__________Pravidla pro technickou sekci ESPACE III__________

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

__________Pravidla pro technickou sekci ESPACE III__________

Příspěvek od Márty » pát zář 17, 2010 23:29

Ahoj všem,
chtěl bych tuto sekci trošku uspořádat a zpřehlednit, tak abychom všichni měli usnadněnou práci při řešení problémů a závad na našich Espacech III.
Především k tomu však potřebuji Vaši spolupráci, 90%procent závad a problémů je zde již řešeno přímo, nebo v příbuzných tématech..
Tedy spíše pro nové uživatele a návštěvníky, než zadáte nové téma, použijte tlačítko HLEDAT nahoře na liště, kde zadáte oč se jedná, o dva řádky níže vyberete fórum ESPACE III, doplníte případné další parametry hledání a odešlete. Vyhledávač většinou nalezne více témat, kde se problém řešil. Vyberete to, jež Vám nejvíce vyhovuje, buď se tam řešení své závady dozvíte, nebo v něm pokračujete a ptáte se dále(pokračujete jako "zaslat odpověď" , ne "zadat nové téma") Hledání Vám většinou zabere několik minut, obětujte je....děkuji!
Nemusíte mít strach, budete-li svým dotazem pokračovat ve starých tématech, pokaždé, když dáte odpověď do tématu, automaticky se dostane na 1.stránku na 1.místo v seznamu témat...
Pokud již založíte nové téma a máte později pocit, že "zmizelo", pravděpodobně ho někdo z moderátorů pouze lépe a přesněji po(pře)jmenoval. Pokud je uzamčeno, v posledním řádku je odkaz na téma příbuzné, ve kterém je možno pokračovat.
Prosím všechny, kteří dostanou radu ke své závadě, podaří se ji vyřešit, doplňte toto pak do onoho tématu. Je to pro další uživatele, budou-li mít stejný problém, hned budou vědět, zda to či ono pomohlo a nemusí se znovu ptát.
Postupně se budu snažit sdružovat nejčastější poruchy a opravy v tématech označených jako důležité, ale chvilku to dá..
Všem Vám přeji spoustu bezproblémových a šťastně ujetých kilometrů, co nejméně závad a co nejvíce radostí s auty.
Uvítám zde jakékoliv Vaše doplnění a přípomínky :wink: :D
Márty
Naposledy upravil(a) Márty dne pon lis 08, 2010 20:10, celkem upraveno 1 x.
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
benisek josef
Senior member
Příspěvky: 1084
Registrován: úte bře 23, 2010 20:31
Bydliště: Hostouň u Horšovského Týna

Příspěvek od benisek josef » sob zář 18, 2010 19:40

Plne stebou souhlasim.Sam sem Uzivatelem cca 8mesicu a kdyby zde bylo toto napsano nemuseli by me o chodu poucovat admini ponevac sem byl zvykli z jinecho chodu a usporadani fora jine znacky.....jediny co bych sem dodal by bylo pernamentni a vzdy na vrchu tema pro nove uzivatele kde by se mohly ptat na rady chodu fora a verim ze kazdy by jim rad poradil at uz by to bylo s nenalezenim sveho dotazu a nasmerovani jiz do zalozene sekce,tematu ci tak nejak i sam bych ji opcas uvital.jde preci i o nas prehled v sekcich a tematech...a taky by se mi libila kdyby zde byla i pernamentni sekce vzdy na vrchu jen tak na klaboseni bez tematu abychom nemuseli obesilat sz vice lidi...tim nechci rict ze se tam budem bavit jaky je pocasi atd ale nekdy se chcem jen domluvit na urcitych detajlech ktere se nehodi do zadneho tematu a nejsou tajny proste na takoveto normalni zvykani.... :wink:
Grand Espace III (konecne poradnej rodinej kocar se sportovnim duchem)3l V6 24v automat a LPG solaris obd V3(sesti papinak s 24ventylkama o obsahu sesti velkych pivaku :-D )rok01 vybava E3 kuze alakandr a krom proskleny strechy, sedaku v elektrice a v plne kuzi a napisu initalia asi komplet vybava...

Drive:citroen xm 2.5td musketier(pro me nejvic nej nej auto panove) a jine francouzke supliky :-D

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty » sob zář 18, 2010 21:25

Když někdo něco založí špatně, určitě ho nasměruju jinam na již založené a to duplicitní zamknu.
Klábosící téma hned na vrchu není problém založit, ale někdy tam může být pro někoho dost důležitá informace, proto je lepší se držet tématu. Pokud ujedeme, dá se rozdělit a přesunout...
Uvidíme jak se to bude vyvíjet.
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Laadja03
Junior member
Příspěvky: 147
Registrován: pát úno 20, 2009 15:21
Bydliště: Nenačovice u Berouna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laadja03 » ned říj 31, 2010 18:39

Márty (nebo kdokoliv), poraď mi prosím, jak vložit obrázek do příspěvku v diskuzi...
Renault Master III, dci125, L1H1, 06.2012, 9-místko
bývalo:
Renault Espace III 2,2dT, r.v. 1997
Renault 21 Nevada

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty » ned říj 31, 2010 22:08

Vložíš obrázek kamkoli na internet, aby měl internetovou adresu. Pak kde máš uložen obrázek zkopíruješ jeho internetovou adresu.
Při psaní zprávy na fóru nad oknem zmáčkneš Img, vložíš adresu obrázku a znova zmáčkneš Img. Dáš odeslat, jako při psaní příspěvku a jen tam.
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Márty » ned říj 31, 2010 22:09

značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Laadja03
Junior member
Příspěvky: 147
Registrován: pát úno 20, 2009 15:21
Bydliště: Nenačovice u Berouna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laadja03 » pon lis 01, 2010 19:19

Márty píše:Vložíš obrázek kamkoli na internet, aby měl internetovou adresu. Pak kde máš uložen obrázek zkopíruješ jeho internetovou adresu.
Při psaní zprávy na fóru nad oknem zmáčkneš Img, vložíš adresu obrázku a znova zmáčkneš Img. Dáš odeslat, jako při psaní příspěvku a jen tam.
To jsem udělal, ale místo obrázku se mi tam právě objevil jenom ten html zápis. Proto jsem se ptal...
Renault Master III, dci125, L1H1, 06.2012, 9-místko
bývalo:
Renault Espace III 2,2dT, r.v. 1997
Renault 21 Nevada

TTGO
Advanced member
Příspěvky: 365
Registrován: stř říj 22, 2008 12:18
Bydliště: CHRUDIM

Re: __________Pravidla pro technickou sekci ESPACE III______

Příspěvek od TTGO » ned úno 20, 2011 08:49

mám návrh nešlo by barevně označit co se týká diesel a co benzínu asi by to pomohlo hodně lidem
RENAULT ESPACE 2014 125kw ,CLIO 2002 1,2 16V, renault megane III 2015 1.6 dci renault megane II 2005 1.9 dci

Uživatelský avatar
benisek josef
Senior member
Příspěvky: 1084
Registrován: úte bře 23, 2010 20:31
Bydliště: Hostouň u Horšovského Týna

Re: __________Pravidla pro technickou sekci ESPACE III______

Příspěvek od benisek josef » ned úno 20, 2011 12:41

Ttgo a jak bys toho chtel docilit?pac az na zavady na motoru neni takrka rozdil.znam jedno forum o autech kde je to rozdeleny jako kdyz hledas nakej dil priklad espace III,benzinove motory,v6,rozvodovy remen a musim rict ze to bylo dosti neprehledny pac treba me poradil clovek kterej neco podobneho resil na diezlu a to nez namackas a vyhledas tak se na cele forum raci vyprdnes a des na jiny.osobne bych maximalne uvital ke kazdemu nazvu tematu pri zalozeni jeste dat simbol treba kastle motor napravy elektrika a v menu vyhledavani by slo jeste bodle toho simbolu to zestrucnit.ale treba das tam simbol motoru a nakonec to bude v elektrice.cim vic je to podle me slozitejsi tim vic lidsky faktor dela chyby.priklad je treba aukro.obcas tam najdu vec ktera do dane sekce nepatri no a pak se ten clovek divy ze to vydrazi za malo...
Grand Espace III (konecne poradnej rodinej kocar se sportovnim duchem)3l V6 24v automat a LPG solaris obd V3(sesti papinak s 24ventylkama o obsahu sesti velkych pivaku :-D )rok01 vybava E3 kuze alakandr a krom proskleny strechy, sedaku v elektrice a v plne kuzi a napisu initalia asi komplet vybava...

Drive:citroen xm 2.5td musketier(pro me nejvic nej nej auto panove) a jine francouzke supliky :-D

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: __________Pravidla pro technickou sekci ESPACE III______

Příspěvek od Márty » ned úno 20, 2011 16:27

TTGO píše:mám návrh nešlo by barevně označit co se týká diesel a co benzínu asi by to pomohlo hodně lidem
Co se týká různých poruch "táhnutí a cukání" motoru, už jsem se snažil to oddělit a připsat tam BENZIN nebo DIESEL, tu už v minulosti, ale určitě neni důvod to rozdělovat, pokud se jedná o brzdy, závadu třeba na nápravě nebo na čidle na rychlost a na olej když ta auta jsou stejná.
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: __________Pravidla pro technickou sekci ESPACE III______

Příspěvek od Márty » sob led 12, 2013 12:37

Prosím všechny "pisatele", nepiště zbytečně reakce typu: "s tím souhlasím", "to jsem měl taky na mysli", nebo "já to tak taky udělal".
Jde o to, že více-stránkové "návody" se jen prodlužují a když někdo hledá návod, nebo radu, jen se musí proklikávat slovy, které mu nic neřeknou a je to jen o čtení zbytečností.
Díky za pochopení
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů