Airb.porucha

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
standus
Advanced member
Příspěvky: 349
Registrován: stř dub 23, 2008 16:04
Bydliště: Praha

Airb.porucha

Příspěvek od standus » stř říj 10, 2018 11:24

Zdravím.
Obracím se na vás,neb jsem u konce. Dodělával jsem tempomat-výměna kroužku pod volantem,volantu a vše co k tomu patří. Vše proběhlo ok,tempomat chodí,ale po pár km při točenim na jednu,později už bylo jedno kam volantem,se rozsvítil Servis-občas svítil,občas zhasnul.Četlk jsem tu vše o tempomatu i uskalí a tak mě napadlo hned,že je to porušený kroužek pod volantem. No koupil jsem uplně nový ten blázinec i s kroužkem,namontoval,ale nyní po zasunutí karty,kontrolky pozhasínají jak mají,ale hned se opět rosvítí airbag a Servis. Vše mam připojené dobře,prostě jsem na doraz a je mi jasné že skončim v Renaultu,pokud mě nějak nenavedete. Případně moc díky za reakci. Standa
Laguna II,rv 2004, 1,8 benzin

standus
Advanced member
Příspěvky: 349
Registrován: stř dub 23, 2008 16:04
Bydliště: Praha

Re: Airb.porucha

Příspěvek od standus » stř říj 10, 2018 15:40

Tak jsem to nyní připojil na DDT 2000 a chyby mi to napsalo : Neznámé DTC airbag čelní adaptivní úroveň 1, stav DTC - skátké spojení,stav DTC GLOBAL - 2C ... kdyby mi třeba někdo chtěl poradit. Napadlo mě jen,nějaký konektor,např přímo na airb.... Tedy jestli např zelený konektor na airb je úroveň 1 a modrý uroveń 2
Laguna II,rv 2004, 1,8 benzin

standus
Advanced member
Příspěvky: 349
Registrován: stř dub 23, 2008 16:04
Bydliště: Praha

Re: Airb.porucha

Příspěvek od standus » čtv říj 11, 2018 10:27

Tak opraveno.Dnes po vycvaknutí pytle,mi vypadly oba konektory,prostě jsem se bál je domačknout...
Laguna II,rv 2004, 1,8 benzin

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů