laguna 1,9dci rv 2003 stale problemy s autem

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Zamčeno
MichalV
Starting member
Příspěvky: 21
Registrován: ned bře 15, 2015 15:50

laguna 1,9dci rv 2003 stale problemy s autem

Příspěvek od MichalV » sob dub 11, 2015 17:11

pred trema tydnama jsem jel nakoupit do mesta (cca 5km) a po ceste se mi začlo dýmit z pod kapoty bílý spradlavý kouř.tak jsem auto hnedka vypl.a ovezl ho do servisu.řekl jsem jim že by to mohlo mít něco společného s turbem (co mi kamárád řekl) .po dvou dnech mi volaly že turbo je v pořádku,že to je kůli tomu že teče chladící kapalina na výfuk a tím vzniká kouř.po dalším dnu mi opět volaly že to nakonec je neco jiného.po dalším dnu mi řekli že z turba teče olej na vyfuk a tak vzniká ten kouř,že turbo je v háji (jeden den je turbo Ok a dalsi je na nic.jako by to neuměli poznat hned.automechanici) tak jsme se domluvily na repasu turba.repasovaly to do několika dní.u auta mi měli k tomu všmu skontrolovat celý motor (pro můj klid ať nemusím mít strach že někde zůstanu vyset).auto mi pak predaly. auto bylo 3 dny v pořádku a opět mi jde dým z podkapoty a zase smrdi.k tomu všemu se motor přehřívá.takže servis totálně na nic.14 dni auto v servisu zbytecne vyhozenych 15 tisic.a problem mam zase.JoCar servis v novym jicine spolupracuje s auto kelly takze by clovek cekal 100% kvalitu,ale uplne na nic.k tomu vsemu se jim clovek musi sam doprosovat a volat jim jak na tom jsou.za celou dobu mi volali jen jednou,zbytek ja... takze už mám toho všeho až po krk

tomrez
Starting member
Příspěvky: 53
Registrován: ned čer 12, 2011 13:36
Bydliště: Ostrava

Re: laguna 1,9dci rv 2003 stale problemy s autem

Příspěvek od tomrez » ned dub 12, 2015 23:31

Přehoď si to do sekce Laguna II, tady si v sekci pro Modus. A mimochodem, máž k tomu tvému problému nějaký dotaz?
Laguna II 1,9 Dci 88 kW 2001 Dynamique

Zamčeno

Zpět na „Renault Modus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti