Megane II 1,5 dci nestartuje

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

Odpovědět
pepinho
Starting member
Příspěvky: 1
Registrován: čtv čer 22, 2017 22:26

Megane II 1,5 dci nestartuje

Příspěvek od pepinho » čtv čer 22, 2017 22:35

Ahoj, cely den jsem jezdil s autem bez jediného problému .. poté jsem sedl do auta a už nenastartoval motor točí jen nechytne. Jako by ho něco nepustilo zažehnout nedalo impuls na vstřik paliva. Hadice plné nafty, bez vzduchu vše ok.. Měl jsem to v servise kde bohužel na to moc neměli čas když jsem po 10 dnech dorazil tak že údajně zjistili že je to odpáleným konektorem na upc zda to má vůbec vliv na start, viz foto jelikož se tam prý dostala voda.. nevím zda to muže být tím či ne bohužel se v tom nevyznám proto se zeptám zda někdo nemá s něčím podobným zkušenosti. Zítra by měl dojít jiný elektrikář který zkusí dat nové piny konektor a očistit vše . POpř někdo návrhy kde hledat jinde? Už jsem opravdu bezradný najít někoho šikovného

qquiderr
Starting member
Příspěvky: 45
Registrován: sob říj 01, 2016 15:22

Re: Megane II 1,5 dci nestartuje

Příspěvek od qquiderr » čtv srp 31, 2017 12:10

Zkus rozdelat sání, vem čistič brzd (jedno jestli na auta nebo bicykli), nastřikej to tam jak do hadice tak do motoru, pak zkus startovat. Mě to pomohlo.
Renault Mégane II 1.5 dCi kombi r.v. 2004

Drenty
Junior member
Příspěvky: 151
Registrován: sob zář 14, 2013 13:16
Bydliště: Brno

Re: Megane II 1,5 dci nestartuje

Příspěvek od Drenty » čtv srp 31, 2017 20:19

Snímač otáček vačky/kliky. Chce to napíchnout na origo diagnostiku, určitě něco řekne.
Renault Megane III Grandtour 2.0 dci 118 kW GT
Renault Megane II Grandtour 2.0 dCi 110 kW
Renault Megane II Grandtour 1.9 dCi 88 kW
Renault Megane II Grandtour 1.6 16V 83 kW
Renault Laguna II Grandtour 1.9 dCi 88 kW

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 35 hostů