Topení - středové výdechy

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
Barbados
Junior member
Příspěvky: 114
Registrován: úte dub 08, 2008 20:31
Bydliště: Jinočany

Topení - středové výdechy

Příspěvek od Barbados » čtv lis 20, 2008 13:48

Zajimalo by me jak docilit toho aby mi stredovymi vydechy foukal teply vzduch . Teply vzduch mi fouka vydechem za volantem a pak az u spolujezdce . Temi stredovymi mi fuci jen studeny vzduch .diky

e-vosa
Junior member
Příspěvky: 105
Registrován: ned črc 13, 2008 21:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od e-vosa » čtv lis 20, 2008 15:09

jestli se ptáš na to zdali to jde nějak "čudlíkama" tak ne ... středem jde prostě čerstvý vzduch .. .taky mě to štve ... ale možná by tam šlo nějak na pojit vzdochové vedení bud z pravé nebo levé strany (možná z obou) ........docela o tom ted taky přemýšlím ..... ale už jsem neměl dlouho palubku venku .... nepamatuji se přesně jak to tam vede ...chtělo by to něco vymyslet. ...
Espace III 98 2.0i 84kW LPG ..posunuto v rodině
Grand Espace IV 2004 3.5 V6 ..chtělo to změnu :-D

Uživatelský avatar
Barbados
Junior member
Příspěvky: 114
Registrován: úte dub 08, 2008 20:31
Bydliště: Jinočany

Příspěvek od Barbados » čtv lis 20, 2008 16:57

ja jen ze levekoleno mam v teple a na druhem mam omrzliny . Profukovalo to dolu , protoze byl otevteny vydech v kasliku , ten jsem zavrel ale porad mi tam chybi to teplo :?

hofman.radek
Starting member
Příspěvky: 24
Registrován: pon říj 20, 2008 08:38

teplo

Příspěvek od hofman.radek » pát lis 28, 2008 11:42

tohle je prostě nastaveno z výroby, má to každý Espace, takže jedině na zimu zavírat. Ale to zas může celkově zhoršit účinnost klimatizace (nebo spíš pro zimu toho ofuku skel), protože celkově počítač počítá s tím, že mu právě z prostředka fouká ten studený vzduch, když se snaží namixovat tu optimální teplotu foukaného vzduchu pro odmlžení...
Espace III, 2,2dCi, 95kW, rv.2002

Wáca
Starting member
Příspěvky: 52
Registrován: sob led 06, 2018 18:44

Re: Topení - středové výdechy

Příspěvek od Wáca » ned led 07, 2018 13:50

Prosim vas. Jak rozeberu nebo spiš vyndam ty středové výdechy? Nejde mi jeden z nich zavřít.

Uživatelský avatar
michal.sk
Junior member
Příspěvky: 135
Registrován: pát dub 19, 2013 07:23
Bydliště: BRATISLAVA

Re: Topení - středové výdechy

Příspěvek od michal.sk » čtv led 11, 2018 21:41

demontujes horny diel palubky - ten najvacsi - vymontujes ovladace klimy - obidve strany, vylupnes caluneny pas nad vyfukovacmi... na mriezke hore v strede je myslim jedna skrutka a po bokoch dve ocelove spony ktore vytiehnes smerom hore. potom stredny diel zdola vylupnes (bacha - je tam nalepene tesnenie medzi tym ofukovacom a jednotkou klimy) ak sa ti neodlepi, tak asi nieco odlomis... najcastejsie sa mriezka neodlepi od klimy a odtrhne sa od toho panelu. a samozdejme sa odlomi to ovladacie tiahlo klapky a nejde zatvorit... hehe ked to nejako dostanes von, pochopis...
čo bolo, bolo... teraz je to .:Renault::Espace::1998::E2::2,0::8V:.

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů