Ventilátor stále hučí...

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

tatysek
Starting member
Příspěvky: 5
Registrován: stř dub 26, 2017 20:34
Bydliště: Kraslice

Re: Ventilátor stále hučí...

Příspěvek od tatysek » pon lis 06, 2017 17:53

ahoj,poraďte proč mi pri zapnutí topení hned sepne ventilator chladice? ESPACE 4 2,2 DCI 110 kw digi klima
mám zaplé pouze topení,néé klimu .

Uživatelský avatar
EfineSS
Grafoman
Příspěvky: 3113
Registrován: úte led 10, 2006 12:05
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: Ventilátor stále hučí...

Příspěvek od EfineSS » pon lis 06, 2017 18:44

Klima jede i když tlačítko AC nesvítí - vysouší vzduch proudící do interiéru. A proto je sepnutý ventilátor na chladiči. Měl by jet na nízké otáčky.
Laguna III Grandtour 2013, BOSE, 4Control, 2.0 dCi 131 kW

Diagnostika vozidel Renault a Dacia (Renault Clip, Dialogys, VISU schémata)

ex Laguna II Grandtour 2005, Dynamique, 2.0 dCi 110 kW
ex Laguna I 2000, 1.9 dCi 79 kW
ex R19 1994, 1.8S, 66 kW

hany1
Starting member
Příspěvky: 7
Registrován: sob črc 08, 2017 05:24

Re: Ventilátor stále hučí...

Příspěvek od hany1 » ned čer 02, 2019 09:53

Tak ventilator uz nehuci. Znamej si vzal auto k sobe a za hodku volal ze je hotovy. Rikam co to bylo to byla nejaka kravina ne ? Rikal ze to promeril a že chyba sla od ridici jednotky. Udajne tam odesel tusim nejakej resistor rikal. Soucastka za par korun a auto slape jak hodinky. Dokonce mi jde zase lehce i rizeni coz jsem myslel ze bude chyba v posilovaci a auto ma i lepsi rozjezdy. Clovek by nerekl ze takova prkotina ma vliv na tolik veci. Takze pokud mate stejnej problem jako ja zkuste zacit u ty ridici jednotky. Ja jsem fakt nadsenej ze ten blbej ventilator uz vic nez 14 dni neslysim. :-D . Snad nekomu tahle informace pomuze. Jak rikam auto ted slape jako hodinky.

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 hostů