"Rekonstrukce auta" - kdo pomůže a má zájem o díly

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
sachil
Starting member
Příspěvky: 4
Registrován: pon čer 29, 2015 21:18

"Rekonstrukce auta" - kdo pomůže a má zájem o díly

Příspěvek od sachil » pát srp 04, 2017 08:42

Ahoj, zakládám nové téma, protože je to vcelku komplexní. Mám Mégane II 1,6 HB a k tomu stejný na náhradní díly (bourané boky) - koupil jsem to za výhodnou cenu. Z bouraného auta si chci vzít madla dveří, páčky pod volantem s tím slavným kroužkem a předpokládám, že možná motor, převodovku, brzdy - kdo ví, ještě nevím co bude třeba. Na starém autě bude nejspíš třeba dělat rovzody a motor nevypadá moc vesele, řazení jde dost divně. Tak jestli nebude lepší ho vyměnit - v bouračce je motor dobrý po GO s rozvody. Každopádně z toho bouraného auta budou dobré PP dveře, oba nárazníky a celý čumák (kapota, blatníky, střecha, nárazníky, přední světla, palubka s předními airbagy, v čelním skle je bohužel dírka od kamínku). Nenašel by se někdo, kdo by mi dal do cajku to pojízdné auto a vzal si za to to, co zbyde z bouraného? Praha a okolí, bourané auto odjede po vlastní ose.

Uživatelský avatar
Nesli
Junior member
Příspěvky: 228
Registrován: čtv srp 04, 2016 12:48
Bydliště: Praha 9

Re: "Rekonstrukce auta" - kdo pomůže a má zájem o díly

Příspěvek od Nesli » pát srp 04, 2017 09:52

Zajímavý nápad, držím palce, ať seženeš někoho na "překlopení" potřebného. Jaký je to rok ta bouračka a jaké má rádio? Potřeboval bych LCD autorádia po FL, do toho mého něco vyteklo a je z třetiny divně zalepený - funguje, ale je ošklivý :)

PS Nemá bouračka samozatmavovací zpětné zrcátko? :)

PPS jaké barvy je interiér? Potřeboval bych světlý kastlík spolujezdce, můj má napůl ulomené zavírání ;)
Megane II Sedan, 1.4 16v, rv. 7/2007
Past: Megane I Grandtour, 1.6 16v, rv. 2000, "Modrá ústrice"

jirkasta12
Starting member
Příspěvky: 66
Registrován: pát dub 06, 2012 15:06
Bydliště: Albrechtice

Re: "Rekonstrukce auta" - kdo pomůže a má zájem o díly

Příspěvek od jirkasta12 » stř led 10, 2018 08:42

take bych potreboval par dilu hlavne autoradio je to jeste aktualni?kdyz ano tel 773143438

Uživatelský avatar
Rado77
Moderátor
Příspěvky: 8003
Registrován: úte čer 03, 2008 21:37
Bydliště: Bratislava II

Re: "Rekonstrukce auta" - kdo pomůže a má zájem o díly

Příspěvek od Rado77 » stř led 10, 2018 14:16

Taaaaak konecne tema jak sa patri ! Dufam ze budes robit aj fotky keby sa vyberal motor z toho pojazdneho ;-)
Momentalne Fluence 1.6 2013 + Grande Punto 1.4 8V 2013

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů