Klokan špatně startuje a pocukává

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
vojcka
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř zář 27, 2017 17:43

Klokan špatně startuje a pocukává

Příspěvek od vojcka » stř zář 27, 2017 17:59

Zdravím renaulťáci,

byl bych strašně rád za pomoc při hledání závady, už se s tím trápím 2 roky. Možná se to tady už řešilo, snažil jsem se to najít v diskuzích, ale závada byla třeba popsána malinko jinak.

Takže můj problém:
Po nastartování auto neudrží volnoběh a hnedka chcípne. Pokud se ale zahřeje motor, tak startuje normálně, třeba i když už půl dne klokan stojí. Ručička otáčkoměru tak nějak furt lehce poskakuje nahoru a dolů. Při jízdě tak nějak auto pocukává, nejvíce to je znát při dvojce a trojce. Po koupení vervy se jízda na 4 a 5 ale dosti zlepšila. Zajímavé je, že ihned po natankování lepšího paliva jsem si myslel, že to bylo opravdu tím palivem, jelo krásně. Druhý den ale zase stejný problém. Auto bylo v opravně před půl rokem, měnily se svíčky, vstřiky, škrtící klapka. Nic nepomohlo, po výměně škrtící klapky dokonce nešlo ani nastartovat. Nakonec p. opravář poslal auto p. elektrikáři a ten si pohrál s řídící jednotkou (byla prý zkorodovaná) a klapka se dala jiná a auto jezdilo jako nové. Teďka mám ten problém opět, ani ne po 3 měsících. Otázka, kde je problém.
Děkuji moc za jakékoliv rady, postřehy či poznatky!
Přeji hezký zbytek dne, Martin :)

Odpovědět

Zpět na „Renault Kangoo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti