Střešní okno - ovládání

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

laguna12
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pon dub 01, 2013 10:14

Re: Střešní okno - ovládání

Příspěvek od laguna12 » pon čer 20, 2016 15:12

Espejsek píše:pokračuji v tématu. Koupil jsem vrak na díly a měl panioramatickou střechu. byla to krátká verze, ale po opatrné demontáži vnitřního tapecu jsem odvrtal pár nýtků a okno jsem vyndal.... včetně deflektoru, jenž ze přidělán 4 mi šrouby.... udělal jsem ši šablonu a vyřízl do granda díry. koupil jsem trhací nýty průměr 4.8 x 16 a přínýtoval opět k sobě. Elektriku jsem delaboroval ze starého auta včetně ovládacího tlačítka a žlutého napájecího drátu. 4erný je všude a modrý pro osvícení tlačítka taky. Žlutý drát jsem při nezastrčeném tapecírungu strunou protáhl levým sloupkem a napojil ho do zasuvky pod levou horní reprobednou na palubce. Je tam příprava. Pak už jen zastrčit tapec pomocí špachtle a parádička. Prace na 3 hodinky pohodově.
Toho času jsem tam nucen nechat krátké ližiny, jelikož je tam originál přechodky z lišty okna do lišty pro příčníky. Krátká verze je má nižší . Pouze jsem musel obrousit do rádiusu posledních5 mm lišty aby to sedlo. Příčník tedy nedojede až nakonec. Jakmile seženu krycí přechodku na vyšíí ližiny dám tam ty delší lišty. Asi to bude ale u renalutu, jelikož jsem granda ještě s panoramat... neviděl.

Pokud se do toho někdo pustíte , rád poradím určitá uskalí přes mail. Výsledný efekt...... dost mě bolí oči jak mě svítí přes záclonky do obličeje. Zadní okno přes 90 km dost hučí. Dokonale to odsává horký vzduch jenž se drží u hlavy řidiče. Děti jsou nadšené a pořád chtějí mít hlavu venku. Deflektor kazí vzhled espace jako takového...tedy u stříbrné metly... u tmavého vozu to splývá.

hanl-h
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 10, 2016 23:44

Re: Střešní okno - ovládání

Příspěvek od hanl-h » pon črc 11, 2016 12:20

Ahoj Espace 4 pomozte prosím.nejde proud do střešního okna asi pojistka je v čudu.Nevi někdo kde se v nachází pojistka? Díky za odpověď.Honza.

matesdci
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pát říj 27, 2017 17:47

Re: Střešní okno - ovládání

Příspěvek od matesdci » sob říj 28, 2017 12:48

Jen dotaz, na Espace 3 mám střešní panorama okno. Ale jezdí jen dozadu. Je vůbec možnost ho vyklopit nahoru??
Dekuji a nebo prosím za radu kde muže byt problém.
Dikas

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů