Zapojení mlhovek u espace ll ?

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
suchos
Starting member
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 10, 2006 22:34
Bydliště: Přerov

Zapojení mlhovek u espace ll ?

Příspěvek od suchos » pon úno 16, 2009 21:02

Nedoplňoval z Vás někdo mlhovky? V autě jsem našel konektory na světla i pravděpodobně konektor na vypínač. Ale jak to zprovoznit? Dík za případné rady.
Espace J637 rv 1993 2.2i

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub » úte úno 17, 2009 07:15

připojit mlhovky ke konektorum, spínač ke konektoru a zkusit to, když to nepujde tak projet dialogys a kouknout zda není třeba někam doplnit relé, a při té příležitosti v Dialogysu pro mě najít kolik mm má být sbíhavost u R Espace II V6 r.v95 :)
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

suchos
Starting member
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 10, 2006 22:34
Bydliště: Přerov

Příspěvek od suchos » úte úno 17, 2009 19:54

:D jo, to je tak jednoduché? Mlhovku jsem připojil, konektor taky a NIC. Protože PC je skoro tak staré jak Espace, tak Dialogys tam nemám stažen, nebo že bych ho tam neměl, protože to mé ruky nezvládnou :? nejsem si jist. Sbíhavost si budeš muset najít sám, já si zase natáhnu dráty. :D jestli mi nikdo neporadí kam patří to relé.
Espace J637 rv 1993 2.2i

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jakub » úte úno 17, 2009 20:01

pokud máš návod tak by v sekci pojistky mohlo být rozmístění relátek, protože kolem nich jsou pojistky. myslím že relé je vpravo v bedně vedle baterie a nebo naproti tj nalevo, koukni zda tam máš všechny.
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

suchos
Starting member
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 10, 2006 22:34
Bydliště: Přerov

Příspěvek od suchos » stř úno 18, 2009 14:52

Návod nemám. V autě jsem našel relátka vlevo, tam cvakalo i relátko na přepínání dálkových. Asi to natáhnu znovu, protože na slepo to nenajdu. :(
Espace J637 rv 1993 2.2i

Uživatelský avatar
Phate
Junior member
Příspěvky: 147
Registrován: pon srp 29, 2005 17:11
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Phate » čtv črc 15, 2010 21:29

Ahoj, mlhovky bych taky doplnil...jen je nemůžu sehnat za lidovou cenu...nepasují z něčeho jiného?

Relé by mělo být nad kastlíkem u spolujezdce - ale ne tam na tom vyklápěcím platíčku, ale napevno jako napravo nahoře, je tam 5-6 patic, dvě jsou hnědé (já tam mam jen jednu hnědou), jedna hnědá je na mlhovky (spodní řada směrem k sedačce), druhé by mělo být na stahováky zadních oken (spodní řada směrem k motoru, ale já ho tam nemam).
Ale bez záruky, co jsem vyčetl v popisu relé tak to moc nesedí na to co je opravdu v autě...

Bude tam přístup jak k penězum, já si to prohlídnul hezky v klidu když byla palubka dole ;-)

Ale když jsme u těch vypínačů na středové konzole...můžu se zeptat co tam kdo máte? Já tam našel jeden nezapojený konektor (modré dráty), asi to bude blokování ovládání zadních oken :?: .
Já tam mam vypínače: přední mlhovka (nejsou mlhovky), zadní mlhovka, topení zadního okna, varovné blikače, zamykání, volná pozice do které někdo dobastlil kontrolku blinkrů přívěsu, no a přez zbylé 3 pozice odkládací "díra".

suchos
Starting member
Příspěvky: 92
Registrován: úte led 10, 2006 22:34
Bydliště: Přerov

Příspěvek od suchos » sob črc 24, 2010 22:46

Tak relátko jsem našel už před rokem. Origo mlhovky tam nepasovaly, protože nešly do nárazníku zacvaknout. Možna se mi ještě někde valejí.
Espace J637 rv 1993 2.2i

matra
Starting member
Příspěvky: 52
Registrován: stř čer 30, 2010 23:51

mlhovky

Příspěvek od matra » čtv črc 29, 2010 21:17

jestli ještě scháníš mlhovky tak já mam naoiš kdyštak zprávu nebo se ozvi na tel 739516635 a domluvíme se kdyžtak ti pošlu foto, jsou to originál z espace II V6

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace II (J63)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti