Dálka k centrálu - stále omílané, ale fakt už nevím

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
Fulas
Starting member
Příspěvky: 26
Registrován: sob led 10, 2009 10:06

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Fulas » pon bře 28, 2011 11:52

Mám problém s klíčem..
Ukradli mě klíč s Lagunky 1 rv.2000
Néchám si poslat new s čistým immo...ten nahraju přes diag. can clip..jde to i bez Ní?!
potom jak vyřešit dálkáč?!
Přemýšlel jsem o tom,že bych si sehnal jinej špatnej klíč s dálkáčem z vrakáče a přendal pouze ten dálkáč a spároval ho s autem před Can clip..Jde to vůbec?!
Předem dík za odpověď...Fulas

roenick
Starting member
Příspěvky: 20
Registrován: pon úno 07, 2011 16:51

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od roenick » pon bře 28, 2011 19:02

Ahoj vsem uzivatelum a milovnikum Renaultů, chtěl jsem se jen podělit o to, v jakém stavu je tištěný spoj přijímače v infra dálce mé Laguny

rozebrat mě to přiměl fakt, že dálka přestala fachat a nepomohla ani výměna baterek. Jsem rád ,že jsem s tím hned nejel do Renaultu na synchronizaci, to by mi asi nepomohlo

doufám, že to půjde vyčistit, propájet přerušenou cestu a případně nahradit ten odpor...vyžraný je to teda pěkně
dám vědět, co s tím šlo udělat...
Přílohy
IMG_20110328_180928.jpg
Renault Laguna 1,8 RN Kombi, rv. 1996 66kW benál,tmavě modrá,výbava nula:) bez klimy,švihadla,no ABS,plecháče

pořešeno na lagoon: prasklá kostra opěrky sedačky řidiče, svařeno | netopilo a neostřikovalo zadní okno | výměna zadního stěrače (zlo :D) | diskotéka v zadních světlech | netopilo | ulítlo víčko oleje za jízdy :)| nešla IR dálka (vyžraná deska přijímače, propájeno) | nešly hodiny | kontakty v lampičkách v kufru + nad řidičem | kontrolka ručky | baterka | kryt nádrže | altík | termostat | volič foukání

Uživatelský avatar
Krovak
Senior member
Příspěvky: 1286
Registrován: sob pro 15, 2007 13:49
Bydliště: Hospozín

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Krovak » pon bře 28, 2011 23:02

Takhle jsem měl vyžranou přístrojovku na motorce,naštěstí se mi to povedlo opravit.
R 21 2.1D ->
R 5 1.0 ->
Safrane 2.2 8v ->
Safrane 2.2 12v,děsně nenažraný auto :-) ->
Laguna 1.9dTi RXE ->
Laguna II 1.9dCi Initiale Paris->
Laguna II 2.0 dCi 127kW, FZS1000 Fazer

roenick
Starting member
Příspěvky: 20
Registrován: pon úno 07, 2011 16:51

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od roenick » čtv bře 31, 2011 11:02

tak už taky opraveno, vyčistili jsme to lihem ale byla přerušená cesta na fotce vlevo k tomu jednomu tranzistoru (nebo diodě nebo co to je) a měl sežranou skoro celou nožičku, naštěstí tam šlo kápnout větší kapka cínu + drátek a jede to! :) hodím foto

už si to tam u antény vymáznu tím silikonem a budu to hlavně pravidelně čekovat, ta destička bude asi dost nesehnatelná a když tak si za ní řeknou na vrakáči pětikilo :)

hlavně teda po výměně baterek to otvírá ze 3-5m, já dřív musel dát klíč na okno abych otevřel :)
aby ne, jedna baterka měla 3V ale druhá 0,2V :)
Renault Laguna 1,8 RN Kombi, rv. 1996 66kW benál,tmavě modrá,výbava nula:) bez klimy,švihadla,no ABS,plecháče

pořešeno na lagoon: prasklá kostra opěrky sedačky řidiče, svařeno | netopilo a neostřikovalo zadní okno | výměna zadního stěrače (zlo :D) | diskotéka v zadních světlech | netopilo | ulítlo víčko oleje za jízdy :)| nešla IR dálka (vyžraná deska přijímače, propájeno) | nešly hodiny | kontakty v lampičkách v kufru + nad řidičem | kontrolka ručky | baterka | kryt nádrže | altík | termostat | volič foukání

ChiquitaRhB
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pon kvě 02, 2011 14:23

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od ChiquitaRhB » pon kvě 02, 2011 20:34

Mě se stává že mi to drží spárovaný tak půl roku a pak se to rozparuje, nejde to ani když vyměním baterky v klíčku naštěstí to spárovaní není tak drahý. Poprvé jsem to měl v autoavant Praha (super bylo že jsem se nemusel objednávat) a v pohodě, patnáct minut a jel jsem domů, stálo to asi 180Kč, pak jsem jel na Mělník do Autora a tam na to čuměli jak na zjevení, hrabali se v tom půl dne a ještě jsem se musel objednat dva dny dopředu, ale naštěstí to rozchodily a cena 340Kč, momentálně mi to zas nejde tak budu muset do Avantu, nechápů proč to tak blbne.

ChiquitaRhB
Starting member
Příspěvky: 19
Registrován: pon kvě 02, 2011 14:23

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od ChiquitaRhB » pon kvě 02, 2011 20:36

Mě se stává že mi to drží spárovaný tak půl roku a pak se to rozparuje, nejde to ani když vyměním baterky v klíčku naštěstí to spárovaní není tak drahý. Poprvé jsem to měl v autoavant Praha (super bylo že jsem se nemusel objednávat) a v pohodě, patnáct minut a jel jsem domů, stálo to asi 180Kč, pak jsem jel na Mělník do Autora a tam na to čuměli jak na zjevení, hrabali se v tom půl dne a ještě jsem se musel objednat dva dny dopředu, ale naštěstí to rozchodily a cena 340Kč, momentálně mi to zas nejde tak budu muset do Avantu, nechápů proč to tak blbne.

ladismx
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: pát lis 19, 2010 12:36

Nefunguje mi centrál poraďte =(

Příspěvek od ladismx » stř kvě 04, 2011 21:39

Fungoval mi a zničeho nic přestal když zmačknu klíček tak to nic nedělá . musim odemykat manualně a otevře se mi zapadka jenom u mě u řidiče jinak nikde. a zvlaštní je že ani nemusim klíček mačkat kvuli imooblizeru uplně v pohodě nastartuju . nechápu co se stalo .. mate s tím někdo zkušenost ? nemuže byt špatný ten snímač na stropnici který dává impulzy do těch dveři ? ale jinak na čudlík s evšechny dveře zamknou takže zámek ve dveřích funguje na eletriku .. díky chlapi ´ :) )

Uživatelský avatar
Forge
Starting member
Příspěvky: 49
Registrován: úte dub 06, 2010 17:40
Bydliště: Partutovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Forge » pon kvě 09, 2011 22:20

Baterka, baterka,baterka...... Zkus vyměnit baterky. I když svítí diodka na klíči,může být slabá a nefunguje. Forge

DanielCh
Advanced member
Příspěvky: 251
Registrován: pon črc 05, 2010 18:52
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od DanielCh » sob zář 17, 2011 12:33

Prosimvas lidi x) poradite mi ?

Neodemykaji se mi zadni dvere za ridicem....Tahlo je spadle a bylo uz pri koupi auta , takze auto odemykalo prez central a bez problemu...Jednoho krasnyho dne auto zacalo odemykat az na druhe zmacknuti pro odemknuti (tzn. odemknu klickem + macknuti tlacitke pro odemknuti u rucni brzdy) tohle delalo vzdy za vlhka , pokud na auto svitilo prime slunce tak odemykalo hned na poprve....Jenze , vcera se mi stala za studene noci takova vec ze zadni dvere se neodemykaji vubec...ani po nekolikatem macknuti u rucni brzdy pro otevreni nic....Po nejake dobe mackani cca 30 x se dvere odemkli...takze ted mam auto odemcene pred barakem z toho duvodu abych se do toho vubec dostal kdyz to budu rozebirat....

Moje otazka je jednoducha....je porusenej nejak zamek centralu , nebo spis je porusena elektroinstalace ?

Nemel ste nekdo obdobny problem, vcem to bylo....At vim co mam hledat ....

DanielCh
Advanced member
Příspěvky: 251
Registrován: pon črc 05, 2010 18:52
Bydliště: Jindřichův Hradec
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od DanielCh » ned zář 18, 2011 16:36

Tak u me to nakonec nebyl problem centralu , ale vypadleho tahla z vnitrni i z vnejsi kliky...oprava cca 5 minut x)

Xokor
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: úte říj 25, 2011 14:18

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Xokor » úte říj 25, 2011 15:06

Zdravim,mám stejný problém.
Lagunu uz mam pres 4 roky a nikdy mi to neudelalo..
Parkrat se mi stalo,ze jsem auto otevrel az treba na 3. zmacknutí,ale otevrel..Ted jak zacala zima,tak mi to prestalo fungovat uplne..
Tedka jak sem prezouval auto tak sem jen tak zkusil,jestli to zazracne nepujde.A slo to,nekolikrat sem otevrel a zavrel,rikam parada...
Dalsi den co sem chtel zajet do kramu tak sem sel k autu jakoze to uz jde :) ani prd uz zas to neslo..
Asi 5 minut sem obchazel auto a furt mackal a parkrat se to chytlo cca 2x z 50 pokusu..Ale chodit kazdy den kolem auta a mackat to 50x nechci..
Baterky jsem menil v obouch klíčích,dioda po zmacknuti zablika.
Zkousel sem vlest do auta a podrzet to zamknuti auta aby se rozsvitila ta dioda v aute,ale marná snaha,stale jen blikala..
Po rozebrani klíčku abych se podíval na ten Tistak sem nezjistil zadnou zavadu,rekl bych,ze tistak je zcela v pohode..
Za ty roky co to mam mi to nikdy nedelalo,ani o Zimu...
Nasel jsem tohle - http://www.levnealarmy.cz/eshop/dalkova ... r-686.html
Nevim zda by to fungovalo ale nekdo tu psal,ze si to koupil a fachčí mu to...
Co bych jeste mohl zkusit??Diky za pripadne rady,lamu si stim hlavu uz tyden v kuse..

tankista
Advanced member
Příspěvky: 331
Registrován: stř kvě 30, 2007 15:44
Bydliště: Ostrava

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od tankista » úte říj 25, 2011 17:33

ano funguje to mám to já v autě už asi 2 roky a žádny problém.připojil jsem to na středové tlačítko odemknul imo.pomoci kodu a od té doby to jezdi.
laguna 1,8 RT 95 PRODÁNO
Škoda Fabia 1,4 mpi
Volkswagen Golf Plus 1,6 fsi

kelim
Experienced member
Příspěvky: 620
Registrován: pon lis 06, 2006 12:42
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od kelim » úte říj 25, 2011 17:47

tankista píše:ano funguje to mám to já v autě už asi 2 roky a žádny problém.připojil jsem to na středové tlačítko odemknul imo.pomoci kodu a od té doby to jezdi.

Můžeš mi popsat jak jsi odemknul imo pomocí kodu. Manželce odešel klíček na meganoj a ručně zadávám kod pokaždé když chce nastartovat. Ty jsi to odemknul jednou a víc ti imo nenaběhně nebo to zadáváš před každým startem ? :wink:
Lagunka 1.8 RT.95 - Už jenom minulost /Megane 1,6 rv.97. Laguna 2.0 96. combi a opět Lpg. No a Suzuki GSX-F1100

Jinx
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: pon říj 24, 2011 21:25
Kontaktovat uživatele:

Nefunkčný dialkový centrál

Příspěvek od Jinx » úte říj 25, 2011 19:38

Zdravím, chcem sa spýtať či niekto nevie, v čom by mohol byť problém ,keď mi nefunguje centrál pri stlačení kľúča..Baterky som dával nové, to červené svetielko svieti ale auto neodomkne ani nezamkne ani zvonku ani zvnutra, proste vôbec nereaguje.Tlačítko na centrál vo vnútri auta - v stredovom paneli funguje normálne. Mám týždeň Lagunu 2.2D , r.v. 1995 . Snažil som sa aj niečo hľadať tu na fóre ale nič mi nepomohlo, som tu nový,možno som aj niečo prehliadol. Ak tu je taká téma a viete o nej , presmerujte ma prosím na ňu :) Diky za všetky rady !
Renault 19 1.9 D 1993
Renault Laguna 2.2 D 1995

safy
Experienced member
Příspěvky: 534
Registrován: čtv kvě 15, 2008 18:45

Re: Nefunkčný dialkový centrál

Příspěvek od safy » úte říj 25, 2011 19:59

Máš to hned vedle.A pokud jsi měnil baterky v klíčku,ne každé budou vyhovovat.Může být problém i tam.
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=43&t=46339
Renault Safrane 2.5 20V Renault Megane 1.6e Renault 9 TC Renault 8 1130 Renault 8 1132 Renault 16 TL,TS,TX Peugeot 205 GRD Peugeot 504 TI Barkas B 1000 Opel Astra 1.4 Fiat Uno 55 Fiat Regata 1.9ds Ford Sierra 2.0 Ford Taunus Coupé 1.6 Alfa Romeo 1750 Berlina Wartburg 311 Wartburg 353 Škoda Favorit

Jinx
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: pon říj 24, 2011 21:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčný dialkový centrál

Příspěvek od Jinx » úte říj 25, 2011 22:00

baterky som dal take ako su predpisane na kluci - CR 2016 , dioda vysiela signal .. A tú tému ktorú si mi poslal už mám prečítanú..ale diky :wink:
Renault 19 1.9 D 1993
Renault Laguna 2.2 D 1995

Jinx
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: pon říj 24, 2011 21:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčný dialkový centrál

Příspěvek od Jinx » úte říj 25, 2011 22:09

ešte doplním že prijímač na strope vyzerá dobre, ani náznak vlhkosti alebo iného poškodenia..ale ako ho vyskúšať neviem...
Renault 19 1.9 D 1993
Renault Laguna 2.2 D 1995

tankista
Advanced member
Příspěvky: 331
Registrován: stř kvě 30, 2007 15:44
Bydliště: Ostrava

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od tankista » stř říj 26, 2011 14:37

odemknul jsem to jednou pomoci kodu a dávam ho jen když odpojím autobaterku
laguna 1,8 RT 95 PRODÁNO
Škoda Fabia 1,4 mpi
Volkswagen Golf Plus 1,6 fsi

Jinx
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: pon říj 24, 2011 21:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkčný dialkový centrál

Příspěvek od Jinx » stř říj 26, 2011 17:15

Moze tomu vadit aj to ze na kluci je nejaky kod PCI 9510 39 , 52027 a na tom prijimaci je PCI 9518 , 52054 .. ?? Dakujem za odpovede ! pripadne mozem prilozit aj nejake fotky kluca a prijimaca..ale vyzeraju dobre,
Renault 19 1.9 D 1993
Renault Laguna 2.2 D 1995

kelim
Experienced member
Příspěvky: 620
Registrován: pon lis 06, 2006 12:42
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od kelim » stř říj 26, 2011 17:16

Hm tak já ani ťuk musím pokaždé. Nevíte někdo jestli by šel spárovat klíč z laguny na megana. Mám doma lagunu na díly a tak bych klíče měl navíc
Lagunka 1.8 RT.95 - Už jenom minulost /Megane 1,6 rv.97. Laguna 2.0 96. combi a opět Lpg. No a Suzuki GSX-F1100

tankista
Advanced member
Příspěvky: 331
Registrován: stř kvě 30, 2007 15:44
Bydliště: Ostrava

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od tankista » stř říj 26, 2011 19:09

kelim píše:Hm tak já ani ťuk musím pokaždé. Nevíte někdo jestli by šel spárovat klíč z laguny na megana. Mám doma lagunu na díly a tak bych klíče měl navíc

jen pro úplnost ty když vyťukáš kod a odemkneš imo a vypneš klíč,necháš auto stát nějakou dobu tak se ti imo zamkne?
laguna 1,8 RT 95 PRODÁNO
Škoda Fabia 1,4 mpi
Volkswagen Golf Plus 1,6 fsi

kelim
Experienced member
Příspěvky: 620
Registrován: pon lis 06, 2006 12:42
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od kelim » čtv říj 27, 2011 06:59

Nezamkne ale imo za chvili sepne :x
Lagunka 1.8 RT.95 - Už jenom minulost /Megane 1,6 rv.97. Laguna 2.0 96. combi a opět Lpg. No a Suzuki GSX-F1100

tankista
Advanced member
Příspěvky: 331
Registrován: stř kvě 30, 2007 15:44
Bydliště: Ostrava

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od tankista » čtv říj 27, 2011 13:05

jo myslel jsem že se imo zamkne ne dveře.to je teda divné ja ten kod dával za dva roky asi jen 3x
laguna 1,8 RT 95 PRODÁNO
Škoda Fabia 1,4 mpi
Volkswagen Golf Plus 1,6 fsi

kelim
Experienced member
Příspěvky: 620
Registrován: pon lis 06, 2006 12:42
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od kelim » čtv říj 27, 2011 18:23

Jsem se v tom povrtal jak v klíčku tak v přijímači a MAKÁ :rolling: Jinak pokud chce někdo zjistit kod imobilizeru stačí číslo z klíčku a typ auta a číslo se dá sehnat. Našel jsem návod tady na foru a stáhnul si prográmek ktery to umí najít :wink:
Lagunka 1.8 RT.95 - Už jenom minulost /Megane 1,6 rv.97. Laguna 2.0 96. combi a opět Lpg. No a Suzuki GSX-F1100

Jinx
Starting member
Příspěvky: 32
Registrován: pon říj 24, 2011 21:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Dálka k centrálu - stále omýlané, ale fakt už nevím

Příspěvek od Jinx » ned říj 30, 2011 11:44

Tak ja som zistil že klúč aj prijímač na strope sú v poriadku...Ale budem mať niečo asi s riadiacou jednotkou centrálu, lebo keď sa chytím prstami kontaktov na tom prijímači čo je na strope tak začne niečo cvakať v tej RJ a keď stlačím tlačítko na kľúči tak to cvakanie prestane, keď ho zas pustím tak cvakanie zasa začne. Ešte keď mám aj otvorené dvere a svieti svetlo v aute tak popri tom,ako to cvaká tak to svetlo v aute bliká ...Ale ani náznak že by pohlo so zámkami auta... čo s tým môže byť ? :( nestretol sa s tým už niekto ? (baterky v kľúči som vymenil za nové a skúsil som vymeniť aj ten plošak na strope,dokonca 2x...nič ) prosím ak máte niekto nejaký nápad sem s ním, skúsim hocičo..už som zúfalý a začína sa mi pretáčať zámok vo dverách tak sa bojím že sa tam zachvílu ani nedostanem....Ďakujem za každý postreh !!
Renault 19 1.9 D 1993
Renault Laguna 2.2 D 1995

Odpovědět

Zpět na „Renault Laguna I“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů