Nízké otáčky Renault Laguna 2 1.8

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
mezikmartin99
Starting member
Příspěvky: 11
Registrován: úte lis 19, 2019 09:14

Nízké otáčky Renault Laguna 2 1.8

Příspěvek od mezikmartin99 » pát dub 16, 2021 19:47

Dobrý den, nikde jsem zde nenašel tento problém. Za jízdy asi pár minut od nastartovní při řazení za jízdy když sešlápnu spojku tak když padají otačky tak padnou na 400 ot/min. Jenom na chvilku pozhasnou světla a ventilátor se mirně pozastaví. Už se mi i párkrát stalo že se rozsvítila kontrolka baterie a chcíplo auto a po puštění spojky naskočilo za jízdy samo. Jinak na volnoběh na místě když sešlápnu brzdový pedál několikrát za sebou tak otáčky taky padnou motor zaškube a zase si to řídící jednotka hodí zpět. Jinak na diagnostice bez závady. Klapka má hodnoty normální na diagnostice. Sání jsem zkoušel kdy jsem ucpal klapku a motor okamžitě chcípnul teda zkoušel jsem to na né moc ohřátém motoru. Těsnění na klapce je tak půl roku staré. A alternátor za normálního stavu normálně dobijí jenom když spadnou otáčky tak klesne napětí ale to je logické když nejsou otáčky. Nevím v čem by mohl být dále problém a zkoušel jsem i jinou klapku a nepomohlo to. Lambda sondy jsou také nové. Děkuji za odpověď. Už nevím co s tím mám dělat a na co se zaměřit.

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot] a 58 hostů