Nesviti svetla

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Radek344
Junior member
Příspěvky: 190
Registrován: stř říj 05, 2011 20:56
Bydliště: Olomouc

Nesviti svetla

Příspěvek od Radek344 » pon črc 09, 2012 15:54

Na jare se mi stalo, ze nastartuji, zapnu svetla a nic. Ani svetla ani kontrolka na palubce se nerozly. Tak otevru prihradku u spolujezdcea vyklopim pojistkovy panel, abych se mrkl na pojistky a svetla se rozla. To se mi stalo od te doby asi 5x - zapnu svetla a nic, tak jen otevru prihradku spolujezdce a svetla sviti (i po opetovnem zavreni). Dnes uz ale tato finta nepomohla. Zkousel jsem hybat vsim moznym v okoli pojistkoveho panelu a nic nepomohlo. jen na okamzik, kdyz jsem zkousel, jestli vsechny ostatni el. zarezeni jedou, tak pri zapnuti ctyr blinkru svetla naskocila a pak zas zhasla. Pojistky jsou samozrejme ok.
Kde muze byt problem, kdyz se nezapnou ani parkovacky ani kontrolky svetel?
Espace II 2,2i, r.v. 1994 + r.v. 1996, Avia A21 karavan, Kawasaki ZX9R, Yamaha DT125LC, Suzuki TS80X

Martin
Člen RCČR
Příspěvky: 266
Registrován: pon úno 02, 2004 13:22
Bydliště: Praha-východ

Re: Nesviti svetla

Příspěvek od Martin » pon črc 09, 2012 21:20

Viděl bych to na vyhřáté konektory v pojistkové skříňce. Zkusil bych jednotlivé konektory postupně odpojit, prostříkat kontakty a zkontrolovat, zda nějaký káblík není utžený. U svého jsem řešil stejný problém, nakonec jsem do pojistkové skříně přivedl proud novým kabelem.
Laguna´95 1.8i, ex.Espace II´96 2.1TD

Radek344
Junior member
Příspěvky: 190
Registrován: stř říj 05, 2011 20:56
Bydliště: Olomouc

Re: Nesviti svetla

Příspěvek od Radek344 » úte črc 10, 2012 18:45

jo, je to tak. hnedy konektor v pojistkove skrince, tak jak se pise ve vlakne "nesviti" od uzivatele Tommy. takze admin muze toto moje vlakno smazat, nebo pripojit do toho starsiho vlkna od Tommyho.
Espace II 2,2i, r.v. 1994 + r.v. 1996, Avia A21 karavan, Kawasaki ZX9R, Yamaha DT125LC, Suzuki TS80X

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace II (J63)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů