pádem počítáno s designem přímo toho daného auta. Jsem velkým zastáncem svícení přes den a mám xenony. Kdybych měl "normální" světla, vůbec nic neřeším a svítím (jako u jiných aut), jenže xenony se laicky řečeno "vysvěcují".
Vím, že policajti nemají rádi dodělávky a denní svícení od ťingťongů, ale už jsem měl v obrysovkách diodová světla a při několika kontrolách mě na to upozorňovali a říkali sami, že když mám xenony, chápou mě a jsou rádi, že nemám jakoukoli samodomo. Kdybych prý měl obyč světla, tak nic netolerují.
Osobně v létě jsem jel na ty silnější parkovačky hlavně při couračkách kolem baráku, když vjedu na dálnici, nebo delšícestu, automaticky rozsvěcím ať je slunečno sebevíc.
Chápu, že na toleranci policie nejde spoléhat, ale měl jsem štěstí.

Když nad tím tak přemýšlím, za deset let origo xenonů jsou tam stále původní, tak kdybych měl koupit pár nových a vydrží dalších deset let, asi není co řešit...

Uvidím co mi pošlou za diody jak moc budou ještě silnější než ty co mám do teď a pak uvidíme.

Ja myslim, ze si na sebe usijes opet past, protoze plrni policajt co to uvidi, tak mu to bude jasny, ze to tam nepatri.
Napr. v poslednim Superbu jsou denni svetla reseny jako dalsi zarovka vedle mlhovy, a ta je myslim klasicka 21W. Tedy superb potrebuje jenom na predek 42W pro denni sviceni.

Ja osobne mam denni sviceni od Helly, v tej je halogenova 6W zarovka, tedy celkem 12W.

Pokud bastlit, tak bych navrhnul PWMmenic pro snizeni vykonu dalkovych svetel, tak jako to pouzivaj BWM :)..na to by myslim plicajti nerekli vubec nic, protoze nikdo se nebude rejpat v tom, zda je to klasicka zarovna ci ne.
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

duskopoprad
Junior member
Příspěvky: 198
Registrován: pát úno 19, 2010 17:48

Re: Doplňková světla - denní svícení, interiér

Příspěvek od duskopoprad » stř úno 29, 2012 09:45

Ahoj borci. Našiel som nejakú schému, a v poistkovej skrini pri baterke, je relé č. 3 ako predpríprava na denné svietenie./počítané od stieračov k chladiču/. Neviem ako sa zapája, či to treba "oživiť" v počítači?? ale určite je tam.Tiež idem montovať LED, lebo tie xenony to potrebujú. Mám okrúhle, asi budem vŕtať diery do nárazníka pod ostrekovače.. Ahoj.
Š Octavia I, Š Felicia I cabrio, VAZ 2102, Fiat Duna, Espace 1: Biely,Modrý,Červený,Strieborný TD, Espace 3: 2,0 16V: Modrý krátky, Modrý dlhý, Espace 3: 3,0 V6: Čierny dlhý, srtieb. dlhý LPG.

jonasttt
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: čtv úno 22, 2007 20:07

Re: Doplňková světla - denní svícení, interiér

Příspěvek od jonasttt » sob dub 21, 2012 13:36

Dej vědět jak jsi dopadl, a jakou máš motorizaci ev.r.v.
Renault ESPACE III 2,2dT 2000

duskopoprad
Junior member
Příspěvky: 198
Registrován: pát úno 19, 2010 17:48

Re: Doplňková světla - denní svícení, interiér

Příspěvek od duskopoprad » úte kvě 01, 2012 12:24

Tak som to nakoniec dal do krytov pri hmlovkách. Musel som zrušiť oko na ťahanie, potom tam dám do nosníka šrubovacie., dá sa v prípade núdze ťahať aj za rameno. Myslím že to je ideálne riešenie, a nevyzrá to ako "dedinský tuning". Skúsim poslať foto, či sa mi to podarí, mám ale vadnú clonu, tak to bude preexponované... Mám 3,0 V6 - 2001
Přílohy
PIC_1089.JPG
Š Octavia I, Š Felicia I cabrio, VAZ 2102, Fiat Duna, Espace 1: Biely,Modrý,Červený,Strieborný TD, Espace 3: 2,0 16V: Modrý krátky, Modrý dlhý, Espace 3: 3,0 V6: Čierny dlhý, srtieb. dlhý LPG.

bibo
Experienced member
Příspěvky: 913
Registrován: úte čer 12, 2007 18:56

Re: Doplňková světla - denní svícení, interiér

Příspěvek od bibo » stř kvě 02, 2012 10:06

přesně toto chci taky udělat jak si odstranil oko
espace III 2.0 16v 103 Kw 99 LPG 12 L na 100
Pce

duskopoprad
Junior member
Příspěvky: 198
Registrován: pát úno 19, 2010 17:48

Re: Doplňková světla - denní svícení, interiér

Příspěvek od duskopoprad » stř kvě 02, 2012 12:34

Nárazník dole, a Flexou som odrezal prednú spodnú časť oka. Ešte som musel z hmloviek odstániť taký výčnelok/bez funkcie/ a svetlo som nanitoval držiakom na priečku smerom k stredu nárazníka. Mám 4 diodové, priemeru cca 70mm, 2x4W. El Pripojenie mám cez relé ale nie automat, ale na vypínač pod volantom, pri stretávacích sa vypnú.
Š Octavia I, Š Felicia I cabrio, VAZ 2102, Fiat Duna, Espace 1: Biely,Modrý,Červený,Strieborný TD, Espace 3: 2,0 16V: Modrý krátky, Modrý dlhý, Espace 3: 3,0 V6: Čierny dlhý, srtieb. dlhý LPG.

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2447
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Re: Doplňková světla - denní svícení, interiér

Příspěvek od Dawes » sob kvě 05, 2012 13:18

Tažného oka bych se po několika zkušenostech opravdu nezbavoval, naopak jsem uvažoval o nějakém bytelnějším řešení. Tahám na tyči, a 99% bastlů a šroubovaček prostě nejde na tyč navléct, a když, tak to nemá odolnost při brždění. A tahat Espace III na laně.... děkuju, nechci.
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: Doplňková světla - denní svícení, interiér

Příspěvek od Márty » sob kvě 05, 2012 14:06

Já osobně jsem už od denního svícení upustil. Chtěl jsem to jedině proto, že mám xenony a ty dost trpí a "vysvěcují" se.
Vzhledem k tomu, kolik už dnes stojí nové kvalitní výbojky (cca 500 kus), světla pro denní svícení, kvalitní a značkové (cca 1000,-) a to že výbojka vydrží 10 let, už mám jasno, proč na auto nedávat nic, co tam dle mého názoru z 90% "hyzdí", když to neni zakomponováno pěkně k kautu. 8)
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

duskopoprad
Junior member
Příspěvky: 198
Registrován: pát úno 19, 2010 17:48

Re: Doplňková světla - denní svícení, interiér

Příspěvek od duskopoprad » pon kvě 07, 2012 11:47

To všetko je pravda, ale teraz mám za volantom o dosť lepší pocit a keď to svieti, tak to vyzerá ozaj dobre ... Mal som vybratú aj parabolu od xenonu, a tá bola tiež vypálená nad výbojlkou do matna až tmava a nešlo to vyleštiť. A to je iná investícia.
Š Octavia I, Š Felicia I cabrio, VAZ 2102, Fiat Duna, Espace 1: Biely,Modrý,Červený,Strieborný TD, Espace 3: 2,0 16V: Modrý krátky, Modrý dlhý, Espace 3: 3,0 V6: Čierny dlhý, srtieb. dlhý LPG.

zbisek
Junior member
Příspěvky: 169
Registrován: ned úno 28, 2010 11:51
Bydliště: Kvasice

Re: Doplňková světla - denní svícení, interiér

Příspěvek od zbisek » čtv říj 08, 2020 19:35

Zdravím pánové,jelikož jsem koupil nový parník kde jsou xenony,tak jsem si pořídil denní svícení.Kde bych našel v motorovém prostoru spínaných +12 V?Motorizace je 2,0 16V r.v.2001.Díky
RENAULT ESPACE 2,2i r.v.1994(do 8.12.2011)
Renault Espace 2.0i 8V r.v.1997(od 20.12.2011 do 3.7.2017)
Renault Espace 2.0 16V r.v.2000(od 3.7.2017-30.10.2020)
Renault Espace 2,0 16V r.v.2001 (od 30.9.2020)

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2447
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Re: Doplňková světla - denní svícení, interiér

Příspěvek od Dawes » ned říj 18, 2020 19:54

Ahoj,
určitě nějaké volty budou v černém pojistkovém/reléovém boxu co je na vnitřní straně blatníku před řidičem.
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů