Za tepla nechytá

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Punky
Starting member
Příspěvky: 13
Registrován: pon čer 16, 2008 21:48
Bydliště: Pardubice

Za tepla nechytá

Příspěvek od Punky » čtv bře 19, 2009 22:04

Mam problém. Muj espace 2.2i r.v.93 za studena chytne krásně, ale jak vypnu motor, tak ho tak půl dne nenatočim, jen střílí do laufu a nechytá dokud uplně nevychladne. Už mi párkrát chcípnul i sám od sebe, třeba na křižovatce, vždycky na volnoběh. Muj automechanik tvrdí asi čidlo na klice, ale nevi to jistě. A vyhazovat peníze za nový, když to může bejt něco jinýho... Nemá s tim někdo zkušenost? Předem dík za odpovědi.
Renault Espace 2.2 RT r.v.1993
Ford Sierra 1.6 r.v.86 (želvička)

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub » pon bře 23, 2009 16:19

čdlo na klice to dle mě nebude, spíš bych zajel na diagnostiku kde by to mohlo když to dělá za tepla hned říci které z čidel teploty je KO, takhle od boku to vypadá na čidlo teloty vody pro řídící jednotku, mohlo by být KO a hlásit jednotce stále studený motor a jednotka by stále dávala bohatší směs a tím pádem při teplém motoru a potřebě chudší směsi proti studenému by to mohlo způsobit uchlastání motoru.
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Wost
Starting member
Příspěvky: 42
Registrován: sob led 16, 2010 18:33

Příspěvek od Wost » stř zář 22, 2010 13:42

zkus relé, které s tím ma někde kablik, u staršího rencka (espace I) mi to dělalo, jak na to kapala voda co odtikala ze skla, tak to zoxidovalo a po zahřátí se kontakty roztahly a tak neměly kontakt.. jen typ..

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace II (J63)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů