problem s regulaci teploty vzduchu v interieru

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Lucenzo1987
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: pát črc 04, 2014 17:45

problem s regulaci teploty vzduchu v interieru

Příspěvek od Lucenzo1987 » stř úno 24, 2016 07:55

Zdravim vas . Mam problem s nastavovanim teploty na digi klime . Na 16 normalne chladi, a na 16,5 uz topi naplno. Nic mezi tim neexistuje. Zkousel jsem druhe cidlo teploty co je v zrcatku ale to same. Problem se objevil po tom co jsme vymenovali palubku. Ale nic zapojit spatne si myslim neslo. Nevite co s tim? Ze by sehnat klima panel nekde?

Jeste jedna otazka. Na digi panelu jsou zezadu 2 konektory. Sedy, zeleny, a cerny. Ten cerny je tam jen zastrceny ale je strceny v slepe zastrcce, nic tam nevede z toho panelu. Nevite k cemu to je? A jeste jedna vec, u radici paky v tunelu je konektor ve tvaru ctverce celkem velky, cerny se zlutym vnitrkem. Nemam do nej co zapojit, nevi nekdo?

Uživatelský avatar
jarda19
Grafoman
Příspěvky: 2123
Registrován: ned led 17, 2010 19:25
Bydliště: Havířov

Re: problem s regulaci teploty vzduchu v interieru

Příspěvek od jarda19 » stř úno 24, 2016 11:38

Jakou teplotu máš v autě? Venku je zima a dokud klima nevytopí auto na nastavenou teplotu tak pojede naplno.
Tu palubku jste měnili celou nebo jenom budíky ? Na palubovce je pod oknem čidlo slunečního svitu....není tam něco špatně ?
Lagu II 2.2 dci plná výbava
Mám k dispozici diagnostiku Clip.....kdyby někdo potřeboval něco....

Lucenzo1987
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: pát črc 04, 2014 17:45

Re: problem s regulaci teploty vzduchu v interieru

Příspěvek od Lucenzo1987 » stř úno 24, 2016 11:55

Menil jsem celou. Tim to asi nebude. tam jde jen o plasty. To cidlo myslis takovy hribek co je u okna uprostred palubky? Ten jsem nechal ten z puvodni palubky. Podivam se jestli neni zapojeny opacne. Jinak v aute po delsi jizde je celkem hyc, pac to vali porad na full i kdyz je auto uz natopene. Predtim jsem nastavil 22 a bylo to v pohode, prijemne teplo. Jak to bylo rozebrane, jeste jsem vystrikal konektory kontaktolem, tak mi to je divne :-) jinak vse ostatni slape, jen ta teplota zlobi. Takze jedina moznost zkusit jeste odpojit a podivat se na piny jestli neco neni ohle nebo tak, jinak netusim...

Lucenzo1987
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: pát črc 04, 2014 17:45

Re: problem s regulaci teploty vzduchu v interieru

Příspěvek od Lucenzo1987 » stř úno 24, 2016 12:06

Rodice od kamarada meli v LII zase opacny problem. Topilo jen na 26, a od 25,5 chladilo. Menily cely panel za novy a bylo to pak ok....takze posledni moznost je panel no....

Lucenzo1987
Starting member
Příspěvky: 12
Registrován: pát črc 04, 2014 17:45

Re: problem s regulaci teploty vzduchu v interieru

Příspěvek od Lucenzo1987 » čtv úno 25, 2016 08:21

Tak asi opravdu to funguje tak, ze to ustane nez se natopi na tech pr.20 stupnu. Akorad nechapu proc to tak nefungovalo i predtim, nez jsem vymenil palubku :-) ale je to na pytel, ostatni auta co jsem mel, foukala podle toho co si nastavim hned...to bylo prijemnejsi....

Fon66
Starting member
Příspěvky: 6
Registrován: úte úno 26, 2019 17:37
Bydliště: Žilina

Re: problem s regulaci teploty vzduchu v interieru

Příspěvek od Fon66 » úte úno 26, 2019 19:23

Zdravim kúpil som môj prvý Renault Laguna 2 v živote 😀Mne to robí to isté na 16 tich to chladí a 16,5 už kuri ako keď je na 26.ako prvé som robil samozrejme podsvietenie displeja climatroniku.no to kúrenie to robilo už predtým.skusal som pozerať motorček ten je ok aj klapka ide ľahko tak že bude asi naozaj problém v tom ovladani-nejake rady na opravu alebo vo ešte skontrolovať poprosím.dakujem

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů