Zadní ostřikovač

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
isip
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: úte bře 17, 2009 11:17

Zadní ostřikovač

Příspěvek od isip » pon lis 02, 2009 07:53

Nefunguje mi zadní ostřikovač, jak dám povel páčkou tak se nerozběhne čerpadlo-motorek ostřikovače(nesliším ho když otevřu kapotu) předpokládam že je společné čerpadlo jak pro přední tak pro zadní ostřikovače?? Nevíte kde jsou kontakty pro ten zadní ostřikovač??

suchos
Starting member
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 10, 2006 22:34
Bydliště: Přerov

Příspěvek od suchos » úte lis 03, 2009 20:13

Čerpadlo není společné. V nádobce jsou dva motorky. Dostaneš se k nim, po oddělání filtru vzduchu. Pod levým světlem v motorovým prostoru. Jsou zastrčené do gumového těsnění, pro vytažení stačí zakývat a táhnout. Akorát, že ti vyteče voda z nádobky.
Espace J637 rv 1993 2.2i

Wost
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: sob led 16, 2010 18:33

Příspěvek od Wost » úte čer 08, 2010 16:08

Zdravím, mě motorky fngují oba, oba pokaždé slyším bzučet.. přední v pohodě stříká na okno, ale zadní ne. I když to držím třeba 5 minut, tak zadní okno se ostřikovací kapaliny nedočká. NEvíte co s tím? Zkoušel sem propichnout stříkací otvor, zda neni zacpany..a tim to neni

zbisek
Junior member
Příspěvky: 169
Registrován: ned úno 28, 2010 11:51
Bydliště: Kvasice

Příspěvek od zbisek » sob črc 10, 2010 20:29

zdravím,měl jsem stejný problém.vyřešilo to důkladné profouknutí hadičky.sundej zadní ostřikovač tak aby se ti hadičkka neschovala dovnitř.pak otevři kapotu a vydělej hadičku z motorku a pořádně profoukni.mě to pomomohlo až při fouknutí kompresorem.

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace II (J63)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů