Blbnou dveře spojujezdce

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Lubos.Vanousek
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: sob dub 29, 2017 17:54

Blbnou dveře spojujezdce

Příspěvek od Lubos.Vanousek » sob dub 29, 2017 18:05

Zdravím,nemá někdo zkušenosti se zamykáním a odemykáním dveří spolujezdce.Když na dálkovým zavřu dveře , tak tyto pravé jsou pořád odemčené a musím do auta a zavřít je čudlem vedle výstražných světel.Ale potom zase při otevírání dveří dálkovým se neodemknou a musím je otevřít ručo stručo. Nebo jednou fungují normálně a po nějaké době tento problém zničeho nic začne.
Díky za radu

Uživatelský avatar
ok2vvv
Starting member
Příspěvky: 67
Registrován: pát srp 26, 2016 11:46
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Blbnou dveře spojujezdce

Příspěvek od ok2vvv » čtv črc 20, 2017 06:46

Ahoj, řešil jsem stejný problém. Bohužel byly zlomené dráty v ohybu mezi dveřmi a karosérií. Někdy se zamkly někdy ne. Řešil jsem to výměnou kabeláže ve dveřích. Odpojí se konektorem od kapoty auta, prtáhne dovnitř dveří a pak jen oddělat všechny kabely, konektory a celý kus co je ve dveřích, taková větev drátů, jde vytáhnout a pak zase nové nacvakat zpět. Práce i s rozebráním dveří pro mě na 5 hodin :D. Já ale netušil jak dveře rozebrat a jak vůbec vše rozdělat. Takže většina času bylo opatrné hýbaní součástkama a zjitování jak co drží. Jinak vpohodě ;) Kabeláž jsem kupoval za 700 na ebay použitou. Funguje.
Renault Laguna I, 2000, 1.6, 16V, 79kW poface s rádiovým centrálem Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů