nastavenie sklonu klasickych halogenovych svetiel

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
rbobo
Starting member
Příspěvky: 59
Registrován: úte lis 17, 2009 15:37
Bydliště: humenne

nastavenie sklonu klasickych halogenovych svetiel

Příspěvek od rbobo » úte čer 04, 2019 16:55

Zdravim vospolok,
chcem sa spytat ci niekto nemal podobny problem, pripadne by mi vedel poradit.
Mam problem s nastavenim vysky klasickych halogenovych svetiel. Po nastarovani chodia same hore dole (ako keby sa nastavovali) ale napokon zidu dole, takze svietia nakratko. Otacanim ovladaca pod volantom sa na chvilu zdvihnu ale po chvili opat vratia nadol.
Vymenil som motorceky nastavovania vysky (Valeo). Nepomohlo. Prestriekal som aj konektory k motorcekom, tiez bez zmeny.
Moze byt problem v ovladaci pod volantom ? Nesvieti tam uz dioda. Rozobral som ho prestriekal ale ziadna zmena.
Je niekde nejake cidlo ? Pripadne moze byt zly kontakt ?
Dakujem za pripadnu radu.
Laguna 2, 1.9 dci, 77kw

PaloD
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: čtv kvě 11, 2023 23:19

Re: nastavenie sklonu klasickych halogenovych svetiel

Příspěvek od PaloD » úte kvě 23, 2023 00:33

Ahoj rbobo.....ako vidim, mame tusim dvojicky auta....mne sa teraz prihodilo to iste. Idem vecer po dialnici.....a svetla hore, dole......hore, dole. Aj si prosim ta este pamatas, co tomu pomohlo ? Dik.

rbobo
Starting member
Příspěvky: 59
Registrován: úte lis 17, 2009 15:37
Bydliště: humenne

Re: nastavenie sklonu klasickych halogenovych svetiel

Příspěvek od rbobo » úte kvě 23, 2023 06:10

nazdar,
u mna to bol nakoniec ovladac sklonu svetiel (vlavo pod volantom), ktory sa sice javil, ze je v poriadku, ale nebol,
v servise ho precistili, vyfakturovali cistenie za 75 Eur, ale aj tak to robilo to iste, tak som musel nakoniec kupit pouzity (novy sa vraj uz nevyraba),
rb
Laguna 2, 1.9 dci, 77kw

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 11 hostů