Blinkry + větrák = relé??

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Hope
Junior member
Příspěvky: 124
Registrován: pát úno 27, 2009 07:29
Kontaktovat uživatele:

Blinkry + větrák = relé??

Příspěvek od Hope » úte úno 07, 2012 16:29

Mám problém, neběží mi blinkry a větrák - obojí občas naskočí, občas ne, mělo by to být na společném relátku které spíná ve 3. poloze klíčku (když se rozsvítí kontrolky na palubce). Víte někdo jaké relé to je? Případně jak ho najít?
Stane se něco když budu odpojovat jedno po druhém když poběží větrák?

Uživatelský avatar
jakub
Člen RCČR
Příspěvky: 1612
Registrován: pát kvě 07, 2004 09:52
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkry + větrák = relé??

Příspěvek od jakub » čtv úno 09, 2012 11:07

nestane se nic, testuj a uvidíš, bohužel i E I má poddimenzovanou elektriku a tak se občas musí něco opravit, natáhnout novej drát, vyřadit vyhřátej konektor a tak, koukni na pojistky a jdi po cestě na tišťáku pojistkovky a uvidíš kam dojdeš, myslím,že blinkry a větrák nebudou na stejný pojistce, tudíž bys měl po cestě dojít až k nějakému relé či konektoru, bývají vyhřátý samotný konektory co jdou do tišťáku a jednou jsem dokonce musel v německu vyřazovat konektor od spínačky, byl uplně vyhřátej a auto nejelo, pravda dávalo to osobě vědět dost dopředu stejně jako tobě jen ještě chcípl motor, po spojení na přímo už bylo po problému.
Ford Transit mk7 motoodtahovka 2.2Tdci, Kawasaki ZX10R, GeniThalia II 1.2 16V
Motoservis, Pneuservis, Kovodílna, Účetnictví

Hope
Junior member
Příspěvky: 124
Registrován: pát úno 27, 2009 07:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Blinkry + větrák = relé??

Příspěvek od Hope » ned úno 12, 2012 07:46

Spinacka odesla... Takze prepinac + tlacitko a uz se zase jezdi, topi a sviti:)
Jen pro zajimavost, Spinacka je dimenzovana na 20A a pri vetraku na nejvyssi stupen a pustenych blinkrech je odber kolem 35A, to bude asi ten hlavni problem:D:D:D

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace I (J11)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti