tapecírunk střechy

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Ludvík Hron
Člen RCČR
Příspěvky: 75
Registrován: stř pro 31, 2003 09:53
Bydliště: Čelákovice

tapecírunk střechy

Příspěvek od Ludvík Hron » úte pro 28, 2010 13:27

Tuhle jsem jel se svým miláčkem a po pohledu do vnitřního zpětného zrcátka jsem zjistil,že mi upadl vlivem průvanu ve voze tapecírunk ze zadku střechy.Po stržení jsem zjistil,že se rozpadl molitan. Není divu u auta denně v provozu a tak starém,ale spolehlivém a prostorném (najeto 540000 km bez vážnějších závad s původním motorem ). Nemáte někdo zkušenosti s opravou? Nalepit tam koberec? Po sežmolení zbytků molitanu tam však je jakýsi papír a snad teprve potom laminát střechy. Nevíte jak je to tam dělané? Aby ten "papír" vůbec ten koberec unesl. Díky Ludva

Uživatelský avatar
alkom
Junior member
Příspěvky: 102
Registrován: čtv pro 02, 2004 00:36
Bydliště: Brno

Re: tapecírunk střechy

Příspěvek od alkom » sob led 08, 2011 00:34

Taky se mi ten molitan rozpadl na Espace II, ten papír byl původně součástí toho molitanu. Důkladně jsem to očistil od všech zbytků molitanu i papíru až na laminát, původní tapec jsem vzal zevnitř ocel. kartáčem, a chemoprenem jsem to tam vlepil zpátky. Je to ale hrozná práce (to lepení, hlavně dobře trefit začátek, aby na žádné straně nechybělo) , určitě by se to líp dělalo ve dvou i ve třech.
Renault Espace J635, 2.1TD, motor J8S - K.O., r.v. 1993
Renault GrandEspace JE0, 2.2Dt, r.v. 2000

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace I (J11)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti