Nezávislé topení - Webasto

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Nezávislé topení - Webasto

Příspěvek od milanPf » pon pro 29, 2008 22:15

zdravim vespolek v tento Vanocni cas :)

mam webasto, dle mne orignal s dalkou.
Dle mne to dopi docela pekne, po zapnuti tak na 30min je auto pri 0°C docela otepleny. Problem tedka pri -10°, kdy jsem frajetr dneska rano zapnul topeni, po 15min jdu k autu, ze este doleju vodu do ostrikovacu a vyjedu ze zahrady, rikam manzelce za 10min se sejdem venku, malej ani nemusi mit cepici, auto bude teply.
jak tak leju vodu do strikovacu, pri venkovni teplote -10 sem se nechtene dotknul hadic, ktery vedou do LPG smesovace, krasne teply. Sednu do auta, otocim klicek, na palubovce se rozsvitily myslim jen dve kontrolky(jedna myslim stelovani xenonu) jinac total mrtvo. Presto jsem zkusil start, motor mel docela snahu, ale pak proste konec. Rozblikaly se svetylka vnitriho prostoru auta jako na kolotoci, pak este zapiskal alarm a sel sem pro kabely na start.

Tzn otazka:
Proc to tak vycuca baterku sem pochopil, ze to toci nakym cerpadlem honicim vodu a pak ventilatory v aute, ale proc to neni nak dimenzovana baterka nebo snad je nekde este naka druha jako v WV? Pozn. asi pred mesicem se mi to stalo take, ale to jsem si myslel, ze ta snad este origo baterka asi bude ten zadrhel, jsem koupil novou. tedka znova. Mrsk :(
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

Uživatelský avatar
DDT
Site Admin
Příspěvky: 9329
Registrován: pon pro 29, 2003 08:26
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DDT » úte pro 30, 2008 00:39

Pokud to je original montaz, musi byt baterky dve.
Pokud to je dodelavane, dodelava se rovnez druha baterka.
Renault Club ČR
Vel SatisObrázek

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11271
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » úte pro 30, 2008 09:10

No Anarki baterku nepřidával :lol:
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Příspěvek od milanPf » úte pro 30, 2008 12:24

DDT píše:Pokud to je original montaz, musi byt baterky dve.
Pokud to je dodelavane, dodelava se rovnez druha baterka.
takze v kazdym pripade tam asi nedke bude. nemate nekdo rengtren na olovo? :D
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

coolio
Junior member
Příspěvky: 122
Registrován: pát lis 10, 2006 18:00
Bydliště: Praha

Kam?

Příspěvek od coolio » úte pro 30, 2008 13:16

Každopádně nevím kam další baterku v Espacu dát. Místo na ni asi není nikde.

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Re: Kam?

Příspěvek od milanPf » úte pro 30, 2008 14:36

coolio píše:Každopádně nevím kam další baterku v Espacu dát. Místo na ni asi není nikde.
praveproto mi to je divny :(
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

coolio
Junior member
Příspěvky: 122
Registrován: pát lis 10, 2006 18:00
Bydliště: Praha

Trakční baterie

Příspěvek od coolio » úte pro 30, 2008 18:10

Možná by pomohla trakční baterie - vygůglil jsem rozměry jedné 95Ah - 353x175x195 mm. Ale jediné místo co mne napadá je někde pod podvozkem, protože pod podlahou je relativně dost místa. A je to na dlouhé hraní - vyrobit nějaký úchyt, vedení...

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Re: Trakční baterie

Příspěvek od milanPf » úte pro 30, 2008 18:34

coolio píše:Možná by pomohla trakční baterie - vygůglil jsem rozměry jedné 95Ah - 353x175x195 mm. Ale jediné místo co mne napadá je někde pod podvozkem, protože pod podlahou je relativně dost místa. A je to na dlouhé hraní - vyrobit nějaký úchyt, vedení...
Jo taky sem premejslel vo naky super baterce, ale zase na tech95A to asi altik nanabije.
sem nasel na espace IV
ww2.webasto.de/pdf/ebv/9008922B.pdf
ale ani v tom pripojovaku jsem nanasel zadnou dalasi baterku. Pokud by to teoreticky bylo stejna zapojene, tak by se dala dalsi baterka jen pri zapnuti webasta pripnout a vyprdnout se na tu v aute. Dalsi problem ovsem s nabijenim :/
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

skabelka
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: sob srp 18, 2007 21:42

Příspěvek od skabelka » ned led 04, 2009 14:50

HOY,
SICE TO S TVÝM WEBASEM NIC NEMÁ,ALE PO SKOUKNUTÍ TVÉHO VIDEA JSEM SI VŠIML MÁŠ DOCELA VELKOU MOMENTÁLNÍ SPOTŘEBU.
KDYŽ JEDU CCA 140KM/H TAK SE MI SPOTŘEBA POHYBUJE OKOLO 14L.
ZKUS PO DOSAŽENÍ URČITÉ RYCHLOSTI POVOLIT PLYN CCA O 1,5 CM. MĚLO BY TI TO JÍT PĚKNĚ DOLŮ.VE VIDEU JEZDÍŠ KOLEM 25L/100KM.
PROTO SE MI NEZDÁ TA SPOTŘEBA 14,5L/100
MÁM TAM LPG PŘÍMÝ VSTŘIK A PRŮMĚRNOU SPOTŘEBU MÁM 12L/100KM V PLYNU.V BENZÍNU NEMĚŘENO
ESPACE III/98 - 3,0 24V automat 140kW

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Příspěvek od milanPf » ned led 04, 2009 19:37

skabelka píše:HOY,
SICE TO S TVÝM WEBASEM NIC NEMÁ,ALE PO SKOUKNUTÍ TVÉHO VIDEA JSEM SI VŠIML MÁŠ DOCELA VELKOU MOMENTÁLNÍ SPOTŘEBU.
KDYŽ JEDU CCA 140KM/H TAK SE MI SPOTŘEBA POHYBUJE OKOLO 14L.
ZKUS PO DOSAŽENÍ URČITÉ RYCHLOSTI POVOLIT PLYN CCA O 1,5 CM. MĚLO BY TI TO JÍT PĚKNĚ DOLŮ.VE VIDEU JEZDÍŠ KOLEM 25L/100KM.
PROTO SE MI NEZDÁ TA SPOTŘEBA 14,5L/100
MÁM TAM LPG PŘÍMÝ VSTŘIK A PRŮMĚRNOU SPOTŘEBU MÁM 12L/100KM V PLYNU.V BENZÍNU NEMĚŘENO
trosku to sem nepatri, ale neda mi to neodpovedet:)
Video jsem tam dal, protoze mi nikdo neveri, ze je mozne s takovouto potrebou jezdit. Nikomu to nerikej:), ale to video je este s vozejkem za autem a proste plyn na zemi. Sice ten vozejk byl prazdnej, ale ma plachtu a te je vo neco vyssi jak auto. Tedy odpor jak prase.
Se spotrebou 12 asi souhlasim. Minuly tyden, kdy jsem opravdu musel jet ..rekneme rozumne, jelikoz napad lsnih, tak jsem se na dalku, dle pocitace dostal na 10litru. Tzn bych rekl, ze v lpg by to mohlo bejt ke 12.
..ja vim, sem desny prase :), ale zase nikoho neohrozuji a nejezdim tam, kde nevidim, nesvitim mlhovkama, tam kde nemusim.....atd atd :) jinac naprostej souhlas :evil:
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

Uživatelský avatar
pivi
Člen RCČR
Příspěvky: 1888
Registrován: stř led 25, 2006 17:43
Bydliště: Znojmo

Příspěvek od pivi » úte led 06, 2009 13:29

DDT píše:Pokud to je original montaz, musi byt baterky dve.
Pokud to je dodelavane, dodelava se rovnez druha baterka.
Nevidel sem ze by se u renaultu dodelavala 2 baterka,kdys mas webasto.
Bud je spatna baterka nebo nespravne pouziti webasta.
Martin

Lidem bez jmena neodpovidam na sz.
R5 Turbo 2 rv.1985
R21 Turbo 1991
R21 Turbo Quadra rv.1991 in work
Megane 3 Bose Gt- Line Edc Prodan
Grand Espace 3.0 Dci 2007 Privilege prodan
Espace 2.0 Dci 2008 Initiale

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Příspěvek od milanPf » úte led 06, 2009 16:40

pivi píše:
DDT píše:Pokud to je original montaz, musi byt baterky dve.
Pokud to je dodelavane, dodelava se rovnez druha baterka.
Nevidel sem ze by se u renaultu dodelavala 2 baterka,kdys mas webasto.
Bud je spatna baterka nebo nespravne pouziti webasta.
ja jsem jiz asi nasel chybu.
s vypnutym klickem mi bere auto 0.5A. jdu hledat :(
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

Uživatelský avatar
Janek
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: čtv pro 13, 2007 12:18

Příspěvek od Janek » sob led 10, 2009 11:56

Zdravim,mám v autě taktéž Webasto a moje zkušenosti jsou následující.Baterka je pochopitelně jenom jedna(Webasto orig.montáž) ale musí bejt pořádná doporučuji alespoň 70 Ah.Webasto má několik chránících okruhů z nichž jeden je bezpečný start při podpětí baterie,což znamená že topoení je při poklesu napětí odstaveno automaticky právě kvuli bezpeč.startu. Dále je třeba vědět že výrobce Webasta upozrňuje na to že při každém zatopení tzn.běh topoení po dobu15-20min je zapotřebí ujetí alespoň 30-40km právě kvuli dobití baterie. Když si denně ráno pustíš topení na 15-20min. a pak se ujede 5km do rachoty ,tak baterka zkrátka klekne. Pak se při startu blázní relátka ktrý nemaj potřbnou šťávu a může to takhle haprovat. Toď vše,doufám že to alespoň trochu pomůže :idea:
Renault Espace 2,2 TXE 1990
Renault Espace 2.0 8V 1998

hofman.radek
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: pon říj 20, 2008 08:38

topení a el klima

Příspěvek od hofman.radek » pon led 26, 2009 21:54

ahoj, vidím dobrý téma, zajímavé věci... mám dotaz na zkušené, 2,2dCi 95 kW, r.v.2002, el klima. Nezávislé topení se mi při startu zapíná samo, blbý dotaz, asi nijak jeho chod neovlivním?? Ne vždy je potřeba, aby se spustilo, když třeba ráno jedu do práce, a cestou ještě vysazuju děti ve školce, tj, za rohem. A pak je tu další věc s ovládáním klimy a vůbec větřrání a topení. Jakmile je venkovní teplota 5stupňů a výše, spouští se sama klimačka (tedy rozsvítí se světýlko pod tlačítkem, a rozjedou se sahary). Nereaguje to na to, že to chci vypnout, můžu jenom přepínat proudění vzduchu. Po ujetí neprozkoumaného počtu "kontrolka" najednou zhasne (pro ilustraci naposledy po cca 70km). Ještě jsem si nesedl nad překlad německého manuálu k autu, kde se o klimatizaci píše něco o tom, že jakmile je okolní teplota pod 21stupňů, klimačka přestáví chladit (to jen zběžný překlad) Máte s tím někdo zkušenost, jak to vypnout?? Dnes mi auto stálo na dílně při výměně rozvodů, 13stupňů teplo, a klimačka se zase při otočení klíčkem rozsvítí.
Dík za každý tip a radu..

Espace III, 2002, 2,2dCi, 95kW

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od Míča_2.2DT » sob úno 07, 2009 19:38

Cau taky mam webasto a pouzivam ho temer dene baterku mam asi 2 roky starou a jeste jsem ji nenebíjel a porad to slape 2.2 dt 83kw

Hrosik22
Starting member
Příspěvky: 16
Registrován: stř srp 27, 2008 12:10
Bydliště: Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: topení a el klima

Příspěvek od Hrosik22 » úte bře 17, 2009 22:36

hofman.radek píše:ahoj, vidím dobrý téma, zajímavé věci... mám dotaz na zkušené, 2,2dCi 95 kW, r.v.2002, el klima. Nezávislé topení se mi při startu zapíná samo, blbý dotaz, asi nijak jeho chod neovlivním?? Ne vždy je potřeba, aby se spustilo, když třeba ráno jedu do práce, a cestou ještě vysazuju děti ve školce, tj, za rohem. A pak je tu další věc s ovládáním klimy a vůbec větřrání a topení. Jakmile je venkovní teplota 5stupňů a výše, spouští se sama klimačka (tedy rozsvítí se světýlko pod tlačítkem, a rozjedou se sahary). Nereaguje to na to, že to chci vypnout, můžu jenom přepínat proudění vzduchu. Po ujetí neprozkoumaného počtu "kontrolka" najednou zhasne (pro ilustraci naposledy po cca 70km). Ještě jsem si nesedl nad překlad německého manuálu k autu, kde se o klimatizaci píše něco o tom, že jakmile je okolní teplota pod 21stupňů, klimačka přestáví chladit (to jen zběžný překlad) Máte s tím někdo zkušenost, jak to vypnout?? Dnes mi auto stálo na dílně při výměně rozvodů, 13stupňů teplo, a klimačka se zase při otočení klíčkem rozsvítí.
Dík za každý tip a radu..

Espace III, 2002, 2,2dCi, 95kW
Čauky,mám taky to stejný,jako ty a jelikož první zimu,můžu napsat následující:
topení pod autem se mi spouští vždycky,když je pod 3 stupně.Ale že by se mi zapla klima,tak to ne...A pokud jsem si všimnul,tak to topení je naftový,bo to smrdí,když otevřu dveře u řidiče a nefouká-li moc vítr,je to i vidět.Zkušenosti s tím nemám,auto mám půl roku a s tímhle vůbec poprvý.
dříve Laguna '96,1,8/8v 69 kw,
nyní Espace 2.2dci '00,95kw-GOGO :-)
...a toho mi teď rozmlátili.....

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Příspěvek od Míča_2.2DT » čtv říj 15, 2009 23:13

baterka je jen jedna a zjistis to tak ze pripojis dig.merak a pustis Webasto napeti po nejke dobe klesne a altik by tezko tahnul dve batrie :D

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Webasto

Příspěvek od Míča_2.2DT » úte pro 01, 2009 19:41

Cau rendlici mam dotaz na nezav.topeni za jakych okolnosti ho muzu pustit? napr.ze neni nastartovano a pustim webasto je samozrejmosti ale co treba nastartovat a behem jizdy topeni pustit pro rychlejsi ohrati je to mozne? neupecu ho nebo co se muze-nemuze stat ajak poznam ze k memu webastu jde pouzit dalka :?: v manualu dalka je ale jak poznam ze je od toho jisteho topeni (asi to rozebrat a hledat cislo?) R.Grand Espace 2,2DT r.v.2000 83kw

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: Webasto

Příspěvek od Míča_2.2DT » stř pro 09, 2009 21:14

Míča_2.2DT píše:Cau rendlici mam dotaz na nezav.topeni za jakych okolnosti ho muzu pustit? napr.ze neni nastartovano a pustim webasto je samozrejmosti ale co treba nastartovat a behem jizdy topeni pustit pro rychlejsi ohrati je to mozne? neupecu ho nebo co se muze-nemuze stat ajak poznam ze k memu webastu jde pouzit dalka :?: v manualu dalka je ale jak poznam ze je od toho jisteho topeni (asi to rozebrat a hledat cislo?) R.Grand Espace 2,2DT r.v.2000 83kw
NO dopr.(zadecku)odpovi mi nekdo na ten dotaz co ted cituju :?:

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Re: Webasto

Příspěvek od milanPf » stř pro 16, 2009 20:25

Míča_2.2DT píše:
Míča_2.2DT píše:Cau rendlici mam dotaz na nezav.topeni za jakych okolnosti ho muzu pustit? napr.ze neni nastartovano a pustim webasto je samozrejmosti ale co treba nastartovat a behem jizdy topeni pustit pro rychlejsi ohrati je to mozne? neupecu ho nebo co se muze-nemuze stat ajak poznam ze k memu webastu jde pouzit dalka :?: v manualu dalka je ale jak poznam ze je od toho jisteho topeni (asi to rozebrat a hledat cislo?) R.Grand Espace 2,2DT r.v.2000 83kw
NO dopr.(zadecku)odpovi mi nekdo na ten dotaz co ted cituju :?:

cus.
spis napisu jak to delam ja.
1. nemam ten programovatelnej budicek v aute /coz ma tchan v wv/, ale jen dalku. Poustim to tak na 0,5-1 hod predem nez vyjizdime - podle venkovni teploty. Zrovna minuly tyden jsem zapnul a pak naferovku nastartoval. Potreboval jsem to proste nahrat rychleji. Jelikoz jsem o tom samo premejslel, zda se s tim neco pos...tak jedinne co mi napadlo, ze prece to musi bej blbuvzdorny a proste to vydrzet :)). Spis je votazka jak dlouho :))

2. dalka nevim, myslim nekde na youtube to zkousej jen v kyblu, takze jesli to chces koupit, tak doporucuju, a pri tom samo zkusit dalku.

Mozna by stalo za to, zavolat do webasta a zeptat se na to :)

Nekde jsem nasel navod na instalaci do IVky(myslim, ze se to moc lisit od IIIky nebude..), ale rekl bych, ze to tam nikde neni - myslim to, ze se to nemuze zapnout s motorem. To by to tam jiste bylo minimalne na pul stranky :)

http://hosting.pilsfree.net/milan/fotky ... paceIV.PDF

Jesli dobre chapu elektricky schema, tak to proste ma jen relatka na prepojini klimy z auta - tedy po otoceni klicku na mimo klicek - tedy pak moznost zapne se topeni, zapne se automaticky i klima.

Ze schematu vody vyplyva, ze po nastartovani motoru, jde voda stejne pres webasto -tedy topeni i cerpadlo


Na strance 20 je popsano, jak mas nastavit autoklimu.

1. automat deaktivovat
2. teplotu na 26
3. rychlost ventilatoru na prvni pozici
4. smer vzduchu na okno
5. vypnout vyhrivani zadniho okna.

...teda jesli jsem to dobre prelozil:))

---ja osobne jsem to vzdy nechaval na automatice, takze se holt polepsim a budu to delat jak se to ma :)
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Webasto

Příspěvek od Míča_2.2DT » stř pro 16, 2009 20:41

no Espikove nejaky maj automatiku ze se to v zime pri nastartovani pusti samo takte to asi topi behem jizdy a pak to samo chcipne ale to je origo montaz ja mam dodatecne montovane (asi) nevypada to origo a je taky v aute v motorove casti trochu jinde ja mam ten budicek tam se da nastavit od kdy do kdy to ma topit ale to uz musis k tomu autu a pokud se nekde zdrzis zase to vychladne je to takove omezujici ta dalka by byla ok.zapnes z okna a hotovo asi zkusim nejakej dalkovej spinac na mob neco podobneho a napojim to nekam na kontrolku nebo to zapojim na blinkr abych videl spusteni a jinak to co se tam ma nastavit na to Webasto ty stupne atd.tak to muzu mit kde chci po sputeni se to samo prepne na to prednastaveni

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Re: Webasto

Příspěvek od milanPf » stř pro 16, 2009 20:55

Míča_2.2DT píše:no Espikove nejaky maj automatiku ze se to v zime pri nastartovani pusti samo takte to asi topi behem jizdy a pak to samo chcipne ale to je origo montaz ja mam dodatecne montovane (asi) nevypada to origo a je taky v aute v motorove casti trochu jinde ja mam ten budicek tam se da nastavit od kdy do kdy to ma topit ale to uz musis k tomu autu a pokud se nekde zdrzis zase to vychladne je to takove omezujici ta dalka by byla ok.zapnes z okna a hotovo asi zkusim nejakej dalkovej spinac na mob neco podobneho a napojim to nekam na kontrolku nebo to zapojim na blinkr abych videl spusteni a jinak to co se tam ma nastavit na to Webasto ty stupne atd.tak to muzu mit kde chci po sputeni se to samo prepne na to prednastaveni

Ja bych rekl, ze to mam taky dodelavany, protoze kabely k tomu jdou pod palubovkou tak proste zajimave, a ta dalkova antena nak vycuhuje pod prednim sklem :)))


jo to mas pech,
http://www.webasto.cz/ceniky/cz/cenik_t ... y_2008.xls
ta dalka je docela palka, ten budicek je za 1700, ale menit to nebudu :))))
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

dalka

Příspěvek od Míča_2.2DT » stř pro 16, 2009 21:28

no a ja bych zase chtel tu dalku ale to je kuwa raketa moc tisicu takle kdyby to nekdo mel z bouracky to by bylo 8) no nic nejak to obejdu uz jsem obesel central nadrze (jednoduse) tak nejak asi slozitejc obejdu i tohle mam do nokii 5110 a v aute handsfree tak to nejak zkusim zpachat pak napisu jak jsem dopadl

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Re: dalka

Příspěvek od milanPf » sob pro 19, 2009 22:19

Míča_2.2DT píše:no a ja bych zase chtel tu dalku ale to je kuwa raketa moc tisicu takle kdyby to nekdo mel z bouracky to by bylo 8) no nic nejak to obejdu uz jsem obesel central nadrze (jednoduse) tak nejak asi slozitejc obejdu i tohle mam do nokii 5110 a v aute handsfree tak to nejak zkusim zpachat pak napisu jak jsem dopadl
he, v pohode..dneska -16stupnu a topeni se nerozjelo. me z toho rencka fakt jebne.... :( aspon ze startuje motor.
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Webasto

Příspěvek od Míča_2.2DT » ned pro 20, 2009 11:32

to milanPF takze zlate muj manual :D ale je to kuwa znat kdyz startuju po predehrati webastem to je pohoda :D bez nej je to docela jako natvrdo motor se cuka nez se chytne cca 5 sekund

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů