Denne LED svetla - ANO alebo NIE, foto, navod, skusenosti

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
megaherz
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: úte úno 17, 2009 17:02
Kontaktovat uživatele:

Denne LED svetla - ANO alebo NIE, foto, navod, skusenosti

Příspěvek od megaherz » ned bře 15, 2009 18:22

Po kupe Laguny II Grandtour som sa ihned zacal zaujimat o automaticke zapinanie svetiel po nastartovani. Bol som a som nato zvyknuty z ostatnych aut. Po precitani vela topicov na tomto fore som zistil ze mam ten typ elektroinstalacie kde chyba dvojlinka a relatka k tomu aby sa to dalo urobit cez riadiacu jednotku. Uvazoval som ze sa vydam tymto smerom, avsak schvalenim noveho cestneho zakona na SR je k dispozicii aj alternativa doplnkovych svetiel pre denne svietenie. Dosiel som k takymto zaverom pred instalaciou DRL:

Vyhody klasickeho svietenia so xenonmi:
1. svetlo cez den vychadza priamo z reflektora a je to prirodzene pre ostatnych vodicov, cize namna nebudu blikat
2. netreba nic vysvetlovat policajtom
3. nemeni sa dizajn auta, kedze nanom nechcem mat ziadne tuzingove prvky

Vyhody pridavnych dennych svetiel:
1. jednoduchsia montaz ako pri dorabani automatickeho svietenia so xenonmi
2. Podstatne mensi vykon odoberany z alternatora ako u xenonov (+ ostatne ziarovky)
3. na vacsiu vzdialenost lahsie zaregistrovatelne svetlo
4. dlhsia zivotnost xenonovych vybojok (+ostatne ziarovky)


Po zvazeni pre a proti som sa vydal cestou DRL. Zistil som si ako je to napisane v zakone, co je povolene a co nie. Zakladne kriterium pre mna je aby riesenie bolo schvalene a homologovane. A aby to nevyzeralo ala AUDI 8) . Nasiel som 3 druhy DRL v cene cca 2 800sk, ktore by pripadali do uvahy. Po merani som zistil ze pre moje riesenie potrebujem 4 ledkove denne svetla s oznacenim SJ-287 typ 2 (vid. foto). Typ 2 znamena ze su s automatickym zapinanim podla napatia baterie, teda nie na vypinac.

Montaz:
Hlavnym problemom pri umiestneni DRL je aby to bolo podla vyhlasky. Moje umiestnenie ma tieto rozmery. Od zeme je to 35cm, od vonkajsieho obrysu vozidla (linia dveri) je to presne 40cm. Ale od vonkajsieho obrysu (previs blatnika nad kolesom) je to asi 42-43 cm, co uz nieje podla vyhlasky spravne. Rozmer medzi svetlami je 61cm.
Cas namontovania bola 4h, aj s rozvaznym rozmyslanim co kde pojde. Svetla som umiestnil do hornych krajnych dier dole v narazniku. Priamo v tej diere sa da nahmatat plech, ktory je za naraznikom. Svetla maju nastavovatelny montazny plech v ktorom su 4 rovnobezne drazky. Do plechu som teda vrtal po 2 diery pre kazde svetlo. Chcem upozornit, ze s obycajnym vrtakom to neslo, podarilo sa to len s vrtakmi do nerezu, aj to som ich po par zaberoch musel hned brusit na bruske. Co je plus, diery som vrtal z predu, teda bez potreby davat dole naraznik. Jedine co bolo potrebne je dat dole masku a plasty okolo motora, co je vsak otazka par sekund. Kabliky ku DRL som tahal cez medzeru medzi hlavnymi svetlometmi a ramom co drzi chladice. Treba si dat prenosnu ziarovku do naraznika a cesta sa vysvieti sama. Dbal som nato aby sa kabliky nedotykali chladicov, aby nedoslo k pretaveniu. Kabel k pravemu svetlu (z pohladu vodica) som musel nadpojit adekvatnou dvojlinkou, pretoze povodne dodavane ku DRL su kratke. Pre lave svetlo to vsak postacuje. Riadiacu jednotku DRL som upevnil na plast, ktory obopina aj baterku. Mam tam taky priestor, neviem ci v nejakej vyssej vybave sa tam nemontuje este nieco. Kedze je to plast, tak tam sli lahko samorezky. Kable som zatial neskracoval a nechal som si rezervy, pre pripad ze by som to musel prerabat po zisteni nejakych problemov.
Zapojenie je uplne jednoduche, plus a minus vodic som dal pod matice, ktorymi uz su pripevnene jednotlive vodice co idu do poistkovej skrinky. Treti vodic sa napoji na napajanie parkovacky. Tento som nacvakol na svetlo-modry vodic, ktory vychadza z velkeho konektora (vedla baterky). V scheme k lagune je uvedene aj cislo vodica pre parkovacky na konektore. Tento signal sluzi k vypnutiu DRL pri zapnuti parkovaciek (resp. stretavacich svetiel).

Foto rozmiestnenia vedla baterky s miestami pripojenia:
Obrázek

Funkcnost:
Svetla sa zapnu ihned po nastartovani. Pri prepnuti na parkovacky sa ihned vypnut a naopak. Ak su zapnute parkovacky a vypnem motor, potom vypnem parkovacky a DRL sa uz nezapnu. Ak su vsak zapnute DRL a vypnem motor, tak zostanu svietit este 5s. Zrejme je to ochrana pred docasnym poklesom v napajacej sieti, napr. pri stlaceni ovladania okien a podobne, aby zbytocne neblikali. Hodi sa mi to aj vecer ked odchadzam z auta na tu chvilu mi to svieti.

Testovanie cez slnecny den:
Samozrejme ma zaujima ci tieto svetla nahradzaju svietenie so xenonmi, alebo ci su este lepsie ako uvadza predajca.

Foto so zapnutymi xenonmi zo vzdialenosti 10m:
Obrázek

Foto so zapnutymi DRL zo vzdialenosti 10m:
Obrázek

Pri zvysovani vzdialenosti sa stale zvacsuje naskok DRL oproti xenonom,
foto xenony a DRL zo vzdialenosti 150m:
Obrázek
Obrázek

Zaver:
Prva a najpodstatnejsia vec je, ze som si vyriesil automaticke zapinanie svetiel za 2800sk, pricom pokuta za vypnute svetla je 2000sk, co je myslim prijatelne. V druhom rade si setrim xenony a ostatne ziarovky v aute + alternator. Umiestnenie podla mojho nazoru az tak velmi neposkodilo celkovemu dizajnu auta a pri pohlade na prednu masku mi tam tie DRL az tak nekricia. Problem vidim hlavne v tom ze su tie svetla vyrazne blizko seba. Dufam ze to pri velkej vzdialenosti nebude robit oprotiiducim vodicom problem, aby sa im nezdalo ze som ovela dalej ako v skutocnosti som. Podla fotiek a nazivo je to vidiet este lepsie, su pri slnecnom dni tieto DRL lepsie viditelne ako xenony, kedze svietia priamo dopredu, nie tlmene do zeme. Pri zamracenom dni, resp. pri XXXX sa vsak tento pomer meni a vyhravaju xenony. Jednoduchy navod ako a kedy si zapinat xenony je, ze pokial nevidim poriadne cisla na palubovke uz si zapinam xenony (a tedaj aj palubovku), pricom na lagune je dostatocne hlboka, teda ak je vonku slabsie svetlo je lepsie si zapnut xenony a nie DRL. Pokial idem len na kratky presun cca 2min. cez den nezapinam xenony, kedze je to vybojka ratam, ze pocet zapnuti a vypnuti jej znizuje zivotnost. Kto chce vidiet umiestnenie, resp. svietivost nazivo, som cez tyzden v Kosiciach, cize nemam problem predviest. Pravdepodobne este doplnim foto z noci pri pohlade z auta ako vyzera kuzel od xenonov a od DRL. Zatial ma s tym nezastavili policajti, tak ak sa tak stane doplnim to tu. Mam 4 stranovu homologizaciu. Co sa tyka blikania oproti iducich vodicov, stalo sa mi to este len raz, ale to bolo na krizovatke, ked som pustal auto z vedlajsej mi ukazal sofer, ze nemam zapnute svetla. Postrehy tiez doplnim, zatial ich mam namontovane iba tyzden.
Laguna Grandtour 1.9 dCi 88kW DYNAMIQUE

Laco19
Grafoman
Příspěvky: 3009
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:56
Bydliště: Kosice

Příspěvek od Laco19 » ned bře 15, 2009 19:40

Pripoj detailne foto svetiel na prednej maske - som zvedavy (urcite nie len ja) ako to vyzera.

Uživatelský avatar
Luke.CZ
Junior member
Příspěvky: 245
Registrován: ned lis 04, 2007 18:54
Bydliště: Nejjihovýchodnější morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luke.CZ » ned bře 15, 2009 23:28

Mám to na autě už od léta a stalo se mi párkrát, že na mě sem tam někdo blikne, pokud jede přímo přede mnou a nevidí spodní část nárazníku. Jinak xenony mi rožíná samo čidlo, takže o starost míň.

Celkově spokojenost. Jen teď po zimně řeším to, že jsou světla znatelně doškábaná od odletujícího posypového materiálu a v jednom světle jsem dokonce našel prasklinku od kamínku.
Audi S4, r. 2009
VW Phaeton 3,0TDI, r. 2005
Reanult Laguna 1,9dCi, Dynamique, r. 2005

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Příspěvek od Šamša » pon bře 16, 2009 09:26

Dej foto detailu, kam si je napasoval. pls
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

megaherz
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: úte úno 17, 2009 17:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od megaherz » pon bře 16, 2009 10:16

Ano, dnes nafotim prednu masku aj celkovo auto, ze ako to vyzera. Nechcel som to davat do prveho prispevku aby to nebolo velmi velke.
Laguna Grandtour 1.9 dCi 88kW DYNAMIQUE

Uživatelský avatar
monky67
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: sob říj 13, 2007 11:59
Bydliště: Liberec

Příspěvek od monky67 » pon bře 16, 2009 16:11

Když je to připojeno přímo na póly baterie, jak je možné,že se to rozsvítí až po nastartování? :shock:
L II Grandtour,1.9dCi

krt.ecek
Moderátor
Příspěvky: 11267
Registrován: úte čer 14, 2005 20:14

Příspěvek od krt.ecek » pon bře 16, 2009 16:13

Vzroste napěti, alternátor dodává větší napětí....
Mě spíš zajímá jak to pozná rozsvícení :lol:
Když něco nevíš a zeptáš se budeš vypadat jako blbec 5minut, nezeptáš-li se budeš blbcem celý život
V údržbě: Renault Megane CC 2.0T RV 2008; Renault Modus 1,2 16V TCe 2008
Historie: Renault Megane Coupe 1,6 16V RV 2001; Renault Clio 1,2 8V RV 2008; Renault Clio 1,5 DCi RV 2003; Renault Espace IV 1,9 DCi 2006
Vlastní: Renault Thalia Privilège 1,4 16V RV 2009 Obrázek; Dacia Dokker Stepway 1,2 Tce RV 2018

Uživatelský avatar
monky67
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: sob říj 13, 2007 11:59
Bydliště: Liberec

Příspěvek od monky67 » pon bře 16, 2009 16:56

Když to připojím na baterii vyndanou z auta, tak to svítí taky i bez zvýšeného napětí od alternátoru.....
L II Grandtour,1.9dCi

Uživatelský avatar
Luke.CZ
Junior member
Příspěvky: 245
Registrován: ned lis 04, 2007 18:54
Bydliště: Nejjihovýchodnější morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luke.CZ » pon bře 16, 2009 18:28

Já to mám napojené na plus z palivového ventilu a přes rozpínací relátko to rozpíná plus které jsem vzal normálně z parkovaček.
Audi S4, r. 2009
VW Phaeton 3,0TDI, r. 2005
Reanult Laguna 1,9dCi, Dynamique, r. 2005

Uživatelský avatar
monky67
Starting member
Příspěvky: 31
Registrován: sob říj 13, 2007 11:59
Bydliště: Liberec

Příspěvek od monky67 » pon bře 16, 2009 18:42

A funguje to bez problémů? Bál jsem se to k něčemu napojit,aby řídící jednotka nezaznamenala vyšší odběr a neblblo to.
L II Grandtour,1.9dCi

megaherz
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: úte úno 17, 2009 17:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od megaherz » pon bře 16, 2009 19:17

krt.ecek píše:Vzroste napěti, alternátor dodává větší napětí....
Mě spíš zajímá jak to pozná rozsvícení :lol:
Rozsvietenie to spozna podla toho, ze jeden vodic do riadiacej jednotky (stabilizatora) tych DRL sa pripaja na napajanie parkovaciek. Cize po zasvieteni parkovaciek sa vypnu DRL. Parkovacky svietia aj pri zapnutych stretavacich.
Laguna Grandtour 1.9 dCi 88kW DYNAMIQUE

megaherz
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: úte úno 17, 2009 17:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od megaherz » pon bře 16, 2009 19:23

monky67 píše:Když to připojím na baterii vyndanou z auta, tak to svítí taky i bez zvýšeného napětí od alternátoru.....
Ano aj ja som sa toho po kupe zlakol, ale ak to podrzis par sekund pripojene na bateriu vybratu z auta uvidis, ze potom same zhasnu. Zrejme po pripojeni na baterku zaznamenaju zmenu napajacieho napatia a cakaju nejake sekundy, ci sa to napatie nestabilizuje spat na 13,8V, co je napatie ked je pripojeny alternator. Tato funkcia je tam podla mna nato, ze ak mas nastartovane auto a potiahnes napr. tlacika okien dohora, tak ti na chvilu poklesne napatie v palubnej sieti ( V aute s klasickymi ziarovkami vpredu aj vidis, jak sa na chvilku stlmia). Cize tato funkcia este pocka ci sa to napatie nevrati spat na 13,8V, aby ti nahodou neblikali tie DRL ak si stahujes okno pri jazde. Resp. kto ma silne audio, aby mu tak isto neblikali.
Laguna Grandtour 1.9 dCi 88kW DYNAMIQUE

megaherz
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: úte úno 17, 2009 17:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od megaherz » pon bře 16, 2009 22:06

Takze pripajam slubene fotky masky a celeho auta.
Pripominam ze znacky su vymyslene :P a ten skrabanec na boku tam urobil predchadzajuci majitel :evil: Nechavam teda na posudenie, ako to podla vas znicilo vyzor auta. Resp. mne to az tak nevadi.

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Laguna Grandtour 1.9 dCi 88kW DYNAMIQUE

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Příspěvek od Šamša » úte bře 17, 2009 01:04

Pořeším taky denní LED ze: http://www.stualarm.cz/ a i s tou vychytávkou na rozsvícení.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

Uživatelský avatar
Jan Kalina
Grafoman
Příspěvky: 7144
Registrován: čtv bře 04, 2004 17:14
Bydliště: královéhradecko - rychnovsko

Příspěvek od Jan Kalina » úte bře 17, 2009 07:18

A pro umístění takových světel neplatí stejná pravidla, jako u obrysových/potkávacích? Nechcete si to rovnou dávat pod registrační značku do středu vozu? K čemu mi je jako protijedoucímu řidiči to, že auto v protisměru svítí čímsi těsně nad zemí, pokud nejedeme proti sobě po absolutně rovný silnici? Proč mají tiráci na střeše rampu s přídavnýma dálkovýma, který stejně v dnešním provozu nemají skoro kdy zapnout? Protože tam mají ještě druhou žárovičku zapojenou jako obrysovku a při jízdě v kopcovitým terénu ho zaregistruju mnohem dřív, než na mě vykouknou světla kdesi v masce kabiny. Kdyby ty nahoře neměl, dávno ho už oslňuju, protože o něm vůbec ještě nevím. A totéž platí o těchto světlech - takový auto pro mě není řádně osvětlený!
Nehledě na to, že kde kdo si na auto namontuje různý tzv. světla pro denní svícení, kdy každý mají jinou intenzitu a už vůbec se neřeší, jestli je to ku prospěchu věci - "být viděn".
R20 TS 2.0 1982/www.R20 Turbo-D.zde 2.1 1983/www.R25 V6Turbo.zde 2.5-V6 1985/R25 V6Turbo 2.5-V6 1986/www.R25 Turbo-DX.zde 2.1 1985/R25 V6 Injection 2.7-V6 1985/R25 V6 Injection 2.9-V6 1987, 1988, 1989/Express 1.4 198?/R1363 GTX Automatic 2.0 1983/R136C GTA V6 1985/2017+?/Espace V6 1993/Espace V6 1994/Espace V6 LPG 1996/XR25 1990/Express 1.9dT RT-E3 1997/Laguna 2.0 1995/Kangoo dCi 2008
*** Hledá se odcizená R25 V6 šedá, více info -->>ZDE<<-- ***
*** Hledá se odcizená R25 Baccara vínová, více info -->>ZDE<<-- ***

xlaguna
Advanced member
Příspěvky: 282
Registrován: ned črc 06, 2008 10:24
Bydliště: Blansko, Brno, Boskovice

Příspěvek od xlaguna » úte bře 17, 2009 07:23

A proč taková malá světýlka? Osobně bych dal jednou tak delší, auto bude méně přehlédnutelné a bude to jistě lépe vypadat. Toto mně připadně fakt malinký... Jinak ale díky za návod a že si to nenecháváš jen pro sebe.
Laguna II Grandtour, 1,8 16V 88kW

Uživatelský avatar
Luke.CZ
Junior member
Příspěvky: 245
Registrován: ned lis 04, 2007 18:54
Bydliště: Nejjihovýchodnější morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Luke.CZ » úte bře 17, 2009 08:01

monky67 píše:A funguje to bez problémů? Bál jsem se to k něčemu napojit,aby řídící jednotka nezaznamenala vyšší odběr a neblblo to.
Z toho jsem měl taky strach, ale tady jsem předpokládla nulový vliv na elektroniku a nespletl jsem se.
Audi S4, r. 2009
VW Phaeton 3,0TDI, r. 2005
Reanult Laguna 1,9dCi, Dynamique, r. 2005

megaherz
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: úte úno 17, 2009 17:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od megaherz » úte bře 17, 2009 09:52

Jan Kalina píše:A pro umístění takových světel neplatí stejná pravidla, jako u obrysových/potkávacích? Nechcete si to rovnou dávat pod registrační značku do středu vozu? K čemu mi je jako protijedoucímu řidiči to, že auto v protisměru svítí čímsi těsně nad zemí, pokud nejedeme proti sobě po absolutně rovný silnici? Proč mají tiráci na střeše rampu s přídavnýma dálkovýma, který stejně v dnešním provozu nemají skoro kdy zapnout? Protože tam mají ještě druhou žárovičku zapojenou jako obrysovku a při jízdě v kopcovitým terénu ho zaregistruju mnohem dřív, než na mě vykouknou světla kdesi v masce kabiny. Kdyby ty nahoře neměl, dávno ho už oslňuju, protože o něm vůbec ještě nevím. A totéž platí o těchto světlech - takový auto pro mě není řádně osvětlený!
Nehledě na to, že kde kdo si na auto namontuje různý tzv. světla pro denní svícení, kdy každý mají jinou intenzitu a už vůbec se neřeší, jestli je to ku prospěchu věci - "být viděn".
Pre umiestnenie DRL platia ine pravidla ako pre obrysove svetla (aspon na Slovensku ano) aj ked tie pravidla su skoro rovnake. O mojom umiestneni pisem vyssie, cize tam si mozes precitat ake mam kde rozmery.
To ze je to o 20cm nizsie ako su stretavacie svetla nieje to iste ako ked sofer kamiona sedi o 1,5m vyssie ako ma stretavacie svetla. Po druhe, tieto svetla su urcene na denne svietenie. Cize ak budem vo vzdialenosti 400m vychadzat spoza kopca a na tie 2s si ma nevsimnes, kym sa mi neukaze cela predna maska, tak sme od seba dostatocne daleko nato aby si to stihol dobrzdit aj zo 130kmh. Oslnovat ma urcite nebudes pretoze bude krasny slnecny den.
Ja som nikde nenapisal, ze tieto svetla stoj co stoj pouzivam kym sa uplne nezotmie. Hlavny dovod preco som si ich dal je to aby som mal automaticke zapinanie svetiel. Po druhe moj subjektivny nazor (trochu to vidno aj na fotkach) je ze tie svetla su za slnecneho dna ovela lepsie viditelne ako xenony. Ak sa bavime o vzdialenostiach nad 200m.
Laguna Grandtour 1.9 dCi 88kW DYNAMIQUE

megaherz
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: úte úno 17, 2009 17:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od megaherz » úte bře 17, 2009 09:58

xlaguna píše:A proč taková malá světýlka? Osobně bych dal jednou tak delší, auto bude méně přehlédnutelné a bude to jistě lépe vypadat. Toto mně připadně fakt malinký... Jinak ale díky za návod a že si to nenecháváš jen pro sebe.
Rozmer je preto tento a nie ten s 5timi LED, pretoze vnutorny rozmer medzi svetlami musi byt 600mm, ja mam 610. Ak by som dal 5-ledkove DRL, tak by som tento rozmer uz nedodrzal.
U tychto svetiel ani tak nejde o velkost a teda o moznost nastavenia paraboly tak aby svietila pred vozidlo. Ale o to aby svietili co najviac dopredu. Teda pri slnecnom dni si to vsimnes podobne ako keby ti niekto odrazal slnecne svetlo s malymi zrkadielkami do oka.
V neposlednom rade su to homologovane svetla so skuskou. Co maju vyrazene aj priamo na skle. Zatial ma este nezastavili policajti, az sa tak stane tak to tu dam.
Laguna Grandtour 1.9 dCi 88kW DYNAMIQUE

Uživatelský avatar
petusko2222
Junior member
Příspěvky: 145
Registrován: pon kvě 05, 2008 09:18
Bydliště: KE - okolie

Příspěvek od petusko2222 » úte bře 17, 2009 10:27

:D fotky pred KIKOU...

no ja som tiez uvazoval nad takymto podobnym dennym svietenim, ale tento variant sa mne celkom nepaci

som uvazoval o moznosti, dat tenky pas led diod pod predne reflektory, ale to by si vyzadovalo miernu upravu naraznika, nehovoriac o tom ze tie pasy este asi nemaju homologaciu

tak si to este premyslim a pospekulujem

Gitarista001
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 23, 2009 13:43

Příspěvek od Gitarista001 » pon bře 23, 2009 14:27

Chcem sa spytat ludi co maju namontovane toto denne led ci uz mali proble,my s fizlami. Ja ich mam tiez namontovane a hned 19. oktobra som s nimi mal problemy. Vraj si nemozem na auto montovat len tak mirnix dirnix hocijake svetla. Nezaujimalo ho ze svetla su homologovane. Zacal trepat o tom ze to treba mat v technicaku, a ze keby som mal namontovane aj nahrobne kahance a budem to mat v technickom tak nepovie ani makke F. Typ dennych svetiel je SJ-286

megaherz
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: úte úno 17, 2009 17:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od megaherz » pon bře 23, 2009 15:05

Gitarista001 píše:Chcem sa spytat ludi co maju namontovane toto denne led ci uz mali proble,my s fizlami. Ja ich mam tiez namontovane a hned 19. oktobra som s nimi mal problemy. Vraj si nemozem na auto montovat len tak mirnix dirnix hocijake svetla. Nezaujimalo ho ze svetla su homologovane. Zacal trepat o tom ze to treba mat v technicaku, a ze keby som mal namontovane aj nahrobne kahance a budem to mat v technickom tak nepovie ani makke F. Typ dennych svetiel je SJ-286
Myslim ze hlavny problem je v tom, ze 19. oktobra, este neplatil novy cestny zakon a tieto svetla neboli na Slovensku povolene (v zakone). Dnes som bol BA a spat, stretol som 8 hliadok a ani jedna ma nezastavila, sakra. Uz som sa tesil ze zistim ich reakciu.
Laguna Grandtour 1.9 dCi 88kW DYNAMIQUE

Gitarista001
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 23, 2009 13:43

Příspěvek od Gitarista001 » pon bře 23, 2009 16:03

Ved v tom bol ten hacik. Novy zakon zacal platit 1. februara lenze v Europskej unii tento zakon platil od roku 2005. Kedze aj Slovensko patri do EU tak zakony EU su nadradene slovenskym aj pocas platenia stareho cestneho zakona.. Teraz to uz je OK. Ale zaujima ci si sa nestretol s reakciou fizla ze by to chcel mat cierne na zltom v technickom. Lebo sa bojim ze sa mozem dostat do nejakeho maleru. Inak to ze ta nezastavili povazujem ze tito fizli asi boli informovany o zmenach v zakone. Lenze tu v Ruzomberku su dost konzervativnych fizli ktory si k tymto novinkam najdu hocijake vyhovorky. Momentalne je v mode doklad o odbornej montazi. Ktory samozerjme nemam a preto s tymito svetlami nesvietim.

megaherz
Starting member
Příspěvky: 70
Registrován: úte úno 17, 2009 17:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od megaherz » pon bře 23, 2009 16:11

Gitarista001 píše:Ved v tom bol ten hacik. Novy zakon zacal platit 1. februara lenze v Europskej unii tento zakon platil od roku 2005. Kedze aj Slovensko patri do EU tak zakony EU su nadradene slovenskym aj pocas platenia stareho cestneho zakona.. Teraz to uz je OK. Ale zaujima ci si sa nestretol s reakciou fizla ze by to chcel mat cierne na zltom v technickom. Lebo sa bojim ze sa mozem dostat do nejakeho maleru. Inak to ze ta nezastavili povazujem ze tito fizli asi boli informovany o zmenach v zakone. Lenze tu v Ruzomberku su dost konzervativnych fizli ktory si k tymto novinkam najdu hocijake vyhovorky. Momentalne je v mode doklad o odbornej montazi. Ktory samozerjme nemam a preto s tymito svetlami nesvietim.
V technickom to nemam. Nemyslim si ze by mal byt problem to tam zapisat, kedze mam potvrdenie o homologizacii, tak za tych 5€ by to tam na DI dopisali. Ked som dopisoval alternativne rozmery pneu, tak za 15 minut som to tam mal. Akurat ze si nechali ten original homologizacie, co mi uz je jedno, kedze je to v TP.
Denne svetla som vsak do TP nedaval zapisovat pre pripad, ze by som ich niekedy odmontoval, alebo pri predaji by sa to nepacilo zaujemcovi. Viem si vsak predstavit, ze ak je to v TP, tak policajt ma mensiu sancu sa na nieco vyhovarat.
Ako som pisal nie a nie ma s tym zastavit a to som videl ze sa namna pozeral priamo a zastavil ine auto.
Laguna Grandtour 1.9 dCi 88kW DYNAMIQUE

Gitarista001
Starting member
Příspěvky: 15
Registrován: pon bře 23, 2009 13:43

Příspěvek od Gitarista001 » pon bře 23, 2009 16:21

Zapisat som si to chcel aj ja ale odmietol mi to ten tipek co to ma na starosti na zaklade toho ze mu treba original potvrdenie od slovenskeho organu ktory tieto svetla schvalil. Prave ci je potrebne to mat v TP som napisal na ministerstvo dopravy z ktoreho sa neunuvali odpisat tak som napisal do JOJky - ako to nespackat tak som zvedavy ako to dopadne.

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů