svody příruba trubka ke kat

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
e-vosa
Junior member
Příspěvky: 105
Registrován: ned črc 13, 2008 21:40
Kontaktovat uživatele:

svody příruba trubka ke kat

Příspěvek od e-vosa » stř srp 18, 2010 22:49

praskla mi trubka od svodu ke katalyzatoru, koupil jsem novou 2000kč hruza ... u katalyzatoru srouby uřiznul, u svodu utrhnul, oba. co s tím? není náhodou ta příruba sejmutelná? je přišroubovaná ještě na jednom držáku tak mě napadlo jestli by nešla sundat, jdou vyndat svody spodem? pochybuju ale kdyby nahodou. vrtačku tam nedostanu.

kdo o tom něco ví ... at prosim pomužu, potřebuju mit zitra auto v provozu. díky
Espace III 98 2.0i 84kW LPG ..posunuto v rodině
Grand Espace IV 2004 3.5 V6 ..chtělo to změnu :-D

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

rada

Příspěvek od Míča_2.2DT » pát srp 20, 2010 13:12

Ahoj na otázku neznám odpověd ale napíšu to sem pro ostatní pokud se vyndavaj nebo povolujou šrouby kolem svodů-vejfuku atd.musí se nahřát třeba autogenem nebo stačí i letlampa pak to jde v poho pokud šroub utrhnete a kousek kouká natočte nebo naklepjte na nej matici tu tam pak bodněte svářečkou a je to krásně jde povolit pokud tohle nejde existuje vyvitník opak zavitníku pokud šroub nekouká nebo kouká málo ubrušte ho do rovna a dle velikosti vytníku navrtejte díru vložte vyvitník a točte proti směru ručiček už jsem použil oboje a funguje to na jedničku takyje možnost to celé provrtat a dát šroub na skrz :D když to jde :idea:

jenula
Starting member
Příspěvky: 47
Registrován: pon črc 13, 2009 09:29
Bydliště: liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jenula » sob srp 21, 2010 13:16

mužu svody sundat ze sveho motoru a poslat ti je mám komplet espace na díli budu ho stejně rozdělávat tak co.jenda

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 22 hostů