výměna žárovek ovladačů topení a klimatizace-Espace II

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Zdeněk Kříž
Starting member

výměna žárovek ovladačů topení a klimatizace-Espace II

Příspěvek od Zdeněk Kříž » čtv led 12, 2006 14:19

Může mi někdo poradit, jak vyměním žárovky, které osvětlují panel ovládání topení a klimatizace na Espace 91-96? Nevím ani jaký typ žárovek tam je a nemohu se k nim dostat. Nebyli mě schopni to říct ani ve značkovém servisu Renault a nenašli to ani v montážním postupu v PC. Jezdím hlavně v noci a dost mě vadí, že to musím hledat naslepo.
ESPACE 2,8 V6 , r.v.91 - 96

vlado
Junior member
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vlado » čtv led 19, 2006 22:49

Tie ziarovky sa menia velmi tazko, treba zhodit celu palubnu dosku. Ja som to absolvoval lebo som potreboval opravit kurenie a vymenil som rovno aj tie ziarovky. Inak su to bezne ziarovky asi 6mm priemer bez patice len s ohnutymi vyvodami. Dostat ich vsade po 10Sk/kus. Navod aj s obrazkami je v nemcine tu:
http://www.espace-freunde.de/modelle/j6 ... index.html a v hornej rolete zakliknes "Reparatur der Nachbeleuchtung der Instrumententafel und Luftungsarmaturen"
zdravim Vlado
Espace II (J637)Quadra 2.2i '92- predane

Radek344
Junior member

Re: výměna žárovek ovladačů topení a klimatizace-Espace II

Příspěvek od Radek344 » pát říj 24, 2014 07:50

Na francouzskem foru www.passion-espace-club.com kdosi tvrdil, ze dokazal vymenit zarovky v panelu ovladani topeni tak, ze protahl ruku dirou pod popelnikem.
Jina doporucovana metoda je, ze se nasilim oddela cerny plastovy ram okolo radia a popelniku (drzi na sesti sroubech sroubovanych zevnitr, t.j. ze smeru "do motoru", ke dvou dolnim se dostat da, u zbyvajicich se ulomi plast), a potom uz neni problem dosahnout rukou az k bloku ovladani topeni. Tady jsem ale narazil na problem - kde ty zarovky jsou? Po hmatu ani s pomoci zrcatka jsem je nenasel. Poradi nekdo?
Espace II 2,2i, r.v. 1996

Radek344
Junior member

Re: výměna žárovek ovladačů topení a klimatizace-Espace II

Příspěvek od Radek344 » pon úno 16, 2015 11:52

nasel jsem fotku toho panelu zezadu. rozpomene se nekdo, kde tam ty zarovky jsou a jak se k nim leze? asi se to musi rozdelat a zarovky jsou uvnitr, pak je ale to francouzske forum plne baronu Prasilu.

Obrázek
Espace II 2,2i, r.v. 1996

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace II (J63)“