Zapojení Klaksonu 2.1TD 1988

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Uživatelský avatar
houmr78
Starting member
Příspěvky: 55
Registrován: úte srp 14, 2007 11:39
Bydliště: České Budějovice

Zapojení Klaksonu 2.1TD 1988

Příspěvek od houmr78 » stř říj 18, 2023 13:14

Zdravím,

nemáte někdo zapojení elektriky nebo alespoň páček u deislového J11 po faceliftu? Před rokem mi na něm v servisu "měnili" přední chladič, stylem dodělej doma - chladič byl trochu jiný a dávali to dohromaty stylem "je to tu už dlouho, tak ať je to už pryč". Bohužel jak jsem zjistil, tak to netrobí a ani nemůže - vodič od klaksonu po 30 centimetrech končí. Hledal jsem, kde najdu druhý konec (a to několikrát), ale schovali to tak dokonale, že jsem ho nikde neobjevil, a další metody pátrání by už nebyly "neinvazivní". Chtěl jsem tedy udělat bypass někde od páček pod volantem, ale ani tam z těch svazků nejsem moc moudrý a ani nejsou moc přístupné.
Navíc mám 3 neděle do technické a vypadá to, že vybouchla i moje záloha v podobě STK s přimhouřenýma očima...

Zároveň pořád hledám nějakéký solidní servis v okolí Brandýsa nad Labem nebo kolem Prahy, který stále nemá problém se vrtat v těchto starých autech a umí si poradit.
Espace 1986 2,1TD (v roce 2009 po nezaviněné nehodě prodán), Espace 1989 2,1TD a Espace 2,1TD 1994

Odpovědět

Zpět na „Renault Espace I (J11)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů