Prosim radu, servo rizeni

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
scorpio
Junior member
Příspěvky: 148
Registrován: stř čer 17, 2009 11:39

Prosim radu, servo rizeni

Příspěvek od scorpio » čtv zář 29, 2011 18:55

nevim jestli je tady toto tema ja bohuzel nenasel, jedna se o to ze na spolujezdcove strane mi kolem manzety na rizeni prosakuje olej,na manzete neni videt ze by byla trhla nebo podobne. muzete mi prosim poradit cim to muze byt? muze propoustet servo? da se pretesnit? nebo budu muset koupit nove? kolik stoji?

vsem moc dekuji za rady a odpovedi. :shock:

laggy
Starting member
Příspěvky: 75
Registrován: úte čer 15, 2010 14:11

Re: Prosim radu, servo rizeni

Příspěvek od laggy » úte říj 18, 2011 20:08

Prave som riesil ten isty problem, nepotesim ta je potrebna vymena riadenia. Ja som kupil pouzite a sam doma vymenil

scorpio
Junior member
Příspěvky: 148
Registrován: stř čer 17, 2009 11:39

Re: Prosim radu, servo rizeni

Příspěvek od scorpio » úte říj 18, 2011 20:19

hm,to jsem si mohl myslet.prosimte a kolik jsi dal za to rizeni?vyplati se vubec koupit starsi?a jak je narocna vymena?diky moc za odpoved.

laggy
Starting member
Příspěvky: 75
Registrován: úte čer 15, 2010 14:11

Re: Prosim radu, servo rizeni

Příspěvek od laggy » pát říj 21, 2011 13:13

To ci si kupis starsie, alebo nove je len na tebe. Co som si zistoval repas stoji okolo 300 eur. Ja som kupil za 70 eur z havarovaneho auta. Niekto tu pisal ze pri vymene musi ist napravnica von.... nemusi !!! Treba len odmontovat obe tycky riadenia.

matri1
Starting member
Příspěvky: 51
Registrován: pon čer 28, 2010 15:09
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Pískanie servopumpy

Příspěvek od matri1 » sob led 28, 2012 07:46

Zdarec...chcem sa opytat ohladne jednej veci. V poslednej dobe od kedy vonku mrzne sa mi stava, že bežne mi piska servočerpadlo. Zrejme ide o ložisko...domnievam sa. Akonahle na neho streknem WD40, tak prestane na urcity cas, no pocas cesty domov sa znovu rozhvízda. Pomaly si pripadam ako kolotoč :roll: . Remen bol meneny a aj kladky, takže v tom by som problem nevidel. Neviete niekto ako to odstranit?? Dakujem vsetkym za rady. :?: :idea:
Renault Scenic II 2007 1.9dci 131pejkov

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 26 hostů