Jsou podsvíceny ovládací prvky topení ?

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Niki 1
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 03, 2015 17:44

Jsou podsvíceny ovládací prvky topení ?

Příspěvek od Niki 1 » stř říj 07, 2015 11:55

Potřebují poradit, má kangoo 2000 r.v. 1,2 43 kw podsvicené ovladače topení na středovém panelu? Nesvítí mi vůbec a ve tmě se velice špatně orientuje, kde je teplota, kde ovladaní průduchů a kde je rychlost. Myslím si,že je buď to vypálená pojistka nebo žárovky. Pokud má někdo zkušenost, jak se dostat do toho panelu za ovladači, abych vyměnil žárovky, byl bych rád kdyby se podělil, děkuji.,

Niki 1
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 03, 2015 17:44

Re: Jsou podsvíceny ovládací prvky topení ?

Příspěvek od Niki 1 » čtv říj 08, 2015 15:45

To tady nikdo nemá nebo neměl Kangoo první generace?Zaražejíci.A já měl dojem, že jsem na foru Kangoo, to teda u Hyundai to frčí pěkně. No nic asi bude rozumnější se zeptat přímo v servisu. Tady se toho moc nedovím. :mrgreen:

Darko
Starting member
Příspěvky: 76
Registrován: ned srp 06, 2006 11:44
Bydliště: prostějov

Re: Jsou podsvíceny ovládací prvky topení ?

Příspěvek od Darko » pon říj 19, 2015 09:14

ano, ovládání topení je podsvícené,nicméně nevím jak se rozdělává,taky mi nesvítí jedna z žárovek.
Mazda 626 2.0i (první normální auto)
Opel Omega B 2.0i 16v (dálniční koráb)
Mazda Xedos 6 2.0i V6 (stíhačka)
Renault Laguna RXT 1.8i 16v (kočárek)
Fiat Multipla 1.6 16v (autobus)
Citroen Xsara Picasso Exclusive 1.8i 16v (2002) (echt kočárek)
Renault Kangoo 1.4i RXE automat (splašené přibližovadlo pro manželku)

Niki 1
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: sob říj 03, 2015 17:44

Re: Jsou podsvíceny ovládací prvky topení ?

Příspěvek od Niki 1 » pon říj 19, 2015 09:47

No vida,už jsem myslel, že je to tady diskuzní forum duchů. :mrgreen: Vyřešeno. Někde tady na foru jsem našel návod, je to primitivní. Stačí vytáhnout popelník, odšroubovat dva torxové šroubky mám dojem, že 20 jsou po stranách ve spodní části, po té další dva torxové šroubky jsou nepřehlednutelné po stranách a samotný panel s ovladači pouze posunout dolů. Vzadu vedle táhla na ovladání teploty, je paticová žárovička musíš potočit proti směru hodinových ručiček a výjmeš je to 12 V 1,2 w s patici 8,5 d. Po výměně konečně pěkně podsvícené ovladače, ve tmě to bylo o ničem. Hodně zdaru.

Odpovědět

Zpět na „Renault Kangoo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti