Kangoo II 1.6 8v- help.

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
hubis78
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: stř bře 06, 2019 20:02

Kangoo II 1.6 8v- help.

Příspěvek od hubis78 » stř bře 06, 2019 20:26

Ahoj, poslední dobou si všímám značné hlučnosti od motoru nebo převodovky při zařazené rychlosti.
Dřív jsem v autě slyšel jak spadne špendlík. Dokonce jsem i občas na světlech znovu startoval, protože motor byl velice tichý.
Bohužel tahle doba je pryč....

Posledních pár tisíc km se mi začíná ozývat divný zvuk od motorové části vozu. Řekl bych někde mezi motorem a převodovkou.
Projevuje se to jako takové zvláštní vrčení nebo hučení. Připomíná mi to zvuk špatného kuličkového ložiska. Jak přidávám plyn, tak to ještě celkem jde, ale když brzdím motorem, tak hluk je opravdu značný a velice nepříjemný. Nejvíc to hučení jde slyšet na 4. stupeň. po vyřazení je auto klidné a hučení přestane... Rozvody jsou nové, kuláky jsou v pořádku a ložiska v kolech táké dobrý.

Dnes se k tomu ještě přidal, takový trošku železný zvuk a jde to hodně cítit na řadící páce, když na ní položím ruku.
Měl někdo podobný problém?
Nedávno bylo auto v servisu a prej do toho čuměly 3 a na nic nepřišly... Ale chyba byla, že se pánové neprojeli. Jak jsem zmiňoval :cry: :cry:

Nemůže to být ložisko klikovky? Nebo něco takového?
Máte někdo tip co by to mohlo být?
Do servisu vyrazím co nejdřív, ale přesto se chci zeptat.

Nějaký neautorizovany servis na Renault v Praze?

děkuji za váš čas

Odpovědět

Zpět na „Renault Kangoo“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti