porucha airbagu

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
opravar11111
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: ned pro 24, 2017 12:36

porucha airbagu

Příspěvek od opravar11111 » ned pro 24, 2017 12:46

zdravim pani chcem sa spitat mam problem s irbagom na espace 3 mal so zlu ecu airbagov zmazal zom si znej crash data a stale mi hlasi chybu 3G vadny obvod kontrolky 1.CC.1 zvod na 12 Vvo vedeni kontrolky. vedeli by ste mi stym niekto pomoct poradit? a dve diagnostiky nezavisle na sebe mi hlasia ze nie je mozne vymazat chyby s rj airbagov dakujem za akukolvek radu

Uživatelský avatar
michal.sk
Junior member
Příspěvky: 135
Registrován: pát dub 19, 2013 07:23
Bydliště: BRATISLAVA

Re: porucha airbagu

Příspěvek od michal.sk » čtv bře 07, 2019 21:45

neviem ci si to uz vyriesil.... ale airbagy korektne nacita a vyhodnoti len XR25S... ine diagnostiky vypisuju chyba RJ.. VYMENTE RIADIACU JEDNOTKU AIRBAGOV... ved stoji necelych 600€. preco nie? 99% poruch su zaoxidovane konektory.. staci vacsi prechodovy odpor a uz to jednotka vyhodnoti ako chybu a svieti kontrolka... konektory su sice pozlatene ale uz to ma svoj vek... hlavny konektor 30pinovy je na rj a dalsie 2pinove su pod sedadlami a v poistkovej skrinke (3ks) jeden na bag vodica a dva na dvojity bag spolujazdca. potom samotne konektory na bagoch a na pyronapinacoch pasov. plus slimak pod volantom. obcas sa vyskytne este problem s priskripnutym kablom v kolajnicke pod sedadlom... chyby ako take v podstate netreba mazat, ak nie je zavada aktualna, nehlasi chybu a nesvieti bublina na displeji...
čo bolo, bolo... teraz je to .:Renault::Espace::1998::E2::2,0::8V:.

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace III“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů