Zatékání do Laguny

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
PavelJ
Starting member
Příspěvky: 20
Registrován: čtv črc 15, 2004 22:57
Bydliště: Děčín

Zatékání do Laguny

Příspěvek od PavelJ » čtv črc 15, 2004 23:04

Nazdar lidi,
řeším problém se zatékáním do Laguny 98 Grandtour. Teče mi dovnitř na levé straně oběma dveřma. U zadních výřezem v plastovém prahu a u předních ve stejném místě, ale tam není zářez.Je nutno vyměnit gumy či je to někde ve dveřích? Někde jsem to tady dříve četl, ale nemůžu to nikde najít.
Díky :twisted:
Pavel

Šamša
Moderátor
Příspěvky: 11698
Registrován: sob črc 10, 2004 23:59
Bydliště: Vysokomýtsko - Choceňsko

Zatékání

Příspěvek od Šamša » pát črc 16, 2004 00:04

Měl jsem taky Lagunu a mě zase zatékalo ve spáře mezi bodovanýma plechama pod pátýma dveřma, dlouho sem na to nemohl přijít, až sem požádal manželku, aby na auto lila kýble vody a já čuměl se světlem vevnitř, dokud sem na to nepřišel (!vzlínalo to nesmyslně do kopce!) co voda umí!

Uživatelský avatar
Martin M.
Člen RCČR
Příspěvky: 21
Registrován: pát čer 04, 2004 21:22
Bydliště: Praha

Příspěvek od Martin M. » pát črc 16, 2004 10:26

Řeším stejný problém. Zatékalo mi dveřmi u řidiče a PZ dveřmi. U řidiče to bylo okolo reproduktoru mezi výplní a plechem dveří - vyřešil to silikon. V zádu s tím ještě bojuji, ale trochu pomohl silikon mezi spodek výplně a plech dveří, ale když hustě prší tak je tam občas mokro :(. Taky si stím nevím moc rady. Navíc moje laguna byla na PZ blatník bouraná a je špatně spasovaný.

Laguna 2.0 RXE 97´
Martin M.
Laguna 2.0 RXE '97

Uživatelský avatar
Lenka Švestkova
Člen RCČR
Příspěvky: 474
Registrován: pon bře 22, 2004 17:42
Bydliště: Studénka

Příspěvek od Lenka Švestkova » ned črc 18, 2004 10:06

Mě se ztratil plast okolo pylového filtru a než jsem na to přišel, tak spolujezdec měl nohy stále ve vodě... Ale každej servisák mi tvrdil, že pokud teče "dveřma", jediné důležité je těsnění na kastli. Ne dveřní.

Martin

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů