synchronizace kličku

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
rostaj
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 06, 2012 14:30

synchronizace kličku

Příspěvek od rostaj » pát led 06, 2012 14:38

dobrý den mam problem jak synchronizovat klič mam lagunu rok 1999 diesel,zničeho nic nemužu odemknout auto kličem zmačknu ovladač svítí ale auto se neodemkne tak nevim jestli je ovladač funkční není už radioví tak nevim jak se to da vyskoušet



hlavně bych potřeboval navod jak přesně udělat synchronizaci kličku s autem
děkuji

Uživatelský avatar
EfineSS
Grafoman
Příspěvky: 3113
Registrován: úte led 10, 2006 12:05
Bydliště: Jihomoravský kraj

Re: synchronizace kličku

Příspěvek od EfineSS » sob led 07, 2012 13:05

Laguna I po faceliftu už má DO přes rádiový signál. Zkus tenhle postup, převzato z lagunaklub.cz

Kód: Vybrat vše

Jak se synchronizuje klíč v laguně I po faceliftu s rádiovým dálkovým ovládáním?

Tenhle problém možná bude muset řešit leckdo z nás kdo nechá baterku v klíči příliš dlouho, tak jako já.
Postupně zamykala miň a míň, až jsem přešel na zamykání ručně. A po výměně baterek neodemykala stále.

Synchronizace klíče s autem je jev, při kterém si klíč a auto urovnají kód, který vlastně chtějí. Smile

A provádí se tak, že vlezu dovnitř do auta a zmáčknu a držím tlačítko na zamknutí auta (to v autě na stř. tunelu) a držím ho po dobu 5ti vteřin. Laguna nejdříve zamkne (mě hned zase odemkla, protože jsem měl otevřené dveře) a po 5ti vteřinách znovu cvakne a na budíkách se rozsvítí ta červená blikající kontrolka. To je povel k zmáčknutí a držení tlačítka na klíči. Asi tak po 3-5ti vteřinách se sesynchronizuje a normálně začne odemykat.
Pokud se nic nestane, zkuste tento postup 2-3krát. Mě se to povedlo na 2hý pokus.
Laguna III Grandtour 2013, BOSE, 4Control, 2.0 dCi 131 kW

Diagnostika vozidel Renault a Dacia (Renault Clip, Dialogys, VISU schémata)

ex Laguna II Grandtour 2005, Dynamique, 2.0 dCi 110 kW
ex Laguna I 2000, 1.9 dCi 79 kW
ex R19 1994, 1.8S, 66 kW

rostaj
Starting member
Příspěvky: 2
Registrován: pát led 06, 2012 14:30

Re: synchronizace kličku

Příspěvek od rostaj » sob led 07, 2012 13:59

diky za odpověd skoušel sem to snad 20 krat ale pořad nic tak nevím jestli není zavada v kličku

jirina
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: ned kvě 28, 2017 12:04

Re: synchronizace kličku

Příspěvek od jirina » ned kvě 28, 2017 12:07

Je to sice už nějký rok, co to tady bylo aktnivní, ale když jsem to teď potřeboval, tak mi to pomohlo. Postup je funkční na mém Cliu z roku 2000, kde mi na jednom klíčku nefungovalo DO. Teď už je to OK.
Díky

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů