laguna II xenony, blbě svítí

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
rezna
Junior member
Příspěvky: 223
Registrován: stř kvě 01, 2013 13:52

laguna II xenony, blbě svítí

Příspěvek od rezna » úte říj 09, 2018 22:48

Ahoj, chtěl bych se zeptat na xenony u laguny II phase II(2,0dCi 2006), nevidím skoro nic(už cca 2 roky co to auto mám :D
. Přeleštění plexi nemělo žádný význam, výměna výbojek z mého satise (který svítí skvěle), opět žádný efekt... Zřejmě vypálená parabola nebo čočka nebo oboje, nevím... Nemáte někdo zkušenost? Jsou firmy, které dělají repas, ale to je prý na chvilku...Nové stojí kupu peněz (cca 6000kus+bych dal určitě osram night breaker, takže sranda za 15 tis.), jsem napůl rozhodnutý do toho jít, ale zase to auto chci výhledově prodat, takže docela složité rozhodnutí...Kdyby třeba měl někdo dobře svítící světlomety :D Tak beru...Nebo nějaké jiné řešení. Díky

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Re: laguna II xenony, blbě svítí

Příspěvek od Šamša » stř říj 10, 2018 09:01

Je možnost výměny za repliky myslím TYC, které nemají čočky ale parabolu a clonítko, jako u fáze 1. Fáze 1. svítí velmi dobře.
Paraboly od čoček renovují velmi dobře Praze, kde napařují hliník a křemík, sice chtějí dost, ale je to jako z výroby. www.svetlomety.cz
Chromová vrstva nemá odrazivost a firem najdeš habaděj, ale dobrý tak na veterána, kdy jezdíš okolo komína.
Laguna II. 2007 2.0dCi Carminat 2 127kW, podložky Eibach (rozšířeno +4cm), 201000km
Laguna II. 2003 2.0T Carminat Initiale Paris 120kW, napadeno kutilem domácím, ale pracuje se na tom 220000km
BMW 635csiA 1987 155kW AC Schnitzer 17" 357000km (vytahuju jen za sluníčka a když mám na benál:-)
[img]

rezna
Junior member
Příspěvky: 223
Registrován: stř kvě 01, 2013 13:52

Re: laguna II xenony, blbě svítí

Příspěvek od rezna » čtv říj 11, 2018 23:11

Tak jsem to vyřešil tím, že jsem se plácnul přes kapsu, objednal nové originál xenon světlomety valeo, plus výbojky D2S osram night breaker, tak doufám, že ta legrace bude stát za to :D

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 15 hostů