Problémy s tapecirunkem

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Michal šarek
Starting member
Příspěvky: 55
Registrován: sob pro 12, 2009 13:46
Bydliště: Těšice, okres Pv

Problémy s tapecirunkem

Příspěvek od Michal šarek » ned pro 27, 2009 16:16

Zdravím, potťebuji poradit, jak oddělat tapecirunk na levých předních i levých zadních dveřích. Odmontoval jsem všechny šroubky, ale přední mi ještě na něčem držel, nevím na čem, a zadní mi držel na klice od otevírání okna, prosím poraďte mi, jak se přes tyto malé problémy dostat. Děkuji.

Uživatelský avatar
houmr78
Starting member
Příspěvky: 55
Registrován: úte srp 14, 2007 11:39
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od houmr78 » pon pro 28, 2009 22:09

Tapicirunk jsem měl nesčetněkrát sundaný, i jsem ho měnil za jiný. Jestli si dobře vzpomínám, stačí sundat okení lištu, vydloubnout ten horní látkový kus, povolit jeden šroub z madla (už nevím který), odpojit repro a stahování okna, pak jsou v bocích cca dva šrouby a už by to mělo držet jenom na tom táhle od otevírání dveří. Ty zadní mají ještě dole takovou tu "hmoždinku", ta u těch předních myslím není. Vzadu kliku od okna samozřejmě musíš sundat a jde to dost blbě. Pokud se rozhodněš páčit, tak opatrně, ať si ten tapicírunk neprotrhneš.
Espace 1986 2,1TD (v roce 2009 po nezaviněné nehodě prodán), Espace 1989 2,1TD a Espace 2,1TD 1994

romco911
Starting member
Příspěvky: 14
Registrován: čtv bře 25, 2010 16:17

Příspěvek od romco911 » pát bře 26, 2010 19:10

Aj ja som to rozoberal parkrat, ale vzdy to slo bez problemov..... drzi ti to na oboch derach ?
Renault Espace 2,2 TXE Injektiton (1990)
Renault Grand Espace 2,2 Dci Expresion (2005)

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace I (J11)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů