Klidový odběr Jednotky UCH a hlídání tlaku pneu

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
HonzikJan2
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: sob úno 04, 2012 01:06

Klidový odběr Jednotky UCH a hlídání tlaku pneu

Příspěvek od HonzikJan2 » ned led 01, 2023 15:26

Dobrý den.
Prosím vás mám téměř samý problém jak kolega před 12 lety

"Berry » úte bře 16, 2010 16:00
Tak mi to nedalo a zkusil sem alespoň povytahovat ty pojistky. Odběr byl přesně 0,24A a spadnul na 0,01A při vytáhnutí pojistky ALIM UCH. Dalo by se někde zjistit, co všechno je napojeno na tuhle pojistku, předpokládám že toho bude dost."

Jen s rozdílem že když zamknu auto dálkou, tak mám zhruba klidový odběr 120mA a po 40 minutách když přejde do režimu hibernace tak odběr spadne na 15 až 20mA, což už je v pořádku. Jenže za dalších 15 min skočí klidový odběr na 66mA a tam už to drží stále.

A dále mám problém že i jednotka pro hlídání tlaku pneu odebírá v klidovém režimu okolo 100mA. Takže dohromady i s UCH to papalo dohromady v hibernaci 166mA.
Vzhledem k tomu že hlídání pneu je jakoby odpojené a nevyužívám, tak jsem Provedl dočasné řešení a to tím že jsem odpojil pojistku v prostoru popelníku ve středové konzole a papá už jen co je víše napsané ohledně UCH.

Nevím jestli se to tu už vyřešilo, protože i když jsem si přečet co jsem zde na fóru co se dalo, nenašel jsem.
Mohl bych poprosit o nějaké schéma či radu kde bych mohl hledat v čem je problém. Díky moc

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 38 hostů