Podsvícení tlačítek stahování oken

Než napíšete dotaz, přesvědčte se, zda už nebyl zodpovězen dříve. Nezakládejte nová témata, existuje-li stejné nebo příbuzné.

Moderátor: Moderators General

vitas2
Experienced member
Příspěvky: 774
Registrován: sob črc 31, 2004 11:44

Re: Podsvícení tlačítek stahování oken

Příspěvek od vitas2 » sob zář 08, 2018 14:25

marek230177 píše:
sob zář 08, 2018 13:19
Vzadu svítit nemusí. Pokud máš aktivovanou dětskou pojistku proti otevření dveří a oken, ovladače vzadu nesvítí.
Díky za poučení, to samozřejmě vím :wink:
Jelikož znám Nesliho osobně (je to inteligentní člověk), vím o co mu šlo a dostal odpověď.

Uživatelský avatar
Nesli
Junior member
Příspěvky: 228
Registrován: čtv srp 04, 2016 12:48
Bydliště: Praha 9

Re: Podsvícení tlačítek stahování oken

Příspěvek od Nesli » pon zář 10, 2018 14:26

Ano, Vitas2 můj dotaz pochopil zcela bezchybně a děkuji za kompliment (nicméně při pondělku si tak nepřipadám :mrgreen: ).

Nyní už vše svítí, práce sranda, celé auto se dá sfouknout za hodinku s kafem a dvěma pauzama na cígo. K mému překvapení je dokonce osazená žárovka i v modulu blokace zadních dveří/oken v panelu řidiče (1x klasika, 1x led), takže z 10 kusů zbyly 2 do rezervy :)

Měl jsem taky dost "olezlý" panel ovládání oken u řidiče, tak jsem ho vzal jemným smirkem a přestříkl bezbarvým lakem, výrazná změna k lepšímu.

Jinak asi ještě sundám ty modré gumové čepičky, použil jsem žárovky 12v 50ma, ale podsvícení je dost nevýrazné. Do barvy to stejně nemá moc efekt a místo rozptylovače světla, což je předpokládám hlavní fce čepiček, to stíní.
Megane II Sedan, 1.4 16v, rv. 7/2007
Past: Megane I Grandtour, 1.6 16v, rv. 2000, "Modrá ústrice"

Odpovědět

Zpět na „Renault Mégane II“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů