nefunguje otevírání 5-tých dveří

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

jirka ma
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned pro 20, 2009 22:09

Re: zadní tapecír

Příspěvek od jirka ma » sob úno 05, 2011 14:44

turbot píše:v rozích tapecíru jsou vruty další jsou pod mlhovkama a dva jsou zhora pod tím plastem co je u okna. Absolvoval jsem to nedávno měl jsem jen nenamazaný zámek, WDčko to spravilo :) mnoho zdaru :wink:
mam ten samý problem nemohu otevřít 5 dveře od espace III 98 rok diky a pokud nemá někdo popis prace

renďák oskar
Junior member
Příspěvky: 191
Registrován: čtv říj 08, 2009 20:21

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od renďák oskar » stř úno 09, 2011 21:32

tak jsem koukal na fotky od Pipeje a koukám pěkný návod pro zloděje jak je to jednoduchý dostat se potichu do auta:? ach jo :?:ale aspoň se to dá v nouzi otevřít, jo a ty dveře jsem už šteloval nebo teda zámky a záleží na terénu jak to auto stojí a kroutí se ,tak to potom záleží jak dobře to jde zavírat ,ještě musím mrnout na tu vejšku ani jsem nevěděl že to jde zvednout:lol: :lol: dikas jdu na to :lol:
Renault Espace Grand 6.2001 2.2 Dci

jirka ma
Starting member
Příspěvky: 46
Registrován: ned pro 20, 2009 22:09

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od jirka ma » čtv úno 10, 2011 10:18

diky

Uživatelský avatar
milanPf
Advanced member
Příspěvky: 335
Registrován: úte pro 20, 2005 10:10
Bydliště: Plzen - Sever

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od milanPf » čtv úno 10, 2011 12:29

renďák oskar píše:tak jsem koukal na fotky od Pipeje a koukám pěkný návod pro zloděje jak je to jednoduchý dostat se potichu do auta:? ach jo :?:ale aspoň se to dá v nouzi otevřít, jo a ty dveře jsem už šteloval nebo teda zámky a záleží na terénu jak to auto stojí a kroutí se ,tak to potom záleží jak dobře to jde zavírat ,ještě musím mrnout na tu vejšku ani jsem nevěděl že to jde zvednout:lol: :lol: dikas jdu na to :lol:
ahoj, ja teda zlodej nejsem, ale rekl bych, ze stejnym zpusobem otevres hodne aut.

sam mam diru u vw pod zadni spz :))) jednou sem to jiz resil. casove je to tak na 10sekund maximalne :)
Renault Espace Initiale 3.0 V6 140kw 2001 plna palba :)
----------------------------------------------------------------
http://www.espacefreunde.de/forum/

Uživatelský avatar
Alf8875
Junior member
Příspěvky: 232
Registrován: čtv pro 04, 2008 18:12
Bydliště: Morava- Nový Jičín

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Alf8875 » čtv kvě 31, 2012 21:30

Ahoj kluci potřebuji radu . V nedávné době mě začlo zlobit otvírání 5 tých dveří rozebral jsem onen mechanizmus vyčistil promazal a nic zjistil jsem že ten motorek funguje jen do polohy zamčeno do polohy odemknout ani nepípne. Usoudil jsem bude to v háji motorek koupil jsem za hříšný peníz nový přehodím jej a ouha stále stejné ??? Jen zamyká , ve finále jsem zjistil že totéž dělá i motorek který odjišťuje otvírání okna v pátých dveřích . Nevím si s tím rady jestli jsou oba motorky nějak paralelně propojeny že když nejde jeden nejde ani druhý ??? Nebo čím si myslíte že to může být vyčistil jsem i kontakty a vystříkal kontaktolem ale nic . Má ten centrál někde nějakou pojistku , řídící jednotku nebo tak něco ? Nikde na fóru jsem obdobnou závadu neobjevil . Prosím pokud Vás něco napadne dejte mi vědět, roddíné auto bez kufru je vcelku nepraktické ...
Espace 2,2 DT r.v, 1999

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Márty » pát čer 01, 2012 09:06

Zkus proměřit jestli při odemknutí jde do kontaktů elektrika.Je divné, pokud jde při poloze zamknuto, že by nešla naopak, ale polarita při odemknutí bude opačná.
Máš verzi s BII jednotkou pod nohama spolujezdce ??
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Alf8875
Junior member
Příspěvky: 232
Registrován: čtv pro 04, 2008 18:12
Bydliště: Morava- Nový Jičín

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Alf8875 » pát čer 01, 2012 11:47

Ano mám BII jednotku pod nohama spolujezdce je to modelový rok 1999 myslím 11 měsíc. Taky jsem z téhle závady mimo , sotva jsem vyměnil tekoucí olejový chladič a sadu drážkového řemene, olej a filtry za ranec a pochvaloval jsem si 5 dní jak to mám konečně v cajku a připravené na dovolenou do Chorvatska tak je tady další bonbonek . :? Připraví mě to auto o nervy... Chtěl jsem se dostat k tomu motorku co otvírá to okno v 5 tých dveřích zda není nějak propojený s tím co otvírá dveře samotné ale je nezkutečně utopený v ůtrobách těch dveří a dostal bych se k němu snad jen kdybych vytáhl zadní stěrač s motorkem a plno jiných držáků a drátů ale ten se mi i po prostříkání nepovedlo vytáhnout. Matku na ramínku jsem z venku povolil ale nesundám ramínko z té osky je to tak zarezlé a ani stahovák mi nepomohl protože bych jej musel přitahovat proti plastovému uchytu ramínka a to by jistě prasklo. Ještě mne napadlo vyřezat opatrně otvor do míst kde je onen utopený okenní motorek myslím pod tapecem, ten plast dveří ale to se mi zdá dost fušeřina z nejistým výsledkem. Asi mi nezbyde než s tím zajet do Renaultu ... Tady v servisu mi řekli že na takové blbosti nemají čas . Je divné že to blblo už před tím ale ve finále se mi to třeba na po desáté povedlo otevřít ale teď kdybych cvakal týden klíčem nebo vnitřím otvíráním tak se neotevřou dveře ani okno . Když dám motorek ručně do polohy otevřeno okenní i dveřní tak vše otvírá atd. ale jakmile zamknu už se to opět neotevře. V té krabičce co je ve dveřích asi nějaká jednotka centrálu tipuji sice cvaká ale motorky jsou hluché ... Děkuji Márty za radu Ty nikdy nezklameš.
Espace 2,2 DT r.v, 1999

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Márty » pát čer 01, 2012 14:12

Nikdy jsem o této závadě neslyšel. V pátých dveřích ano, ale že by to jen zamykalo, ale neodemykalo, to né...
Obavám se, že aniž bych to viděl, nebudu schopen takto po fóru poradit...

Tak to na dálku se mi to zdá jako spíš elektrika, než mechanický problém v centrálu...
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Alf8875
Junior member
Příspěvky: 232
Registrován: čtv pro 04, 2008 18:12
Bydliště: Morava- Nový Jičín

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Alf8875 » pát čer 01, 2012 14:22

No vidím to taky tak je hloupost aby z ničeho nic přestaly odemykat oba motorky v 5 tých dveřích. Má to nějakou řídící jednotku ten centrál ? Nebo odkud jde přívod do těch motorků ?
Espace 2,2 DT r.v, 1999

misve
Junior member
Příspěvky: 170
Registrován: sob srp 08, 2009 07:44
Bydliště: Domažlicko

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od misve » pát čer 01, 2012 14:57

V zadních dveřích, tam kde je ten motorek stěrače, co se k němu tak blbě může, je řídící jednotka, která komunikuje s BII po datové sběrnici (2 dráty). Pokud ti to zamyká, pak tedy komunikace funguje.
Z té řídící jednotky v zadních dveřích vedou ke každému motorku (dveřnímu i okennímu) 2 dráty - pokud motorky zamykají, tak jsou dráty v pořádku.
Tedy si myslím, že jde o mechanický problém. Nejsou dveře jakoby vzpružené nebo nějak zkroucené, že by docházelo k nějakému tření, že zámek sice zamkne, ale už nemá sílu odemknout? Když odemykáš a na dveře opatrně přitlačíš, cvaká někde? Ono to okno mohlo neodemykat třeba už měsíc, kdo je pravidel otevírá, že...???
Espace III 16V 2.0i F4R E2 BIIB3 r.v.2000

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Márty » pát čer 01, 2012 16:00

misve píše:Z té řídící jednotky v zadních dveřích vedou ke každému motorku (dveřnímu i okennímu) 2 dráty
Drátů je do té jednotky sice více, o to moc nejde, ale může být komunikační problém mezi jednotlivými jednotkami BII, kdy je "vyslyšen" povel k zamčení, ale nedojde povel druhý.

Pokud by byli dveře (zámek) pátých dveří jakkoli vzpříčený, odemkl by alespoň motorek okna, protože je tam na přímo.
Prostě takto na fóru je toto vše jen spekulace.
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Alf8875
Junior member
Příspěvky: 232
Registrován: čtv pro 04, 2008 18:12
Bydliště: Morava- Nový Jičín

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Alf8875 » pát čer 01, 2012 17:17

Vzpříčením to není jak uvedl Márty i když dám ten nový motorek bez namontování na kabeláž jen zamkne a při dalším zmáčknutí kdy by měl odemknout tak nic ani nepípne a opět při dalším zmáčknutí kdy má zase zamknout což je v něm jen lupne jako že by chtěl ale je v poloze zamčeno. Takže polohu odemknout jako by vynechává. Je mi čím dál vic jasné že na tuhle závadu jsem krátký takže ač nerad protože mě zase oholí budu s tím muset k nějakému autoelektrikáři nebo do Renaultu. Jsem bez nápadu čím bych tomu mohl pomoci či aspoň vydedukovat kde je chyba . Zkoušel jsem teď 2 hodiny rozpojovat , čistit a kontrolovat celou kabeláš oněch dveří ale žádna změna k lepšímu ... Asi ani Vás kluci nenapadne co s tím ? Vím je dost těžko takhle radit po netu.
Espace 2,2 DT r.v, 1999

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Márty » pát čer 01, 2012 18:50

Trochu to vypadá, že nedojde informace o odemčení z jedné jednotky do druhé, protože celé auto kromě zadních dveří odemyká jednotka u spolujezdce, jen jednotka zadní ovládá zadní dveře.
Nebo k ní signál sice dojde, ale neudělá "úkon" odemčení.
Každopádně výstupní "úkon" odemčení motorků už je pro dva zvlášť na dvou pinech jednotlivě.
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Márty
Moderátor
Příspěvky: 2819
Registrován: pon led 05, 2004 21:04
Bydliště: Plzeňsko a "Pražsko"...tam kde dávají lišky dobrou noc
Kontaktovat uživatele:

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Márty » pát čer 01, 2012 18:56

Jestli to pomůže...
Přílohy
Espace.jpg
značku Renault mám prostě v krvi... od šroubku až po originál Renault diagnostiku
______servis vozů nejen Renault______tel: popřípadě přes SZ nebo Email Obrázek
new Twingo II phase II / Laguna II 2,0 16V / R5 1.1TL cabrio EBS Vive l´Élégance / R25 Baccara V6...
ex...R21 / R25 2,1TD / R19 1,8 16V / R5 GTTurbo / ťapka / R5 ´75TL / SAFRANE 2.5dT / R25 V6 injection / R11 1.4 GTX / Megane II 1,4 16V / R5 GTE / Espace III 3.0 V6 24v

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2447
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Dawes » ned čer 03, 2012 19:06

To vypadá, že buď v té zadní jednotce nepřestavuje nějaké relé, které obrací polaritu připojení zámků, nebo jak už bylo výše psáno, informace o odemčení nedojde z BII dozadu. Ještě preventivně zkontroluj plynulost mechanizmu zámků, kdysi jsem řešil, že odemknout šlo, ale nešlo zamknout, protože byla napružená táhla od zámečků k motorku a ten jezdec, co přestavuje polohy prostě nedokázal správně zajet. A pak se to podělalo úplně a něšlo otevřít. Od té doby mám v zadním tapecíru vyřezaná dvířka...

Přeju úspěch.
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Uživatelský avatar
Alf8875
Junior member
Příspěvky: 232
Registrován: čtv pro 04, 2008 18:12
Bydliště: Morava- Nový Jičín

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Alf8875 » ned čer 03, 2012 19:41

Ahoj Dawe těmi mechanismy to není jelikož to neotevřé i když mam zapojený motorek samotný ! Co tedy s tím musí udělat elektrikář aby to šlapalo ? Musí se nějak přehrát ta jednotka ?
Espace 2,2 DT r.v, 1999

Uživatelský avatar
Dawes
Moderátor
Příspěvky: 2447
Registrován: stř pro 31, 2003 09:32
Bydliště: Praha-západ

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Dawes » ned čer 03, 2012 19:58

Alfe pokud je to tou jednotkou, tak je to spíš na hrdinný zásah nějakého eketronika, který ji otevře a mrkne po potenciálně rizikových součástkách, nebo na výměnu. Že by se u aut dal přehrávat firmware jako v telefonu jsem zatím neslyšel, i když...
Pokud máš přístup k nějakému vrakovisku, se kterým je řeč, nejdřív možná zkus otestovat jinou zadní jednotku, co se stane, tím vyloučíš nebo potvrdíš jeden velmi rizikový článek systému. Pokud by to mělo dělat potíže i dál, buď výměna jednotky, kontrola vodičů mezi BII a zadní jednotkou, nebo nějaký bastlsystém například paralelní připojení od zámku nádrže - to je ale bastl a je nutno to otestovat než dojde na tahání kabelů a nevratné změny. Tak zkus udělat k volnému motorku krátké testovací kabely a připojit jej paralelně třeba k té nádrži - tam je asi nejlepší přístup.
Obrázek

CZ 175 - 477.01 1969 Yamaha XV1100 Virago 1992
ex GRAND Espace III 2.0 8V RXE, F3R-768 1999
ex Renault 25 TX 2.2i J7T, 1988 (Ufo), ex Renault 25 Turbo-D 1985 (Rakef)

Uživatelský avatar
Alf8875
Junior member
Příspěvky: 232
Registrován: čtv pro 04, 2008 18:12
Bydliště: Morava- Nový Jičín

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Alf8875 » ned čer 03, 2012 20:13

No to je zase radosti ! Shánět novou jednotku nebo machra co si poradí s elektronikou ..... Asi zajedu do Renaultu ať se na to podívají a řeknou mi cenu a pokud to bude ranec taj jak píšeš propojím to paralelně s tou nádrží už jsem o tom taky uvažoval jen nevím zda to pošlape když na to napíchnu okno v pátých dveřích i dveře. Přesto mnohokrát děkuji za Tvé rady , vážím si jich. Alf
Espace 2,2 DT r.v, 1999

duskopoprad
Junior member
Příspěvky: 198
Registrován: pát úno 19, 2010 17:48

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od duskopoprad » ned čer 03, 2012 22:04

Ahoj Alf. Myslím určite že to bude kontaktom, ako píše hore Márty. Ak to predtým občas šlo a potom nič, tak to je jasný problém poškodeného vodiča. Z. dvere majú vstup káblov cez gumené vlnovce pri pántoch a tam by sa to mohlo pohybom prerušiť, hlavne v zime, keď sú káble stuhnuté. V Renaulte sa takými "prkotinami" a ešte na staršom aute u nás neradi hrajú, to by som skúsil nejakého "garážového" mechanika, aby to premeral. Ahoj.
Š Octavia I, Š Felicia I cabrio, VAZ 2102, Fiat Duna, Espace 1: Biely,Modrý,Červený,Strieborný TD, Espace 3: 2,0 16V: Modrý krátky, Modrý dlhý, Espace 3: 3,0 V6: Čierny dlhý, srtieb. dlhý LPG.

bover
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: stř čer 02, 2010 11:44
Bydliště: Brno

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od bover » pon srp 13, 2012 18:09

Tak a nefunguje to zase ale teď už to asi bude horší. Kufr jsem zabouchl a už neotevřel. Odklopil jsem tapoš, škubl s táhlama, levej zámek se otevřel ale pravej nereaguje. Je to jakoby to táhlo vypadlo nebo prasklo někde v rohu dveří až u toho zámku. Nevim jak to zjistit protože tam samozřejmě nevidim a nedokážu nic podezřelýho nahmatat. Nestalo se vám to někomu? Budu asi muset zničit ten tapoš abych tam aspoň viděl pokud mě někdo neporadíte nějakej fígl ;-). Dík za rady, mějte se

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Míča_2.2DT » ned srp 19, 2012 10:06

bover píše:Tak a nefunguje to zase ale teď už to asi bude horší. Kufr jsem zabouchl a už neotevřel. Odklopil jsem tapoš, škubl s táhlama, levej zámek se otevřel ale pravej nereaguje. Je to jakoby to táhlo vypadlo nebo prasklo někde v rohu dveří až u toho zámku. Nevim jak to zjistit protože tam samozřejmě nevidim a nedokážu nic podezřelýho nahmatat. Nestalo se vám to někomu? Budu asi muset zničit ten tapoš abych tam aspoň viděl pokud mě někdo neporadíte nějakej fígl ;-). Dík za rady, mějte se
Ahoj včera jsem to rezebíral nemá to v rohu kde prsknout je to jen zkřížené nakdo ti z venku musí máčknout na 5dveře a ty zatáhneš za obě naráz(kleštěma třeba) a otevřeš to 8)

Filip_M
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pon říj 07, 2013 12:24

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Filip_M » stř říj 09, 2013 23:17

Nefunguje mi poradne zamek 5tych dveri, jakoby nejaka pruzina vypadla - nevrati se a drzi zarazeny. Ikdyz zamknu, po zalomcovani dvermi se daji otevrit. Za jizdy se mi pooteviraji, ikdyz se neotevrou uplne.
Jeste mi prasknul pant oteviraciho okna na 5tych dverich. Da se pant vymenit, nemate ho nekdo na prodej. Jestli se lisi stranove, tak je to ten pravy (za spolujezdcem).

yndezit
Starting member
Příspěvky: 61
Registrován: sob bře 09, 2013 19:00
Bydliště: Praha

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od yndezit » čtv říj 10, 2013 16:05

Filip_M píše:Da se pant vymenit, nemate ho nekdo na prodej. Jestli se lisi stranove, tak je to ten pravy (za spolujezdcem).
Panty jsem měnil oba protože začly korodovat, ale dával jsem origo nové, bratru za 3500,- Ono zadní sklo, které pant drží, stojí 15000,- nové a i na vrakáčích to vědí, proto není za hubičku.

Míča_2.2DT
Senior member
Příspěvky: 1554
Registrován: úte pro 23, 2008 18:53
Bydliště: Milevsko

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od Míča_2.2DT » čtv říj 10, 2013 19:05

Filip_M píše:Nefunguje mi poradne zamek 5tych dveri, jakoby nejaka pruzina vypadla - nevrati se a drzi zarazeny. Ikdyz zamknu, po zalomcovani dvermi se daji otevrit. Za jizdy se mi pooteviraji, ikdyz se neotevrou uplne.
Jeste mi prasknul pant oteviraciho okna na 5tych dverich. Da se pant vymenit, nemate ho nekdo na prodej. Jestli se lisi stranove, tak je to ten pravy (za spolujezdcem).
Pokud se jen nevrací tak to chcepromazat nebo poopravit packy co drží táhla.Někdy prostě ureznou ale jde to dobře předělat.

JMsonic
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: úte črc 04, 2017 22:45

Re: nefunguje otevírání 5-tých dveří

Příspěvek od JMsonic » pát bře 12, 2021 17:36

Zdravim... tak dotaz... nejdou minotevrit pate dvere... a to ani kdyz zataham za ty tahla tech zamku. Ten co ma na sobe ten konektor na prave strane tak nejde otevrit. Poradi nekdo prosim?

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů