kangoo motor

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
kinbub
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 08, 2011 16:38
Bydliště:

kangoo motor

Příspěvek od kinbub » stř črc 16, 2014 23:24

zdravím , mám kangoo , 2001, 1.9 D D 65, najeto 245 tis, před pul rokem začal problém, motor začal po zahřátí kolisat jako kdyby na tři válce, sel normálne do výkonu ale při zahřátí na provozní teplotu sam zhasnul a nešel nastartovat, musel jsem bud přes rychlost nebo ho nechat vystydnout pak bežel dál ale volnobeh haproval stále. po ruzných radach jsem koupil starší čerpadlo a dal ho tam, motor naskočí , beží klidně, a při zahřátí opet sám zhasne , pak nejde natočit. nechám vystydnout a na cvrknutí chytne hned. už vážne nevím čím by to mohlo být. diagnostika napíše jen čidlo klikové hřídele, smažu a nejde to stejne , už sem zkoušel i jiné čidlo , výsledek žádný, palivový filtr nový , čidlo teploty vody funkční, kabeláž prohlídnutá, vše ok, nevíte nekdo co by to mohlo být. mám čerpadlo delphi epic plně elektronické.

kinbub
Starting member
Příspěvky: 3
Registrován: úte úno 08, 2011 16:38
Bydliště:

Re: kangoo motor

Příspěvek od kinbub » čtv črc 31, 2014 10:52

Ahoj, tak problém vyřešen, kdyby měl nekdo podobný problém, jsem ochoten poradit, a i mám nahradní elektronicu k čerpadlu lucas epic, ( funkční ) i mohu poradit nastavení čerpadla po demontáži a opětovné montáži :-) Renda líta jak čert :-)

Majku
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: pát bře 13, 2020 05:20

Re: kangoo motor

Příspěvek od Majku » pát bře 13, 2020 05:25

Ahoj mohol by si my poradit s tym cerpadlom

Odpovědět

Zpět na „Renault Kangoo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti