kangoo 1.2 16v škubání motoru

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Petrrr_2008
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 16, 2015 22:07

kangoo 1.2 16v škubání motoru

Příspěvek od Petrrr_2008 » čtv dub 16, 2015 22:33

Ahoj chlapy mám prosbu už nevím tak píši o radu mám kangoo 1.2 16v rok 2004 můj problém spočívá Auto startuje hned at je motor studený či nikoliv .Ráno nastartuji jedu do práce vše je ok přijedu vypnu motor k auto po chvíly nastrtuji a taky ok ,jakmile tohle opakuji cca potřetí nastává problém otáčky po chvíly začínají padat a stoupat tak na 500 -800 někdy pomůže opakovaný start a je vše ok ale většinou ne ,když takto blbnou otáčky a rozjedu se auto se začne dusit a škubat po ujetí 3-4 kilometrů auto přestane škoubat jede opět normálně klidně sto km . Tohle se mi opakuje tak dvakrát týdně už nevím .diagnostika ukázala lambda sondu tak ji vyměnily cca 14 dní bylo vše ok a pak to začko zase.Vyměnily se svíčky kabely vyčistila se škr.klapka.Než jsme vyměnily lambdu byly chyby na diagnostice PO170 PO130 a ještě jedna myslím něco na tu lambdu .Chyby zmizeli a zůstavá tu ta PO170 Fuel Trim(bank 1)Krokový motorek si myslím funguje dobře tak nevím prosím o radu .Jadnou mi to ukázalo ještě PO225 throttle /pedel Position sensor/Switch"C" Circuit jen aby ch nezapomněl tak napište díky

vodolama
Starting member
Příspěvky: 10
Registrován: stř pro 02, 2009 14:50

Re: kangoo 1.2 16v škubání motoru

Příspěvek od vodolama » čtv kvě 21, 2015 16:09

16 v to jsou zapalovací cívky vlastním 1.6 16 V měním co 2 roky

Odpovědět

Zpět na „Renault Kangoo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů