Vysazuje válec - VYŘEŠENO

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
emines
Starting member
Příspěvky: 26
Registrován: úte říj 05, 2010 20:13

Vysazuje válec - VYŘEŠENO

Příspěvek od emines » ned bře 11, 2012 12:48

ZÁVADA NALEZENA A ODSTRANĚNA!!! :D
byla vadná "fajfka" první svíčky, prasknutý bakelit a jiskra se částečně probíjela na kostru.
Čerpadlo mělo zoxidované připojení na kostru!!!

Ahojte všichni, mám Espace I, r.v. 1988, 2.2 injection-benzín
1 - začal mi vysazovat první válec, svíčka OK čistá, jiskří, kabel jsem měřil, má necelých 5kOhm OK, po startu motor škytá střídavě na 4 a 3 válce, výfuk od prvního válce je zpočátku chladnější než ostatní, když přidám trochu plynu, vypadá, že běží na 4 ale občas si zakašle. Nevím nač je ten černej váleček nad sáním z karbur., asi vstřikování, co do něj vedou 2 dráty, kontakt, tu zásuvku jsem kontroloval, je čistý, jen nevím co je uvnitř toho válečku, jak to funguje a jestli to tím může být a jak to změřit či vyzkoušet, demontáž vypadá moc složitě. Babo raď.
2 - za jízdy mi z ničeho nic vypadne, teda přestane dodávat palivové čerpadlo benzín a zpočátku stačilo vypnout klíček zapalovaní a zapnout a zase naskočilo, ale nevím zda je to čerpadlem nebo nějakým relém co dodává el., uvažoval jsem přímo na čerpadlo připojit kontrolku, jestli při výpadku jde proud do čerpadla, nebo je to někde chyba relé apod.
Máte s tím někdo zkušenost? čerpadlo jsem sehnal starší náhradní, ale čekám až to klekne úplně, ted v zimě se mi nechce pod to lézt.
Moc díky za rozumné rady - Emil :)
Naposledy upravil(a) emines dne pát bře 16, 2012 10:59, celkem upraveno 3 x.

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: POMOC - Vysazuje válec a vypadává palivové čerpadlo

Příspěvek od jakub » ned bře 11, 2012 15:05

těžko radit, první bod, prohoď vstřiky nebo kabely a uvidíš, změř kompresní tlak.

bod druhý, buďto namátkou vyměnit a nebo ta kontrolka.
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace I (J11)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host