Centrál a dálková světla

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
oldboy
Starting member
Příspěvky: 64
Registrován: sob pro 31, 2011 15:07
Bydliště: Plzeň

Centrál a dálková světla

Příspěvek od oldboy » sob čer 23, 2012 16:37

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda někdo nemá zkušenost s opravou dálkových světel, prý je to častá porucha a nejspíš se musí vyndat palubovka aby se dostalo ke kabelům (takhle to řekli v servisu). K žárovce vede třížilový kabel a tlumená světla jdou, ale po přepnutí na dálková vepředu nic nenaměřím a to na obou stranách.
Stejně tak mi nejde proud do motorku centrálu u zadních pátých dveří, tak bych rád věděl, kudy ty kabely vedou, řídící jednotka vypadá v pořádku.
Espace I 2.2i GTX
Clio II 1.5dCi
Citroen ZX 1.9TD

Zbyšek Smítka
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: čtv dub 09, 2009 23:56
Bydliště: Vlašimsko

Re: Centrál a dálková světla

Příspěvek od Zbyšek Smítka » úte čer 26, 2012 02:28

Mě nešli tlumený světla a bylo to v přepínací páčce, kterou se mi povedlo rozebrat a vyhřátý plíšek znovu napružit, pak jsem před ní dal přepínací relé, a bylo po problému, který byl od přetížení zapojením vleku, ale palubka se rozebírat nemusí a ten samý problém mám u dvojkovýho, soudruzi z výroby nepočítali s celodenním svícením

oldboy
Starting member
Příspěvky: 64
Registrován: sob pro 31, 2011 15:07
Bydliště: Plzeň

Re: Centrál a dálková světla

Příspěvek od oldboy » úte čer 26, 2012 18:32

Tak na ty světla už jsem se podíval a je to také v té páčce, ta se netváří moc rozebíratelně, tak se na ní podívám, až bude víc času. Díky za odpověď.
Ještě kdyby někdo věděl, jak je zapojeno centrální zamykání, byl bych vděčen :)
Espace I 2.2i GTX
Clio II 1.5dCi
Citroen ZX 1.9TD

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace I (J11)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti