bočne dverove lišty

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
candy12
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: ned úno 10, 2008 12:50

bočne dverove lišty

Příspěvek od candy12 » stř dub 02, 2008 21:34

Chalani neviete mi niekto poradit?...mam ošuchane a troska aj obite bocne listy A CHCEL BY SOM ICH DAKO ZRIESIT,BUD VYMENIT ZA NOVE čO BUDE ASIK DRAHSIE alebo nastriekat stare čo by bolo asi lacnejsie...ako su tam tie listy pripevnene???...su nalepene alebo ako?????....ide mi hlavne o lavu prednu lebo ta je oskreta najviac lenze farbu mi presnu nevedeli v Autolaky namiesat lebo nato neni kod...takze ked striekat tak minimalne obe predne len tiez neviem či by trafili farbu aspon čiastočne....čo by ste mi poradili?????

Uživatelský avatar
RobertLongauer
Advanced member
Příspěvky: 431
Registrován: ned zář 03, 2006 14:58
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od RobertLongauer » stř dub 02, 2008 22:48

Zevnitř dveří jsou na krajích v úrovni lišty záslepky ty vyloupni a pod nima budou šroubky-vyšroubuj a pak by měla jít lišta vysunout do boku.
Kdysi Renault fuego rv.81 pak Š 120rv.88 a potom Renault 19rv.95 a nyní současnost Renault Laguna II rv.2001 1,8 16V 89kw expression 121 kobyl 17"alu,Kia sorento r.v.2003 a nyní Renault scenic II r.v.2004

Laco19
Grafoman
Příspěvky: 3009
Registrován: čtv srp 03, 2006 17:56
Bydliště: Kosice

Re: bočne dverove lišty

Příspěvek od Laco19 » stř dub 02, 2008 22:57

candy12 píše:Chalani neviete mi niekto poradit?...mam ošuchane a troska aj obite bocne listy A CHCEL BY SOM ICH DAKO ZRIESIT,BUD VYMENIT ZA NOVE čO BUDE ASIK DRAHSIE alebo nastriekat stare čo by bolo asi lacnejsie...ako su tam tie listy pripevnene???...su nalepene alebo ako?????....ide mi hlavne o lavu prednu lebo ta je oskreta najviac lenze farbu mi presnu nevedeli v Autolaky namiesat lebo nato neni kod...takze ked striekat tak minimalne obe predne len tiez neviem či by trafili farbu aspon čiastočne....čo by ste mi poradili?????
Co sa tyka farby, prisiel som s kodom ale tiez mi nevededeli namiesat lak podla Renaultackeho kodu ale posnazili sa a myslim, ze odtien je takmer presny. Na nejake listy alebo nastriekanie kompletneho dielu je odtien viac nez vyhovujuci. Ja som to chcel na skrabance az na podklad, ktore netmelim len zatriem (uz ich vdaka nejakemu susedovi mam).
Co sa tyka list, mozno by sa dali ostetrit nejakym pripravkom na plast aby vyzerali lepsie.

candy12
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: ned úno 10, 2008 12:50

Příspěvek od candy12 » čtv dub 03, 2008 11:58

diky chalani za odpovede...s tou farbou by problem az taky mozno nebol,to by mi nieco uz snad namiesali podla vzhladu...praveze tie dverove listy su celkom v pohode,ale bezim sa hned pozriet či sa daju tak vybrat ako si mi poradil...len tie predne co su na narazniku,tie neviem absolutne ako dat dole...to by musel dole asi cely naraznik,že?...korekcne tuzky nepomožu to je prd a pocul som ze na plasty je najlepsie odmastit+Plastofix-zaklad na plasty+farba nastriekat+neviditelny lak asi ak je potrebny...do Renaultu sa mi nechce to bude pálka jak hovedo za nove urcite lebo by som uz vymenil vsetky+zadna je tiez trosku prasknuta a seru ma tie skrabance!!!! :evil:

candy12
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: ned úno 10, 2008 12:50

Příspěvek od candy12 » čtv dub 03, 2008 17:34

tak bol som sa na to pozret,na boku na dverach ziadne zaslepky nie su čiže sa odmontovat a vysunut nedaju,možno ked sa zhodi tapacir tak tam nieco take je ale to radsej zavolam do servisu asi ze ako to je pripevnene...ale asi si dam namiesat farbu skusim oblepit tie naraznikove lišty a tak streknut alebo? :roll:

Uživatelský avatar
ToJa
Grafoman
Příspěvky: 2232
Registrován: čtv črc 19, 2007 18:48
Bydliště: Lipov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ToJa » čtv dub 03, 2008 20:31

u I je to tak ze se odsroubuje jeden sroub na boku dveri a pak se to do boku vycvakne
Renault Laguna Baccara 3.0 12v Automat r.v. 1995 Prodána,Renault Laguna Initiale Paris 3.0 24v r.v. 2006 Prodána,Renault Laguna Initiale Paris 1.9dci r.v.2000 Prodána,Renault Vel Satis Initiale Paris 3.0dci r.v.2003 Prodány,Renault Laguna Dynamique 2.0 16v r.v.2007 lpg Prodána,Renault Vel Satis Initiale Paris 3.5 24v r.v.2002 Lpg Prodaný,Renault Laguna Privilege 2.0 16v automat r.v.2002 Prodaná,Renault Laguna Dynamique 1.9dci r.v.2005 facelift Prodaná,Renault Laguna Initiale Paris 3.0 24v LPG r.v.2005 facelift...

Uživatelský avatar
ballky
Advanced member
Příspěvky: 430
Registrován: čtv srp 23, 2007 23:17
Bydliště: SR

Příspěvek od ballky » čtv dub 03, 2008 22:28

ja som dal z dveri listu dole posunutim dopredu a potom vypadla von ale na konci dveri by mala byt zaistena lenze ja som tam nasiel len odlepeny tmel asi to uz niekto poriesil
Renault Laguna Grandtrour 2,2Dci Initiale Paris 2006. automat,18" Ronal

candy12
Starting member
Příspěvky: 18
Registrován: ned úno 10, 2008 12:50

Příspěvek od candy12 » sob dub 12, 2008 15:34

tak tie lišty som stále neporiešil ale rozhodol som sa že ked už tak by som ich chcel dat do farby karoserie,mam totiž modru metalízu a myslim že by to pekne ukázalo...ale zasa neviem či zavolat do Reanultu či by mi vedeli take lišty zohnat,alebo ich dat streknut lakyrnikovi???...zasa som ich skusal davat dole a nešlo...nechcem ich strhnut viem že tam su nejake uchytky pod lištami lebo troska ich bolo na dverovych lištách vidno ale tie na narazniku to neviem...tie tam drzia jak prilepene...ale myslim že by sa museli davat dole z vnutra karoserie je podla mna blbost,to by snad musel dole aj naraznik......tak neviem kua :oops:

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů