Espace 89 2.2 po seřízení nechytá

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Hope
Junior member
Příspěvky: 124
Registrován: pát úno 27, 2009 07:29
Kontaktovat uživatele:

Espace 89 2.2 po seřízení nechytá

Příspěvek od Hope » čtv kvě 14, 2009 11:12

Potřeboval bych radu, nebo případně jestli někdo nemáte k dispozici manuál na Espace 89? Na stránkách jsem ho nenašel a už se bez něj nehnu. Měl jsem podezření že mi přeskočil řemen o zub, tak jsem ho chtěl srovnat, rysky jsem srovnal, ale jedna hřídel (která vůbec netušim co tam dělá:D) byla rozhašená o dost víc, seřídil jsem jí podle rysky (stejně jako byla na jiném, funkčním espacu 89) a od té doby nestartuje, jisrku to hází, na startér se otáčí bez problémů, benzín tam jde (aspoň smrdí z výfuku:)) ale zkrátka ne a ne chytit. Kdo víte, poraďte, už vůbec netušim co s tim...

Ludvík Hron
Člen RCČR
Příspěvky: 75
Registrován: stř pro 31, 2003 09:53
Bydliště: Čelákovice

ESPACE PO SEŘÍZENÍ NECHYTÁ

Příspěvek od Ludvík Hron » pon kvě 18, 2009 18:59

Měl jsem podobné problémy - viz můj dotaz z roku 2005 - trvalo to dlouho a byl jsem vzteky bez sebe . Až jednou úplnou náhodou jsem zjistil , že mám benzin v sání . Kde se tam vzal ? Byla prasklá membrána regulace tlaku benzinu . Zjištíš to tak , že sundáš všek sání . Musí být rozhodně suchý , možná špinavý , ale suchý . Ahoj Ludva

pikaso
Starting member
Příspěvky: 8
Registrován: úte říj 06, 2009 12:58

Příspěvek od pikaso » úte říj 06, 2009 13:12

Jo tak tendle problém sem měl taky. nejen že na kladce byly 3 rysky ale stejně žádná neseděla. No rozhodit motor a podle ventylů a tak to celí srovnat. Na to není potřeba zrovna origo manuál. Stejný motor je třeba i v renaultu 21 a podobně.

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace I (J11)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů