Grand Modus - elektro servo

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Raptor181
Starting member
Kontaktovat uživatele:

Re: Grand Modus - elektro servo

Příspěvek od Raptor181 » úte zář 01, 2015 17:32

Nie je problem, len ako to chces urobit?
Opravy a kódovanie renault kariet a kľúčov. Opravy a kódovanie elektrického serva pre Modus/Clio III, Megane/Scenic III.
Diagnostika a programovanie, deaktivácia imobilizérov. Opravy riadiacich jednotiek.
Renault Kangoo I - 1.4 L 8v Energy petrol, 56 kW (75 hp)

Tomas123T
Starting member

Příspěvek od Tomas123T » úte říj 29, 2019 17:48

Ahoj vies mi poslat na seba tel. kontakta? Potreboval by som pomoct s kodovanim serva Modus

Hellcooper
Starting member

Příspěvek od Hellcooper » pon zář 14, 2020 23:17

Zdravim panove, resim taky vymenu elektroserva, samotna vymena mi nedela problem jen to preprogamovani me trapi. Tak bych se chtel zeptat znalych jestli je na to potreba nejaka spesl masinka se spesl softwarem nebo to jde udelat i nejak podomacku treba s cinskou delphinou nebo necim podobnym. V renaultu mi to jednou delaly na meganovi ll ale chteli za to celkem raketu. Dik za rady a kdyby to nekdo umel udelat v okoli Kroměříže levneji nez renault tak budu taky velmi rad.

Raptor181
Starting member
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Raptor181 » úte zář 15, 2020 07:31

S Delphi to urcite nepojde. Pouzivam na to spesl masinku a soft. Da sa to urobit aj mechanicky ale je to otrocina.
Opravy a kódovanie renault kariet a kľúčov. Opravy a kódovanie elektrického serva pre Modus/Clio III, Megane/Scenic III.
Diagnostika a programovanie, deaktivácia imobilizérov. Opravy riadiacich jednotiek.
Renault Kangoo I - 1.4 L 8v Energy petrol, 56 kW (75 hp)

Odpovědět

Zpět na „Renault Modus“