Spojka

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Spectr
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv dub 22, 2021 05:27

Spojka

Příspěvek od Spectr » čtv dub 22, 2021 06:54

Zdravím, mám Lagunu II 1.8 16V s hydraulickou spojkou. Při jízdě sem chtěl preradit a spojkovy pedál šel úplně z lehka až na zem. Na 4ku sem dojel domu. Druhej den párkrát seslapnu pedál a spojka zase šla pěkně od zhroha.... Ujel sem cca 30km a zase nic lehce rukou zmacknu. Zkoušel sem odzvdusnovat nic..... Vyměnil sem spojkovy válec, šlapáním odvzdusnit a spojka šla. Jenže šla lehce do půlky a od půlky dolů byla cítit že vypíná..... Myslel jsem že je tam ještě vzduch zkoušel sem znovu odvzdusnit a už zase lehce až na zem. Zkoušel sem odvzdusnit tlakem přez nádržku pak odsáváním a nakonec šlapat rychle a až to pomohlo pedál sem a zabíral od zhora.... Nechal sem auto stát a dneska už zase pedál do půlky nic a od půlky dolů je cítít že vypíná spojka.... Nevím už co s tím... Systém odvzdusneni spojky je scs když ho dělám podle návodu jak mám spojka nejde. Musím povytahnout hadičku a cca 2 minuty rychle šlapat aby spojka aspoň nějak zabirala..... Ještě mě napadlo hydraulický ložisko že je špatný ale to nevím jak když je pedál úplně lehký a neteče nikde kapalina.

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 39 hostů