Zpětná zrcátka nejdou odklopit a zaklopit.

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
sinco
Junior member
Příspěvky: 120
Registrován: úte říj 20, 2015 10:28
Bydliště: Brno

Zpětná zrcátka nejdou odklopit a zaklopit.

Příspěvek od sinco » sob říj 02, 2021 21:48

Přeji hezký den a mám dotaz k zrcátkům. U přepínače zpětných zrcátek mě blbne aretace středové polohy takže při manipulaci s otevřením se měnila i poloha skla v zrcátku. Koupil jsem na aliexpress jiný. Nasadil kabel a zklopil zrcátka. Jaká radost. Po dvou hodinách sednu do auta že odjedu a zrcátka už nešly "otevřít" Vrazil jsem tam ten původní a taky to nešlo odklopit. Musel jsem je růčo otevřít, bez zrcátek se blbě jede.
Otázky: Jak je řešený koncový stav zaklopeno-odklopeno. je to jak u stahovačky skel, hlídá se spotřeba motorku? Kde naleznu jednotku pro zrcátka.
Je velký problém když jsem otevřel zrcátka ručmo. Teď je to tak že při manipulaci se zrcátkama jsou bez dorazu, volně s nima pohybuji. Nastavení polohy skel v zrcátkách funguje.
Není pro motor zaklopení zrcátek pojistka? Že by se náhodou přepálila, může se to stát. S tím čajna spínačem to doběhlo až do konce, normálně zaklopeno, bych řekl.
Prosím o radu a pomoc a děkuji
Edit: Rozdělal jsem ten z číny a koukám že schází led podsvitu a jestli je nějaká elektronika v originálu tak v číně je jen jedna deska po kterém jezdí kontakty jezdce.
Renault Laguna 2, r.v. 2003 1.9dCi

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů